Canan Arkadasımızın Kuzenının Cocugu Anısına.

Ynt: Canan Arkadasımızın Kuzenının Cocugu Anısına.

12/27/2011 07:07:00

sabır sabır sabır anne babasına çok büyük sabırlar:(( en son bu acıyı yiğenim 6 yaşındaki oğlu ölünce yaşadım:((şimdi canand nin yiğenimin duyunca gözlerim doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi nasıl hazmedilir nasıl kabul edilir böyle bi durum rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın ama şunu bilsinlerki melekleri onları cennet kapısında bekliycek annem babam olmadan girmem diycek ve orda kavuşucaklar yavrularına:(((

tanışmasakta, acının, üzüntünün buluşturduğu yerdeyiz sizinle. Ne desem neyi kaleme alsam çok boş. allahım size ve anne babasına dayanma sabrını ve bu acıyla yaşama gücünü versin.çok üzgünüm...

başınız sağolsun allah ailesine sabırlar versin çok çok üzüldüm

12/27/2011 07:09:00

Allah sabrını verir inşallah.evlat acısına söylenecek birşey yok. geride kalanlar çok sabırlar diliyorum

12/27/2011 07:13:00

başınız sağolsun kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyim...allahım size,  anne ve  babasına büyük sabır versin.çok zor...:(

12/27/2011 07:13:00

Allah sabırlar versin canancım kuzunun ailesinede sizlere ne denir bilmiyorum çok zor,sabırlar dilerim,başınız sagolsun

12/27/2011 07:16:00

Rabbim sabır ve dayanma gücü ihsan etsin.Her ne kadar böyle bir acıya dayanmak mümkün değilse de.Elden başka birşey gelmiyor malesef..Sözün bittiği nokta da yazmaya bile elim varmıyor....Yazamıyorum

Rabiim küçük meleğin mekanını cennet bahçesi etsin inşallah......Nur içinde yatsın

12/27/2011 07:20:00

işte kelimelerin yetersiz kaldığı anlardan biri... sizlere ne desek boş biliyorum ama rabbim dayanma gücü versin... küçük meleğin mekanı cennet olsun... ailesine ve tüm yakınlarına baş sağlığı diliyorum...

12/27/2011 07:22:00

söylenecek tek söz rabbim sabır ve dayanma gücü versin başka ne söylense boş gelecek başınız sağolsun allah geride kalanlara acısını unutturacak dert vermesin

12/27/2011 07:23:00

Allah dayanma gücü versin sizlere :( çok zor çookk.başınız sağolsun:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...