TUVALET EĞİTİMİ

<12>
05/23/2011 12:27:00

ARKADAŞLAR YAZ GELİYO VE HEPİMİZİN NASIL YAPARIZ DEDİĞİMİZ Bİ SÜREÇ BAŞLIYO EVET NASIL YAPACAĞIZ..
BEZSİZ BEBEK GRUBUNDANDA PAYLAŞIMDA BULABİLİRİZZ.. AMA BEN BURDAN DA PAYLAŞIM YAPALIM İSTEDİMM.
BEN LAZIMLIK VE BEZSİZ BEBEK KİTABINI ALIP OKUMAKLA VE KIZIMIN TUVALET RUTİNİN ÇÖZMEKLE İŞE BAŞLADIM SİZLE NE ALEMDESİNİZZZ ??
BU YAZ BIRAKIYORUZ DEMİ BEZİİ ??

Ynt: TUVALET EĞİTİMİ

05/23/2011 12:40:00

erken değil mi? yani ben 18 ay sonrası düşünüyordum ama bir tanıdığımız en azından wc adaptörüyle başla dedi, deneyeceğim bakalım tepkisi nasıl olacak

05/23/2011 12:53:00

erken değil tam zamanı yavaş yavaş başlayalım istiyorum kış gelmeden rahatlayalımm

05/25/2011 08:40:00

ben adaptor ve lazımlık aldım bir heves.
ikisinin de ne ise yaradıgı biliyor, yanına gidip cis diyor ama eyleme donme
konusu cok umutsuz gozukuyor:) ayagını sokuyor lazımlıgın icine, oyun onun icin,
oturmuyor, oturtunca hemen kalkıyor üzerinden.
ote yandan doktorumuz da 2 yasından once erken diyor.
ben bıraktım kendi haline simdilik.

05/25/2011 11:32:00

sabah lazımlık denememiz oldu ama oturmak istemedii

05/31/2011 20:57:00

klasık turk doktoruu bezsık bebek gı bı oku derım canımm ben hazıran ortası sonu gıbı baslıyorummm 

06/06/2011 11:55:00

Merhaba, ben c.tesi günü kızıma lazımlık aldım, adaptör niyetiyle gitmiştim joker e, ama görevli bayan ilk defa oturacaksa, adaptör oynadığı için çocuk korkabilir oturakla başlayın dedi..dün oyun niyetine oturttum ama çok keyif almadı, onun içine bom bom( kaka) yapacağız dedim , topunu içine atmayı tercih etti:-)) bakalım hep gözünün önünde olsun belki zamanla alışır

06/06/2011 12:57:00

:-) evden gelen habere göre oturağına ilk kakasını yapmış kızım... tam kakası geldiğinde( mimiklerden) oturağa oturtmuş ablam hemen, kalkacak yarısında diye ödü koparak tabi:-) kitap okumuş olay vuku ederken kazasız atlatılmış olay :-))

06/14/2011 08:16:00

o olaydan sonra ertesi gün de çiş yaptı lazımlığa, ama bir daha oturmadı, ürktü sanki..çok da zorlamıyorum, ama hep gözünün önünde, bebeklerini arada oturtuyor ...

06/14/2011 08:17:00

o olaydan sonra ertesi gün de çiş yaptı lazımlığa, ama bir daha oturmadı, ürktü sanki..çok da zorlamıyorum, ama hep gözünün önünde, bebeklerini arada oturtuyor ...

08/12/2011 22:31:00

Tuvalet egitimi 3 yasına dek tamamlanır der doktorumuz seneye baharda eğitimle 10 günde çözülür

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Mart Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...