Moda Victor Levi Şarap Evi

Ynt: Moda Victor Levi Şarap Evi

09/17/2010 14:37:00

Belki ben de gelirim :P

09/17/2010 14:41:00

Esra gelirsin gelirsiiiinn

09/17/2010 14:42:00

Tüh... Ben gelmeyi çok isterdim ama o gün çok yoğunum. Ela'yı uyutup gelebilir miyim acaba?

09/17/2010 14:46:00

Sapanca'ya gelememe nedeni olan düğün sebebiyle belki, misafir durumları. Yoksa niye kesin gelmeyeyim di mi ama.

09/17/2010 14:46:00

:))) ozguranne uyutup da gelebilirsin elbette

09/17/2010 19:41:00

Aaaaa Esra valla gelsen güzel olur sohbete devam ederdik...

09/17/2010 20:48:00

ay ne güzel neredeyse hepinizi tanıyorum. Ben bu Nurturia yı çokseviyorum. Hem akşam çıkıp kafaları çekeceğim hemde çoluktur çocuktur derdinden anlayan arkadaşlar kazandırdığı için.

09/20/2010 11:02:00

Ben 10 kişilik bahçede rez yaptırdım ( Aysegul Eksioglu Gulmez  - 0532 277 20 10 )   - artış olabilir dedim. hava yagmurlu da olsa bahçede tenteler var sorun olmaz dediler // ama serin olursa içeriye de alınabiliriz

ben saat 18:40-19:00 gibi direkt işten Kadıkoy'e gelirim orada haldun taner onunde beklerim ya da istediginzi bir yerde . kadıkoyde buluşup gitmek isteyen olursa beraberce trım trım gideriz ...

Burcu ( purkimin annesi ) , mutlaka geliyorsun degil mi , kadıkoye gelebilirsen ya da fahri seni atabilirse oraya,  beraber gideriz

Burcu ( ayazın annesi ) , sanırım Ayazımın durumuna göre son karar vereceksin sen canım ..dilerim minik ayazım iyi olsun annesine de izin versin

Gulsum / Mine sizlerde kadıkoy rıhtım yapabilirsiniz mi ?

Meycan/Kuzeytu/ozge/yasemin/tugce/hilal / toprakana / ozdenlevent  sizler direkt oraya geliyorsunuz sanırım

esraozlem / ozguranne belli değilsiniz sanırım ama yapı bir güzellik kendinize :))

09/20/2010 11:06:00

Ayşegülcüm kesin geliyorum..beni Fahri bırakırsa ( ki büyük ihtimalle bırakırım dedi) kadıköyde seni ve birkaç arkadaşı daha alabiliriz..ama dediğim gibi bu laz oğlu iş çıktı deyip yamuk yapmazsa :))

09/20/2010 11:11:00

Burcu(purki ) ok dir canım, fahriye söyle yamuk yapmasın
Burcu ( ayaz ) , ok dir umarım güzel sonuclar alırsın canım ona gore haberleşiriz

Ozgecon evet niye :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia İstanbul Buluşması

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...