BEBİŞLERE TARHANA ÇORBASI YEDİREN VARMI

10/07/2011 07:02:00

BİZ TARHANAYI KENDİMİZ YAPIYORUZ İÇİNEDE İSTEDİĞİMİZ HERŞEYİ KATIYORUZ BENCE ÇOK BESLEYİCİ BİR ÇORBA OLUYOR HANGİ DR A SORDUYSAM HEP ONAY ALDIM.. TAVSİYE EDERİM

Ynt: BEBİŞLERE TARHANA ÇORBASI YEDİREN VARMI

10/07/2011 07:14:00

bende kendim yapıyorum, mutlaka verilmeli die düşünüyorum hem besleyici hem leziz özellikle kış aylarında...genelde kıymalı,tavuklu yapıyorum...

10/07/2011 07:54:00

Nane, sarımsak ve domates sosunu hafif yağda çevirip et suyuyla pişiriyorum, beni zorlamıyor yerken. 

10/07/2011 08:36:00

YENİ BİRŞEY DAHA ÖĞRENDİM FASULYE NOHUT PİRİNÇ BULGUR VS GÖTÜRÜP DEĞİRMENDE ÖĞÜTÜYORMUŞSUN UN HALİNDE VERİYORLARMIŞ BUNUDA TARHANA GİBİ PİŞİRİYORMUŞSUN ÇOK GÜZEL BİR ÇORBA OLUYORMUŞ DENİYCEM MUTLAKA
BU ARADA BENDE TARHANAYI KEMİK SUYUYLA PİŞİRİYORUM KALSİYUM EKSİKLİĞİ YAŞADIĞIMIZ İÇİN DR ÖNERMİŞTİ DAHA LEZZETLİ OLUYOR

10/07/2011 08:45:00

rasayana marka organik toz tahıl karışımı var maş fasulyesi+kırmızı mercimek+yeşilmercimek+kabuklu pirinç ben sebze çorbalarına birer kaşık ekliyorum ama hiç yalnız başına çorba olarak bişirmedim.

10/08/2011 11:19:00

ilginç.. duymamıştım nerede satılıyor acaba

10/08/2011 11:37:00

Bende çok severek yediriyorum oğluma , geçen sene annem yapmıştı içine nohut, mercimek,fasulye,domates yoğurt,kırmızı biber maydanoz, dereotu ne bulduksa koymuştu çok ta güzel olmuştu bayıla bayıla yedık ailecek tam tahıllı bir tarhana olmuştu :)) bu sene Antalya'dan getirttim, keçi yoğurdundan yapılmış nefis bir tarhana tadı o kadar güzel ki yemeye doyamıyo insan :))  
   Helensparta değirmende öğütme olayı çok güzel fikir ama değirmeni derden bulucaz kii :D ben hiç duymadım öyle bişey araştırmak lazım ...

10/11/2011 14:26:00

BEN BU KONUDA ŞANSLIYIM KÜÇÜK YERLERDE DEĞİRMENCİLİK FAALİYETİNDE ÇALIŞAN YERLER VAR KEŞKE YARDIMCI OLABİLSEM..

10/11/2011 15:29:00

büyük şehirlerin köylerinde de olabiliyor. biz ankaranın bir köyüne gidip bulgur yapmıştık. araştırmak lazım.

11/25/2011 12:47:00

arkadasşar benim kızım 5 aylık neredeyse 6 olcaz tarhana vereyimmi???

11/25/2011 15:09:00

Bizim doktorumuz önermemişti, sanırım tuz içerdiği için, bir de çok fazla bitki olabiliyor tarhanada, hastanenin kendi kitapçığındaki tarhanayı önermişti, yoğurt çorbasının sebzeli hali.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...