İzmit Anneleri; 24 Aralık Cumartesi kıpraşıyor muyuz???

Ynt: İzmit Anneleri; 24 Aralık Cumartesi kıpraşıyor muyuz???

01/05/2012 15:53:00

kahvalti olmasin  kizlar cay veya kahve iceriz !!

01/05/2012 19:25:00

pazar günü nasıl olur sizcee:)

01/05/2012 19:51:00

serapcım niye vazgectin cumartesinden???

ben pazar malesef gelemem...

01/05/2012 20:03:00

cumartesi için saat kimseye uymuyor neredeyse, herkesin kişisel planı cumartesi ise, pazar buluşulabilir diye düşündüm

01/05/2012 23:17:00

arkadaşlar şimdi buluşuyor muyuz buluşmuyor muyuz?

01/06/2012 00:34:00

bensiz bi yapamamışsınız organizeyi:)))ilerde şirket açıcam organizasyon şirkeri merak etmeyin:)))ben cumartesi 12olsun derim anladığım kadarıyla çoğunluğa uyuyor çocukların uykusu gelirse arabalarla ileri geri uyuturuz yine:)kahvaltı olmasın bencede ogün ne yedik kimse bişe anlamadıki kahve ve çizzzkekk(hoşgörde hiç denemedim şuan feci canım istedi:)hoş benim çizkekimin yanından geçermi bilemem:)))gerçi bi tutuyor bi tutmuyor oda ayrı:)))en son seraplara giderken yaptığım olmadı malesef nese bide çizkek kursuna gideriz fenamı:)ayın 20sinde yine istanbula kursa gidiyorum yani bence 7ocak uygundur.

01/06/2012 06:54:00

Evett son durum şöyle galiba, yer hoşgör, kahvaltı yok :)), saat 12'de buluşuluyorr..
Uyanlar yazmasın artık gelsin :)) Gelemeyenlerden maazeret alalım :))

01/06/2012 07:35:00

hah şöyle beeee.. elçin gözünü seveyim.. lale sıkıştıralım gelmeyenler neden gelmiyormuş.. kızım sizin yüzünüzden kocayla birbirimize giricez, ist gidilecek o cuma gidelim dedi bende planım var dedim, bir c.tesi toplanıyoruz diyorum, bir iptal galiba diyorum.. adamdaa eee karar ver artık diyip duruyor.. haklı olarak..

01/06/2012 07:40:00

Evett yaaa, yani herkese hak veriyorum hafta sonu başka planlar olabilir ama bu konuşmalar uzadıkca benim hevesim kaçıyorr wallahi, altı üstü biraz kız  muhabbeti yapıp kafamızı dağıtıcazz, hadi herkes gelmeye çalışsıınn, öpüyorum hepinizi :))

01/06/2012 07:52:00

o zaman bir aksilik olmazsa c.tesi saat 12 de hoşgörde kahve içmeye buluşuyoruz.. orada görüşürüz..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmit Anneleri; 24 Aralık Cumartesi kıpraşıyor muyuz???

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...