1. yaş günü

<123>

Ynt: 1. yaş günü

08/03/2011 11:20:00

ŞUNU SÖYLEMEM LAZIM. BUNLARI TEK BAŞINA DÜŞÜNÜP İŞLEME KOYDUĞUNUZ İÇİN DOĞUM GÜNÜNE ÇOK YORGUN GİRİYORSUNUZ. BABAMIZ, HALAMIZ VE TEYZEMİZ YARDIMCI OLMASINA RAĞMEN. PLANLAMAYI GÜZEL YAPIN Kİ O KADAR EMEĞİNİZE DEĞSİN VE SİZDE GÜZEL VAKİT GEÇİRİN.

08/03/2011 11:35:00

Bayağı uğraşmışsın.Benim bu kadar uğraşacak vaktim olmayabilir.Zaten Ankara'ya yeni yerleştik sayılır.Partimiz çok kalabalık olamayacak.Hayallerimdeki doğum gününün planları çoktaaan hazırdı  ama maalesef ki koşullar elvermedi istediğim gibi yapamayacağım.Hem de Kasım ayı  hava soğuk olur.Soğuk olmasa belki bende evin terasında yapabilirdim.Ne olacak bakalım zaman ne gösterecek

08/03/2011 11:39:00

NEREDE OTURUYORSUNUZ? FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPIP GÜZEL BİRŞEYLER ÇIKARABİLİRİZ ORTAYA.

08/03/2011 19:03:00

çok güzel fikirler bunlar.. bizim de zamanımız azaldı, takipçinizim :))

08/03/2011 19:04:00

Medinepelin,annemde yaşıyorum artık.Öveçlerdeyim sen nerdesin?Teklifin için teşekkür ederim seve seve kabul ederm:)

08/03/2011 19:08:00

http://www.nurturia.com.tr/questions/470069cd-0813-4c56-ac62-9eb20164c149/1/ankarada-dogumgunu-ve-mekan-onerisi

Ben burada paylaştım hazırlıklarımızı ve doğum günümüzün detaylarını, belki faydası olur.Kolaylıklar dilerim yeni yaşınız kutlu olsun şimdiden :)

08/03/2011 21:01:00

Selam
Biz oğlumun doğumgünün Ankara Barosunun Gölbaşındaki tesisinin üst katında kutladık.
Doğumdan o güne kadar fotolarından slayt yapıp tv den verdik.
Müziği kendimiz ayarladık ve sesi  tvye verdik.
süslemeyi parti paketi.comdan aldığım balonlar vs ile kendimiz yaptık. Pastayı Çukurambar Livadan sipariş ettik. Uğurböcekli bir pastaydı ve gayet lezzetliydi.
Küçük hediye olarak da oğlumun mama kavanozlarına küçük renkli bon bon şekerlerden doldurup kavanozu kurdele ile bağlayarak süsledim ve üzerine "1. yaşgünüme katıldığınız için teşekkür ederim. tarih isim" yazılı olan minik bir not iliştirdik.

Gayet samimi bir doğumgünü partisi oldu.
Umarım sizinkiler de çok güzel olur ve minikler de fotolara bakıp ne güzel doğumgünüm olmuş derler. 

08/04/2011 07:03:00

Merhabalar,

Bende kızımın 1 yaş gününü 46 kişi ile birlikte güzel bir kafe olan Cafe Botanika'da yeşilikler arasında olan bahçesinde  (http://tr-tr.facebook.com/pages/Cafe-Botanica/153938411286475) kahvaltı şeklinde kutladık. Beklentilerimin üzerinde geçti herşey muhteşemdi. Kapıya asılacak süsünü Birlik mah. olan Parti paketinden aldım. Fazlaca pahalı bir yer giderken internet adresinden fiyatları araştırarak gidin bence.. Bu nedenle ben Tunalıda bulunan Tunalı Pasajının alt kısmında poşet ve kırtasiye türünde aklınıza gelebilecek herşeyi satan dükkandan aldım kızımın süslerini bardak-tabak-masa örtüsü-yazılar vs ve hepsine çok komik bir para verdim tavsiye ederim.. Kızımın pastasını Elizinn pastanesinde yaptırdım 1 temalı beyaz pembe üzerinde kelebekler olan pastası çilekli ve muhteşem olmuştu.. Kızımın ismi Doğa olduğundan D harfli kurabiyeler yapıp onları poşetleyip rafyalarla bağlayıp pembe sepetine yerleştirdim.. Erkek çocuklar için  arabalar, kızlar için kelebek tokalar alıp paketledik.. Mekana 1 saat önce gittiğimizde masalar hazırdı, bizde etrafı pembe beyaz balonlarla, çocuklar için ve pastanın getireleceği masaya doğumgünü için aldığım balon temalı masa örtüsü, çocuklar için bolanlu tabaklar ve bardaklar ile süsledik herşey çok güzel olmuştu.. Kızımda pasta kesilene kadar uyamadı tüm misafirleri ile tek tek ilgilendi bir baktım ki kucakdan kucağa dolaşıyor ve çok mutlu bir şekilde etrafa gülücükler atıyordu.. Pasta kesildikten sonra 10 dakika içinde uyuya kaldı... Kahvaltı da ise yok yok idi.. Emeği geçen herkese burdan teşekkür ederim.. İnşallah benim kızımla beraber tüm çocukların yüzleri bir ömür boyu güler ve şansları hep açık olur...İyiki doğdun bebeğim..

08/04/2011 08:10:00

NİHAN ALLAH BAĞIŞLASIN ÇOK TATLI YAVRULARIN. NİCE UZUN YILLARA :)))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...