Kitap alma sıklığı ne olmalı?

12/09/2012 18:02:00

Merhaba,

Deneyimlerden faydalanalım istedim. 21 aylıkbir kızım var. Her gün mutlaka kitap okuyoruz, resimlerine bakıyoruz vs. Merak ettiğim sizler ne sıklıkla kitap değiştiriyorsunuz? Bizim kitaplar dönüp dönüp duruyor, o sıkılmıyor, ben de sorun görmüyorum ama ne sıklıkla kitap alıyorsunuz merak ettim.

Ynt: Kitap alma sıklığı ne olmalı?

12/09/2012 18:36:00

kitapları alıyorum,kenara koyuyorum ilerisi için..aynı kıtaplar dönüp duruyor aynen bizde de..

12/09/2012 18:43:00

sizinki henüz çok küçük olduğundan tekrardan hoşlanması normal 2,5 yaşından sonra yavaş yavaş daha sık kitap almaya başladım.

Her sene Tüyaptan baya bir kitap alıyorum, idefix sanal fuardan alıyorum, birde 23.Nisan migros indiriminden alıyorum bunlara rağmen genede arada denk gelip dayanamayıp aldıklarım oluyor.

12/09/2012 20:56:00

kocaman resimli kitaplar aldım hep ben ama uzun süredir almıyorum. her okuyuşumuzda yeniden hikayelendiriyoruz kitapları. bazı sayfalara çıkartma kitaplarından çıkartmalar yapıştırıyorum ve onlarla yeni hikayeler kuruyoruz.benim çocukluğumdan kalma eski hikaye kitapları da var bir sandık:)

12/10/2012 11:48:00

çocukların aynı kitabı devamlı okumaları güven duygusunu pekiştiriyormuş. hoşlarına gidertmiş sık tekrar. bir de onların anlatmasına müsaade edecekmişiz kitabı okurken. ama bana bazen bazı kitaplardan acaip sıkıntı basıyor orası ayrı :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...