Ortopedik kanguru 30.90 TL kırmızı ve mavi renk var

01/16/2012 06:48:00

Arkadaşlar butik bebede ortopedik kangurular garage sale 30.90 TL . Kırmızı ve mavi renkleri var.  Henüz üye değilseniz benim davet linkimden üye olursanız sevinirim :) BUradan 

-----------------------Ürün açıklaması : siteden alıntıdır --------------------------------------------------

0-12 ay çocuklar için uygundur.3,5-9 kg taşıma kapasitelidir.Kangurunuzla bebeğinizi ister önden size yüzü dönük, isterseniz sırtı size dönük taşıyabilirsiniz.Omuz askıları ve bel desteği:Bebeğinizin ağırlığını dengeli bir şekilde vücudunuza dağıtır ve rahat bir taşıma sağlar.Yumuşak ve rahat oturma yeri :Bebeğinizin güvenliğini ve rahatlığını düşünerek tasarlanmıştır.Ayarlanabilir omuz askıları:Bebeğnizin gelişimi süresince omuz askılarının boyunun uzunluğunu sizin ve nun rahat edebileceği şekilde ayarlayabilirsiniz.Rahat ve güvenle kullanabileceğiniz Baby Land kanguru, hem bebeğinizle son derece yakın olmanıza hemde özgür hareket etmenize imkan sağlar. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...