MarkaBebe-Dünyaca Ünlü Markaların Bebek ve Çocuk Giyim Ürünlerinin OUTLET Fiyatlarıyla Online Satış Mağazası

10/29/2010 11:16:00

Böyle bir site için bir arkadaşımdan davet aldım hemen üye oldum ve ben çok beğendim sizler de üye olmak isterseniz bu benim davet linkim

Umarım siz de beğenirsinzi.

Ynt: MarkaBebe-Dünyaca Ünlü Markaların Bebek ve Çocuk Giyim Ürünlerinin OUTLET Fiyatlarıyla Online Satış Mağazası

11/01/2010 08:11:00

teşekkürler güzel şeyler var ama biraz pahalı

Ynt: MarkaBebe-Dünyaca Ünlü Markaların Bebek ve Çocuk Giyim Ürünlerinin OUTLET Fiyatlarıyla Online Satış Mağazası

11/01/2010 08:17:00

bencede pahalı

11/01/2010 11:08:00

bence de... ebay'den markabebe'deki fiyatlarının yarısına (hatta daha azına bile olabilir) alabilirsiniz, hem de aynı ürünleri üzerinde etiketiyle...

mesela bonnie jean elbise beğendim, burda 89 tl, ebay'de hemen al fiyatı 57 tl (kargosuyla birlikte)...

11/01/2010 11:27:00

evet fiyuatları uçurmuşlar

11/01/2010 12:01:00

Aynen , e-bay rockss.....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Outlet Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...