bebişleriniz ne yapıyor

<12>

Ynt: bebişleriniz ne yapıyor

05/30/2011 13:28:00

dygush bebişi erkek ondardır gazları çok oluyo,benimkide hiç uyanmıyodu 3hafta boyunca zorla uyandırıp emziriyodum .

05/30/2011 13:31:00

aishwarya sen bodrumda yaşıyosun degilmi?sana bir soru biz buyıl bodrumda tatil yapmak istemiştik ,ama denizi plajları nasıl

05/30/2011 13:36:00

canım benim adam deniz hastası öyle otele gidiyim havuzda idare ediyim demiyo geçen gün konuştuk orada oteller denize sıfır degil dedi ondan sana sorayım dedim ,çok pahalı olmayacak şekilde tam pansiyon bir otel biliyomusun

05/30/2011 13:39:00

yok doyuyodu da işte daye nin dediği gibi gazdan hep uyanıyodu.saatte bir yarım saatte bir.:)ayy çok şükür bitti o gnler:)

yaa akyarlar harikaydı gerçekten.meteoroloji koyumuydu adı tam hatırlamıyorum akyarlarda deniz müthişti.ama oralar biraz yokuş di mi

05/30/2011 13:40:00

daye ankaradayım bu arada

05/30/2011 13:43:00

dygush benim kız 20 ocak doğumlu kitap aldınmı renkli,dergilere ve ablasını kitaplarına çok ilgi gösteriyo

05/30/2011 13:53:00

aaa ne güzel pansiyonlar anca oraya geilcemi bulabiliriz nette olmazmı,valla taktık kafaya bakalım akdenizden bıktık ööö geldi artık:)işlgelirsek tanışırız

05/30/2011 14:10:00

yok daye almadım henüz.

http://kucukmucizelerim-nihan.blogspot.com/search/label/5.%20ay bak burda hangi oyuncaklarla oynandığı da yazıyo çok hoşuma gitti.

05/30/2011 22:55:00

güzel bilgi vermiş :) ama sanırım 5. aydan başlamış.. etiketlerde 5. ay ve sonrasını buldum ama öncesini bulamadım :( 3. ayı okurum diye sevinmiştim :)

06/15/2011 13:42:00

ben de bebişimi hiç ağlatmayayım diye her istediğini yaptım.şimdi beni yerimden kıpırdatmıyor.hep yanında istiyor.bir de benim kızım tembel çıktı.ben oyuncakları oynuyorum o izliyor.canı isterse arada bir eline alıyor.canı sıkılınca enne diye bağırıyor.odasına girince eeeee diyor.canı birşey istemezse ıı diyor.benimle boğuşmaya bayılıyor.ver elini yiyeyim diyince hemen uzatıyor.ben de ikinciyi düşünüyorum.kendimden çok kızım için kardeş mutlaka gerekli bence.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...