1. yaş günü

<123>
07/19/2011 12:58:00

Merhaba Ankaralı Anneler,

1. Yaş organizasyonlarınızı, mekanlarınız ve tüm yaptığınız şeyleri bizimle paylaşırsanız bizlerede yardımcı olursunuz.. Şimdiden bilgileriniz ve tecrübeleriniz için teşekkürler
Mekan
Doğumgünü pastası
Süsleme
Misafirlere küçük hediyeler
vs...

Ynt: 1. yaş günü

07/20/2011 06:06:00

Aranızda bebeğinize doğumgünü yapan yok mu.... YArdımlarınıza ihtiyacım var....

07/20/2011 06:20:00

merhaba. dün yeni evlenecek bir arkadaşımla konuştuk. bana kendi seçimlerini önerdi.
http://www.hasbonbon.com/urunler/dogum-gunu/

burada güzel minik hediyeler var. belki fikir olur

07/20/2011 06:23:00

facebookdan bakarsanız daha çok alternatif var

07/20/2011 06:26:00

parti kostümü olarakda sümeyye muhteşem.  http://biravuchayat.blogspot.com/ tacı kıyafeti ve cupcake süsleri ile tam bir concept hazırlıyor. Sümeyyeyi de facebookdan cici şeyler dükkanı diye arayabilirsin.

http://tiryakihobi.blogspot.com/

birgül de keçe konusunda çok yetenekli. Ondan da farklı tasarımlar isteyebilirsin. benden şimdilik bu kadar:)) Bizim daha 5 ay var ama araştırmaya devam:)

07/20/2011 08:19:00

betüül çok incesin :))

direk link vereyim ben de :)

1 ve hatta 2. yaş günü için çok tutulan magnetlerim var :P

http://tiryakihobi.blogspot.com/search/label/bebek%20%C5%9Fekeri

07/20/2011 10:28:00

Rica ederim Birgül gerçekten çok şeker şeyler çıkarıyorsun

07/20/2011 12:27:00

çok teşekkürler arkadaşlar, diğer arkadaşlardan da bekliyorum özellikle kahvaltı olarak düşünüyorum bahçe olan mekanlar var ise aklınızda bekliyorum paylaşımlarınızı....

08/03/2011 08:58:00

Evet ya bu konuyla ilgili benim de yardıma ihtiyacım var.Bizim doğumgünümüz kasımda ama şimdiden araştırmak lazım.

08/03/2011 11:06:00

MERHABALAR,

KIZIMIN 1. YAŞ GÜNÜNDE AÇIK HAVADA YAPMAYA KARAR VERDİK. MEKAN MAVİ GÖL.PİKNİK ŞEKLİNDE. SÜSLER ALDIM. İYİKİ DOĞDUN YAZISI, FENERLER, BALONLAR, PEMBE BEYAZ KÜÇÜK BALONLARDAN BALON ÇİÇEKLER HAZIRLADIK.HALAMIZLA BİRLİKTE SABAHIN 8 İNDE GİTTİK.ÇİMENLERİN ARASINDA GÜZEL BİR YER BULDUK. ELİMİZDE SÜSLER UYGUN YERLERE TAKTIK.İNSANLAR GARİP GARİP BAKIYORDU AMA ALDIRIŞ ETMEDİK.  TABİKİ YİYECEKLERİN ÇOGU BİRGÜN  ÖNCESİNDEN HAZIRLANMIŞTI. SONRA KIZIM EŞİM VE AİLE BÜYÜKLERİMİZ GELDİ.FARKLI GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİK. DOĞUM GÜNÜ PASTASINI pastatasarim.com ADRESİNDEN PEMBE BEYAZ ÜZERİNDE POPOSU HAVADA UYUYAN BİR BEBEKLİ BİR PASTAYI BEĞENDİM. BİLGİSAYARDAN ÇIKTILARINI ALDIM. ETLİK LİVADA YAPTIRDIK AYNISINI.

2. YAŞ GÜNÜNDE YANİ 1 AY ÖNCESİNDE ; PEMBE LİLA YEŞİL  TÜLLER ALDIM. KORKULUKLARI, VE SANDALYE BAŞLARINI BUNLARLA SÜSLEDİM.ORTALARINA YİNE ÇİÇEK BALONLAR KOYDUM.  KAPIYI TÜLLE SÜSLEDİM VE ORTASINA FOLYO BALON ASTIM. KAFAMDAKİ TEMA KELEBEK VE ÇİÇEKLERDİ. HERŞEY BUNUN ÜZERİNEYDİ. ALDIĞIM SÜSLERİ BUNLARA UYGUN SEÇTİM. AYRICA KENDİM PEMBE LİLA VE YEŞİL KARTONLARDAN ÇİÇEK VE KELEBEKLER HAZIRLADIM. ONLARI DUVARA ASTIM.YİNE FENERLER, İYİKİ DOĞDUN YAZISI, BALONLAR VE SÜSLER,ŞAPKALAR.   SÜSLERİ PARTİ PAKETİNDEN VE PARTİ DÜNYASINDAN TEMİN ETTİM. AYRICA BİLGİSAYARDAN KELEBEK RESİMLERİ ÇIKARDIM. KESTİM. 40 ADET KÖPÜK BARDAĞIN ÜZERİNE YAPIŞTIRDIM. PASTAYI DA ÇİÇEK KIZ TEMALI TABAĞIN ÜSTÜNDEKİ RESMİ ÜÇ BOYUTLU OLARAK PASTANIN ÜSTÜNE YAPTILAR. TABİKİ YİNE LİVA AYRANCI. ÇOK GÜZEL OLDU. HER İKİ PASTAMIZDA ÇOK GÜZEL VE ÖZELDİ BENCE. ZATEN HERKES ÇOK BEĞENDİ. AKLIMDA KALAN YAPMAYA FIRSAT BULAMADIĞIM GÜZEL Bİ PARTİ PANKARTI VE KIZIMA GÜZEL Bİ DOĞUM GÜNÜ TACI. DOĞUM GÜNÜNÜZ ŞİMDİDEN KUTLU OLSUN. SORMAK İSTEDİĞİN BİRŞEY OLURSA SEVE SEVE YARDIMCI OLURUM.SEVGİLER.

08/03/2011 11:17:00

2. DOĞUM GÜNÜ EVİMİZİN TERASINDAYDI.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...