denemeler ve sonuçları

<1234>

Ynt: denemeler ve sonuçları

09/17/2012 12:21:00

sinem mesaj atmaya çalışıyorum ama sorun var sanırım bana tel noyu gönderirimisin sakıncası yoksa

09/17/2012 12:28:00

ama sonucu baskılıyor ilaç. Mesela ben Bora'ya döküntülerini azaltma amaçlı verdim hep zaditeni. bence çok düşünüp canını sıkma. her besinin alternatifi var. mutlaka geçecek ama bugün ama yarın.

09/17/2012 12:53:00

Sinem tepki vermeside bazen 3 gunu buluyormus sende bilirsin zaten daha cok arastiriyorsun. Bizden..

Bizimkide bu aralar cok sık kaka yapiyor sulu hafif pisikte oldu ve cildinde kizarik oluyor sonuyor falan..ne dokundu takip edemiyorum artik saolsun esim ondan bundan veriyor!

10/02/2012 13:05:00

Peynir - yoğurt denemelerinden sonra dün ilk defa Milupa Junior devam sütünü krep içine katarak denedik. Yedikten sonra yüzünde ve kakasında bir sorun olmadı. + İlk defa aynı gün akşam 2 yemek kaşığı kadar ayran içti.  Sanırım baya ilerleme kaydettik :))

3-5 gün sonra inek sütünden krep yapıp yedirmeyi deneyeceğim sonuçları yine yazarım.

Darısı tüm annelerin başına. 

10/04/2012 09:08:00

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İNEK SÜTÜ ALERJİSİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ VE DENEMELER...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...