TUVALET EĞİTİMİ MACERALARIMIZ

12/30/2011 18:33:00

Arkadaşlar,

Okuldan iremin tuvalet eğitimi için hazır olduğunu söylediler.Bizde başlayalı 2 hafta oldu.Ancak sonuç henüz yok.Okulda açık tuvalete yapıyor hatta aynı kıyafeti ile döndüğü çok oluyo.Ancak evde durum farklı yaptıktan sonra söylüyor.Akşamları yatmadann önce bağlıyorum.Neler önerirsiniz?

Ynt: TUVALET EĞİTİMİ MACERALARIMIZ

01/05/2012 07:40:00

Canım biz Yaren' 2 yaşını doldurmasına 1 ay kala başlaıdk eğitime. Okul hazır olduğunu söyledi. 1 hafta boyunca hiç altını bağlamadık. Büük ve küçüğünü ne zamanlar yapıyor hep yazdık. O çizelgeye göre sürekli olarak tuvalete götürdük. Geceleri de hiç bağlamadık. 1 ay boyunca her gün çamaşır yıkandı. ama öğrendi. Senin sabırlı ve karalı olman lazım. Şu an 2,5 yaşında kafası birşeye bozulursa, canını sıkan birşey olursa hemen başlıyor altına yapmaya:)))En büyük silahları bu...

Ynt: TUVALET EĞİTİMİ MACERALARIMIZ

01/05/2012 08:36:00

Sağol bunu hiç düşünmemiştim çizelge yapmayı bizde deniyelim bakalım.Şimdide anne tuvalet okulda diyor hep:)) bizden çok akıllılar bu kesin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 yaş kreş anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...