Canan Arkadasımızın Kuzenının Cocugu Anısına.

Ynt: Canan Arkadasımızın Kuzenının Cocugu Anısına.

12/27/2011 10:16:00

Başınız sağolsun, Allah ailesine dayanma gücü versin :(((

12/27/2011 10:40:00

Başınız sağolsun,mekanı cennet olsun.Rabbim sizlere sabır versin canancım.:(

12/27/2011 10:58:00

Canan'cım :((( Ailenize baş sağlığı diliyorum çok çok zor tahmin bile edemeyiz ne yazık ki. Minik yavruyu Allah rahmet eylesin, sabırlar diliyorum canım...

12/27/2011 11:02:00

o kadar anlamsız ki şimdi kelimeler...sadece dua edebiliorum sizin ve minik meleğiniz için.Allahtan sabr,dayanma gücü diliyorum tüm ailenize.inanın ok üzgünüm

12/27/2011 11:19:00

Cok zor,Allah sabir versin:(

12/27/2011 11:22:00

Başınız sağolsun. Dünden beri bu konu hakkında hiçbir şey yazamıyorum, ne desem boş olacak ailenizin yaşadığı bu acı ve üzüntünün yanında...
Nisanur'un ailesine, yakınlarına sabırlar diliyorum, Allah yardımcınız olsun, sizlere bu acıyı unutturacak başka acılar yaşatmasın.

12/27/2011 11:23:00

Başınız sağolsun, Allah size ve melek yavrunun ailesine sabır versin:((

12/27/2011 11:26:00

Hani sözün bittiği an derler ya aynen dünden beri aynı duyguyla yaşıyorum.
Mevlam en başta anne ve babasına sonrada sizlere sabır versin.

12/27/2011 11:29:00

ÇOk teşekkür ediyorum her birinize tek tek. Elimden gözyaşı dökmekten başka birşey gelmiyor. İçimdeki acıyı tarif bile edemiyorum. Kelimelerim tükendi, ben tükendim ama tanımadığım yüzünü bile görmediğim sizler ilk andan beri desteğinizi esirgemediniz çok sağolun.

Dilerim allah bundan sonra başka acılar yaşatmasın hiç kimseye. Hele ki evlat acısı evlerden ırak olsun. Rabbim hepimizin evladını bizlere bağışlasın. 
Nisa Nur'umuz melek oldu gitti. Yeri dolmayacak hiç bir zaman, acısı hep yüreklerimizi sızlatacak ne yazık ki. 

12/27/2011 11:32:00

Başınız sağolsun Canan, size, ailesine sabır ve metanet diliyorum...tahayyül edilebilir bir acı değil...çok üzgünüm :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...