Canan Arkadasımızın Kuzenının Cocugu Anısına.

<123456>
12/27/2011 06:39:00

Sevgılı Canan,

Sana ıkı satır yazamadım, ellerim tutmadı. Ama haberı aldıgımdan bu yana da unutabılmıs degılım olan bıtenı.

Ne acı kı hayat ınsanları, hıc ummadıgımız meleklerı bıle boyle denıyor, en agırından sınavlara tabı tutuyor, sanslıysan yola dewam sanssızsan orada nokta konuluyor.

Ne acıdır, ne tur bır acıdır tahayyul edemıyorum. Allah melegınızı yanıbasında koruyacak artık. Sızlere sabırların en buyugunu dılıyorum. Gozyaslarınızın en kısa surede kurumasını. Allah yardımcınız olsun.

Ynt: Canan Arkadasımızın Kuzenının Cocugu Anısına.

12/27/2011 06:53:00

Yasemin'in tüm dileklerine amin diyorum.

Canancığım acınızı derinden paylaşıyorum. Sizlere sonsuz sabır, yavrunuza da Allah'tan rahmet diliyorum.

12/27/2011 06:54:00

Canan,çok acı çok zor.Tek dileğim Allah sabır versin,dayanma gücü versin.Kuzeninin geride kalan evladına ömür versin.Ben mutlaka biryerde birgün giden sevdiklerimizle buluşacağımıza inanırım.Başınız sağolsun.

12/27/2011 06:54:00

Canacığım...

Acı haberinle hepimiz dağıldık...Yavrunun annesi ve babasına sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor insanın elinden. Ve sizlere de elbette....O bir melek artık..Allahım onu koruyacak, gözetecek.....Bir yerden sonra insanın eli kolu bağlanıyor ve yapabileceğin hiç bir şey kalmıyor malesef...Diliyorum ki Allahım sabırların en büyüğünü versin sizlere...

Çok üzgünüm....Rabbim yardımcınız olsun....

12/27/2011 06:55:00

Sevgili Canan,

Sizlere sonsuz dayanma gücü ve sabırlar diliyorum. Başınız sağolsun

12/27/2011 06:58:00

Bu nasıl bir acıdır, nasıl başa çıkılır bilemiyorum.
Nasıl bir sabır gerekir bir meleğin gidişini içine atmak için, göğsünü parçalamamak için, bilemiyorum..
Tek bildiğim meleğimize sonsuzlukta mutluluklar, ailesine, sevenlerine baş sağlığı ve bununla başa çıkabilecek kuvvette güç dilemektir.
Tek bildiğim ve ve tek diyebildiğim budur..
Üzüntümün tarifi yok.

12/27/2011 07:01:00

Canan ne desek ifade edemeyiz çok büyük bir imtihan gece gözlerimi kapattığımda dualar ettim size... Rabbim sabırlar versin dayanma gücü versin sizlere çok üzgünümmm

Canan çok çok sabır diliyorum küçük meleğin anne-babasına ve size... Başka söyleyecek söz bulamıyorum...

12/27/2011 07:04:00

Başınız sağolsun. Annesinin babasının acısını tasavvur edemiyorum, ben bu kadar üzülmüşken... Minik yavrunun tüm sevenlerine sonsuz sabır diliyorum, Allah dayanma gücü versin. Çok üzgünüm :(

12/27/2011 07:06:00

Allah hepimizi bir şekilde sınıyor bu dünyada.. Ama sizi en acı olanıyla test etmiş.. Allah sabırlar versin... KIsa zamanda acısını dindirecek başka bir yavruya kavuştursun inşallah....

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...