26 EYLÜL SAPANCA BULUŞMASI

Ynt: 26 EYLÜL SAPANCA BULUŞMASI

09/16/2010 13:12:00

hakkımda dedikodu yapmayın bakiim :P

durun bakalım...bir ihtimal...bilmiyom :)

09/16/2010 13:20:00

Başak çım,
gelemiyorum aslında hala,ama içim de gidiyor.  dur bakalım koca kişisiyle bir görüşelim yeniden.
bu arada evet Yiğit in koltuğunda ikimiz gideriz:)) eheehu
hilal bastır kuzum yaaa:))yüksel sen artık ihtimal filan deme!!cık cık cık

09/16/2010 13:23:00

şenay ben ihtimal demeyeceksem senin de herbir koltuğa sığabiliyor olman şart oldu, o kaa diyim sana :))

gerçekten arkadaşlar, bir konuşayım bakayım duruma...:)

09/16/2010 13:28:00

yüksel:)))
toprakana valla elimden geleni yapacağımdır..

09/16/2010 13:42:00

Hilal inanmıyorum ilk benim soruma mı cevap vermişsin, oyy onure oldum. Senin güncellemene yazdığımı aynen buraya da yazıyorum. Gelemiyoruz ama çok içim gidiyor, yine de;

"Birbirinizi görün, bizim yerimize de eğlenin, tüm çocukları, bebeleri mıncırın, göle ayaklarınızı sokun, taş atın, iribaşları arayın, kaydıraktan kayın, çimenlerde yalınayak koşun, yuvarlanın, ördekleri seyredin, temiz hava bol gıda alın gelin :)"

09/16/2010 13:49:00

Yok be ne dalga geçicem, o da benim ilk sorumdur, ben de çömezdim yani, eheheh :)

"Hamakta sallanın" demeyi unutmuşum. Sallanmadan gelmeyin.

09/16/2010 13:57:00

Başak, yoktur ama arayın siz, heyecan olur işte ;)

09/17/2010 08:07:00

bizim de gelme ihtimalimiz var.
sibel-can-özgür

09/17/2010 18:09:00

füsun ile hilal'in de iyice kanıma girmesi ile bu buluşmaya katılmayı ben de çok istiyorum ancak önce o haftasonu ile ilgili başka bazı planların kesinleşmesi gerekiyor. bir de gelirsek biz neva ile yalnız geleceğiz, babakuş bizimle olmayacak ve eğer yalnız olursam neva canavarını arabada zaptetmek bir kabus olabilir. eğer gidebilirsek bizim arabada 2-3 kişil boş yer olacak. Bize katılmak isteyen olursa seve seve birlikte gideriz.

Gülsüm, sen galiba arabaya şoför arıyordun, değil mi? Şoför değil de araba olsa nasıl olur? :))

09/19/2010 15:10:00

benim durum belli oldu; annane ve dedeyle geliyoruz biz 3 yetişkin + 1 bebe şeklinde.
Ayça; Adam başı 45 tl + kdv demiştin, şu kdv olayını çözebiliyor muyuz düz 45 tl olabiliyor mu? Bir de 2 saatlik barbekü diye yazmıştım, nasıl olacak o? kaçla kaç arası? ne zaman orda olursak başını yakalıyoruz? barbekü bitince ne olacak? hani acıkma durumları olursa? geçen sefer herkes yanında birşeyler getirmişti galiba, öyle konuşuluyordu? tecrübeliler ses verin! :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia İstanbul Buluşması

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...