2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/16/2012 04:40:00

Yeni hamileler grubunda başlatığımız yolculuğumuza hep birlikte buradan devam edelim, grup yeni hamişlere kalsın;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/16/2012 06:03:00

Günaydın Hülya'cım:)) 

Aminnnn, 
Bugün nasıl işim var ama ayakta duracak takatim bile yok, şimdi koltuk yıkamacılarını bekliyorum yardımcımda gecikti biraz :) bugün oğluşlarımın odasını halletmeyi düşünüyorum bitsin resim eklerim bende :)

04/16/2012 06:19:00

ayy korkuyorum öyle deme:))

bu arada geldi benikiler bir bakayım :D
boşuna para vermem umarı m güzel olsa bari

04/16/2012 07:29:00

fatma benimki erken gelmezse ben haziran anası olacağım,şimdibu gruba üye olamıyor muyum:)??hülyacım kolay gelsin canım benim,az kaldı biz de katılacagız "iki çocuklu anneler"kervanına..işimiz çok zor olacak,gerçi benim oğlum senin kızından büyük ama,çocuk sonuçta hep ilgi istiyor..anneyi paylaşmak ona çok zor gelecek..dengeyi kurmak da bize düşecek,nasıl yapacağız bakalım..
fatmacım oh,güzel telaş var bugün desene..sana  da kolaylıklar diliyorum,fotoları da bekliyoruz bakalım:))

04/16/2012 07:42:00

hamişler, çok güzel,accıcık da zorlu dönemlere gebesiniz:) Allah yardımcınız olsun,bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallahh..burda olduğunuz için de çok şanslı olduğunuzu söylemek istedim,bende sizin gibi hamileyken burda olsaydım,daha az hata yapardım sanırım..

04/16/2012 08:17:00

Senem senin için istisna yapalım canım :D

TEşekkürler gülden

04/16/2012 08:23:00

Anammm hem hamis hemde minnak yaze bebekli annecikler toplanmis:)) biz bu grupa uyeydik ama artik buyuduk:)

Hepinize bol sans saglik huzur ve rahat dogumlar diliyorum

04/16/2012 09:12:00

Merhaba güzel anneler. Bende hala kızımı bekliyorum. Hiçbir kıpırtı yok :))

Fatmacım kolay gelsin, resimleri bekliyoruz tabikiiii :)

Hepinize sevgiler.

04/16/2012 09:20:00

Merhabaaaaaaaaaaaaaaaaaa............  Amaaaannn artık burdamıyız yani :)) Eh hadi mayıs ayı içinde beklediğimiz için rahat rahat gelebiliriz :D:D:D yırttık :)) Ama arada diğer tarafada bakmak lazım :) Hamileliğe dair herşeyi konuştuk paylaştık doğum dışında bişi kalmadı şaka maka...

Eyleme çok sevindim. görüşenler gözü aydın dediğimizi iletir nasıl olsa. İnşallah iyilerdir. Ay fatma büyük işe kalkışmışsın sende kolay gelsin canımcım...

Banuu artık sıra sende :)))))  Şimdi her dakika senden haber bekler olucaz :)) Gelmediğin zaman ay acaba doğurdumu diyeceğiz :)) 

Cuma günü kontrolüm vardi. 2800 olmus bizim paşa. Doktor gelişimi için çok olumlu konuştu çok şükür. Hatta 2 hafta sonra geliyorum dese bırak gelsin dedi :)) bana da fena heyecan bastı tabiiiii :S

04/16/2012 10:04:00

13 nisan cuma günü saat 22:45 de oğlum nuh ömer faruk bir sürprizle aramıza katıldı.sağlığımız gayet iyi, arayan herkese tesekkür ederim.  demiş eyloş:))
38 hafta da 2400 doğmuş bugün çıkacaklar, aslında sarılığı yükse değilmiş çok ama yine fototerapiye koymuşlar eh sonuçta acıbadem :D

04/16/2012 10:06:00

güzel anne tekrar tebrik ederi, hayırlı evlat olsun, sağlıkla büyüüsn Nuh Ömer Faruk (allahım biz bir isim bulamıyoruz hatun 3 tane koydu :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...