hımmm en önemlisini unutmuşumm kraft dony otomatik sallanan beşik!!

05/12/2011 16:19:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: hımmm en önemlisini unutmuşumm kraft dony otomatik sallanan beşik!!

05/12/2011 18:00:00

bebekten bebeğe değişiyor.biz hiç sallamadık kızımızı.sallanan şeylere hiç ihtiyacımız olmadı.park yatağın alt sallama demirlerini bile açmadık:)

05/12/2011 19:40:00

Nilüfer kesinlikle aynı fikirdeyim! Tek geçerim bebek eşyaları içinde.

05/12/2011 19:45:00

Ben de çok heves ederek daha hamileyken almıştım zira kız kardeşimin vardı, kızını gündüzleri hep onda uyutmuştu ama benim kızım bende sadece memede uyuduğu için hiç düşündüğüm gibi olmadı. Şimdi bazen bakıcısı onda sallayak uyutuyor . Mama sandalyesi olarakta bana biraz büyük göründü, ben daha pratik evin içinde bir yerden bir yere (balkona falan) götürebileceğim bir ürün aradım. Dolayısıyla biz tam verimli olarak kullanamadık. 

06/07/2011 07:20:00

Kızkardeşim şu an hamile ve o bu ürünü daha önce görümcesine hediye olarak almıştı.Kendi bebeğine de bu üründen istedi, doğum hediyesi olarak ben de Stork marka dondolino aldım.Umarım bebeği de sever :)))) Özelcan Bebe'de birkaç marka-fiyat seçeneği var.

08/29/2011 09:45:00

Bizede dayısı stork dondolino aldı gaz sancısı dönemlerinde çok işimize yaradı. Annanede hep onda yattı. Hala kullanıyoruz. Müziğini hiç kullanmadık ama otomatik sallanma bizim için kurtarıcı.

08/30/2011 11:30:00

stork dondolino'dan vazgeçtik ve kraft dondolino ile değiştirdik, şimdilik başarılı.sallanarak uyuması ve gazını kolay çıkarabilmesi aşısından kullanışlı.

08/30/2011 14:29:00

mama sandalyesi olarak boyunun kısa kaldığını duymuştum onun dışında kusursuz gerçekten :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Türlü Bebek/Çocuk Eşyası Tavsiyeleriniz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...