Diyet Programım..

<12>

Ynt: Diyet Programım..

02/20/2013 11:38:00

Cok guzelmis bu liste ceydacim ;-) bende mevsimlerdenroma@blogspot.com u takip ediyorum.

02/22/2013 13:55:00

Selamm.Çok güzel bir grup olmuş. Bende 34 kilo vermiş biri olarak ceydanın teklifi üzerine buraya geldim.Kilo vermenin altın kuralı birşeyi gerçekten çok istemektir.Hamilielik öncesine kadar hiç kilolu olmadım ben 48 kilo ile hamile kaldım üstüste iki doğum sonrası 86  kilo ile spora ve dukan'a başladım toplamda sekiz ayda verdim.

Her türlü desteğe hazırım.

02/22/2013 14:18:00

Dilek seni aramızda görmek çok güzel.. böyle bir örnege ihtiyacımız var dedım ve seni özellikel burda olmanı istedim:)

yapılmaz diye hiç birşey yok aslında... buna en buyuk örneklerdensin... 

02/22/2013 14:20:00

Bencede yeterki istekli olunsun.:)))))

02/23/2013 12:14:00

ceydacım selam, ben de geldim:)bugün 3. günüm benim de. diyet listelerimiz benzyor ama tek farkla:benim diyetisyen sebze yediğin öğün et türevi yok , ya da tam tersi dedi. yani akşam öğününde sadece sebze+1 cup yoğurt+salata var bende, ekmek de var tabi. günde 5 dilim ekmek ediyor nerdeyse verdiği. çok dedim kesinlikle yiyeceksin dedi. ben normalde yemem ki 5 dilim ekmek:)dur bakalım ne olacak 1 hafta sonra söylicem neticeyi:)

02/23/2013 12:16:00

bella (ismin ne bilmiyorum, ben gülşah bu arada)34 kilo mu verdin neeeeeeeeey??

02/23/2013 13:01:00

Gülşah:) aramıza hoşgeldin.. detayları tüyoları bizimle paylaşmana çok sevindim.. 

Bella(Dilekciğimi) aramızda görmek olmaz deyipte pes etmemek için aramızda olması çok iyi.. 

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Diyet'teyim:) Diyet'tesin:) Diyet'teyiz:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...