karşıyakada ki anaokulları hakkında...

<12>
04/26/2011 06:27:00

Merhabalar,
Ada eylülde 36 ayını dolduruyor ve ben de bu sene anaokuluna göndermeye karar verdim.çok zor bir sürece girdiğim kesin:(
eminim pek çok kez tartışılmış ve konuşulmuştur ama birkez daha sormak istedim.
karşıyaka da yalı, bostanlı ,girne ,bahriyeüçok civarında önerebileceğiniz yada gönderipte memnun kaldığınız anaokullar hakkında bilgi verebilr misiniz?

şimdiden teşekkürler

Ynt: karşıyakada ki anaokulları hakkında...

04/26/2011 10:03:00

MErhaba Özgür,
birçok kere yazdım ben önerimi farklı başlıklarda, ama senin yazını da görünce yine paylaşayım dedim,
Benim oğlum 29 aylık, 22 aylıkken Karşıyaka Küçük Şeyler Anaokuluna göndermeye başladım tam gün. karsiyakakucukseyler.com adresinden de ulaşabilirsin,

Çok mutlu, severek gidiyor, okulun oğlumun gelişimine katkısı çok büyük.
bence sen de bu okulu listenin ilk sırasına yaz, görüşmeye git mutlaka, kapalı havuzu bile var.
GEMS eğitim materyalleri kulllanıyorlar,
Küçük şeyler- Üstün Dökmen akademisine bağlı.
Öğretmenler sıksık akademideki derslere katılıyorlar.
Hergün orada bulunan ve sınıflarda çocukların gelişimini, katılımını, sosyalliğini, paylaşımlarını vb. inceliyor. Her ay psikolog değerlendirmesi yapıyor. çocuklara belirli aralıklarla gelişim testleri uygulanıyor.
Ayrıca, çok güzel etkinlikler var.
Velilere yönelik seminerler oluyor, gerçekten bilgili akademisyenler, tecrübeli kişiler geliyor bilgi veriyorlar.
Biz çok memnunuz, bu okulu seçerken verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu sık sık farkediyoruz.
Görüş mutlaka, Çiğli emniyet'in yakınında hemen. Benden bilgi aldığını da söyleyebilirsin.
Servisi de var.
Umarım yardımcı olabilmişimdir,

Bir de aşağıdaki başlık da ilgini çekebilir,
Sevgiler,
Ergül

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/c78b28b8-7269-48ff-9267-9d620173dc64/1/anaokulu-deneyimlerimiz

04/26/2011 10:12:00

bilgiler için teşekkürler...
ama çiğli bana biraz uzak kalıyor.
çevremden de behiye hanım ,beyaz balon ve küçük klüp diye tavsiyelerde geldi ama bunlar hakkında bilginizvar mı acaba?

04/26/2011 10:30:00

Benim oğlum Küçük Kulüp'e devam ediyor.
Geçen yıl Mayıs gibi başladık. Haftada 4 gün sabahtan öğlene kadar gönderiyorum.
Ama tam günü de var.

Sahibi eğitimci bir kadın.
Göztepe taraflarında da bir şubesi var okulun.
Okulun fiziki şartları, hijyen, faaliyetler vs önemli tabii ama bence en önemli nokta öğretmen...
Kızının öğretmenini sevmesi, benimsemesi çok mühim.
Öğretmenin güler yüzlü, ilgili, sabırlı olması vs çok önemli.

Bence öğretmenini önceden mutlaka gör

04/26/2011 10:36:00

teşekkürler bilgiler için...
yavaş yavaş gezmeye başlasam iyi olur heralde:)
başka görüşleri olanlar varsa cevapları bekliyorum tabiki:)

04/26/2011 11:52:00

komşumun oğlu Behiye Hanım'a gidiyor, onlar da çok memnundu.
Çakabey kolejinin kurucularının kurduğu bir yermiş,
Bilginize,
Sevgiler,
Kolaylıklar, Ergül

04/28/2011 10:38:00

Merhaba,

Bostanlı Sunay Pidenin sokağında Şeker Portakalı var. Oğlumu haftanın 2 günü oraya götürüyorum oyun grubuna. Öğretmenleri çok güleryüzlü ve ilgili. Ben çok memnunum, tavsiye ederim.

08/16/2011 10:04:00

09/06/2011 12:43:00

ATASEV Anaokulu ...

07/26/2012 11:02:00

llllllllllllllllllllllllllllllllllllll

12/25/2013 09:45:00

Küçük kulüp karşıyaka şubesi, çilek ve şeker portakalını denedik. Hiçbirinden memnun kalmadık. Bostanlı'dayız. Tavsiye edeceğiniz, memnun kaldığınız anaokulları hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Okul Öncesi Kurumları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...