Anneler ile ilgili Tez Çalışması (Koç Üniversitesi)

02/28/2011 10:06:00

Sevgili Anneler,

Koc Universitesi Sosyal/Örgütsel Psikoloji programinda Hocam ile birlikte, Turkiye'de annelerin evlilikleri, aile hayatlari ve tutumlari ile ilgili bir tez calismasi yapiyoruz.

Anketin doldurulmasi yaklasik 15 dakika suruyor. Ankete isim yazmaniz beklenmiyor ve bilgilerinizin gizliligine azami duzeyde ozen gosteriliyor.

Eger Istanbul veya Ankara’da yasayan bir anneyseniz ve anketimi doldurarak yardimci olmak isterseniz, abuyukcan@ku.edu.tr adresinden benimle iletisim kurabilirseniz cok sevinirim.

Simdiden tesekkur ederim.

Asuman Büyükcan Tetik (abuyukcan@ku.edu.tr)

Ynt: Anneler ile ilgili Tez Çalışması (Koç Üniversitesi)

02/28/2011 12:33:00

Asuman Hn. Tez yyınlandıktan sonra burada paylaşacak mısınız verileri?

02/28/2011 14:26:00

Asuman Hanım,

Çalışmanız anne "adaylarını" da kapsıyor mu? Ya da çalışmanın anket kısmı ne kadar süre açık olacak? Bu konularda bilgi verirseniz sevinirim. 
Kolay gelsin

02/28/2011 15:18:00

Merhaba.

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim.

Tezin sonuçlarını paylaşmayı ben de kesinlikle isterim. Yalnızca tezlerin sonuclarının paylasilmasi ile ilgili düzenlemeleri arastirmam gerekiyor. Bu calisma kapsamında yaklasik 250 anneye ulasmayı hedefliyoruz. Yani daha cok yolumuz var. Her turlu kesimden, her turlu egitim ve gelir duzeyinden anne ile iletisim kurmaktan buyuk mutluluk duyacagimi aktarmak isterim. Eger tanidiginiz ve calismaya katılmak isteyecegini dusundugunuz anneler varsa, bu duyuruyu paylasabilirseniz cok mutlu oluruz.

Calısma, anne adaylarını kapsamıyor ne yazık ki. Çalışmanın anket kısmı yaklaşık 1 ay daha devam edecek muhtemelen. Sureden cok, anne sayısı hedefleyerek devam ediyoruz.

Degerli katkılarınız icin simdiden tesekkur ederim.

Kolay gelsin.

Asuman

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...