Burcu'nun Purki'si

Ynt: Burcu'nun Purki'si

08/13/2011 20:08:00

iyi ki doğdun defne çiçeği,

annesinin güzeli, purkinova'da açan çiçek kız,

ömrün güzel olsun, bahtın açık olsun,

iyi insanlarla karşılaşıp, iyilikle hükmedeceğin güzel bir hayatın olsun,

doğum günün kutlu olsun, nice nice yaşların olsun.

08/13/2011 20:21:00

Nice nice mutlu, sağlıklıklı, başarılı, huzurlu bir ömür dilerim. Ömrün boyu hep ışılda kuzum

08/13/2011 20:57:00

oyyy güzeller güzeli purkicim. doğum günün kutlu olsun. nice mutlu yaşlarında ailenle mutlu mesut olasın. öperim güzel gözlerinden. Burcucum seninde annelik yıldönümün kutlu olsun.

08/14/2011 05:52:00

Gec kaldim ama...

Adi guzel, lakabi guzel, yuzu guzel, hali guzel purkimiz... Bahtina cikanlar da guzel olsun hep, sen de iyiyi guzeli sec karar verme asamalarinda.

Hayatimda bir purki ve onun guzel annesi oldugu icin cok seviniyorum

Dogum gunun kutlu olsun...

08/14/2011 08:02:00

Güzel defne, minik purki,

yüzünün güzelliği gibi güzel bir ömrün olsun
Yaş günün kutlu olsun...

08/14/2011 08:13:00

mutlu yıllar, nice yaşlara Defne kuzusu...iyi ki doğdunn !!

08/15/2011 06:22:00

ah narin, sevgi kelebegi, tatli dilli, guzeller guzeli defne, dogumgunun kutlu olsun, sevdiklerinle mutluluk, iyilik, guzellik, saglik dolu gunlerin olsun.

08/15/2011 06:31:00

Doğa Garden'daki kahvaltıda, sahnede tanıdım seni Defne, elinde mikrofon, şarkı söylermiş gibi yaparken çok tatlıydın. Mutlu yıllar, güzel bir ömür diliyorum sana.

08/15/2011 06:38:00

Guzeller guzelı yavru, annesinin goz bebegı, mini-Barbie, en basta saglık, saglık, saglık dılıyorum. Annenin guzel yuregine layık bır evlat olmanı dılıyorum, yuzune cok yakısan o gulucuklerın hic kaybolmamasını umut edıyorum. Omrun hayırlı, uzun ve tertemız olsun.

08/15/2011 06:40:00

Purki'cim, güzeller güzeli Defne'cim, nice nice mutlu bol şanslı güzel bir hayat dilerim sana..nice 3 ler, nice 30 lar devirmen dileğiyle :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...