2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/21/2012 06:04:00

Günaydınlaaaaaaaaar :)

Herkese mutlu haftalar :) Özlemm ben görmedim yaa Özdemiziii :( tüh ya :((

Şöööyle bi göz gezdirirkennn Neşem sende de bi hastalık belirtisi gördüm sankim, nasılsın şimdi? daha iyisindir umarım.. 

Yoncammm ayy hadi bakalımm, hemen 24ü olsun :D ayy 24ünde bizimde aşımız var canı yanıcak diye içim gidiyor :((((

duyguzynp hoşgeldin :) Ayşegül ben ;)

Banu' mmmmmm 40. haftana gelmişsin ayyyyyyy :)) Maşallah hadi hayırlısıyla sağlıkla al Duru prensesi kucağına inşallaah :) Ayy zaman kavramı kalmamış bende yahu :/ 

Hepinize kocaman öpücüklerrr... Ufaklığı yeni uyuttum, hemen bende acık uyumak için atlıyorum yatağımaaaa... :))) 

04/21/2012 15:48:00

selamlarrrrrrrrrrr,

ayşegülcüm o yorgunlukla bile enerjin yansıyor bize süpersin ne diyeyim maşallah :)

Duygu hoşgeldin aramıza :))

yoncaa dur daha sen asıl alışverişe başla da gör :)) eşime diyorum ki allahın sevdiği kuluymuşsunda yine oğluş oluyor :)))

neşe baktın mı sen sepete aslında tam senlik MC sepetler;))

bu arada bizim de kesinleşti 26 nisan 9:00 :))))

Özlem öpüyorum şekerim

04/21/2012 15:49:00

Banu uğramamış yoksa :)))

04/21/2012 17:58:00

Fatmacimmmm:) doğurmadım hala:) eğer kızım Sali gunüne kadar gelmezse gece yatış yapacagım ve suni sancı ile dogumu başlatacak doktorum. Eğer hersey yolunda giderse dogum günümde kızım yanımda olacak. Seninle birgun ara ile doğuracağız inşallah. Ikımızı de Allah yardım etsin Fatmacim:)) hatta dogumu bekleyen tüm annelere....

Evet Aysegulcum, 40 oldum geçtim bile:) seninle aynı kaderi paylaşıyorum:)

Hepimizi öpüyorum güzel anneler. İyi akşamlar.

04/21/2012 20:59:00

Fatmacımmmm çok şükür enerciiiimize zeval vermesin Allah :D 

Ayy Banum yaaaa ben bile heyecanlandımmm :) Normal olacak demi_? Ayy hadi inşallah bakalım Allah ikinize de sağlıklı sıhhatli doğumunuzu atlatmak nasip etsinn :) Bu hafta 2 güzel haber alacağız desenizeeee yuppiii!! 

Ay doğurasım geldi :/ Ben bu gidişle arayı açmam gibi geliyo :P 

Yalnız benim doğum sevgili kemikcik yüzünden biraz sıkıntılı oldu ya, dr. uma sordum daha dikişimi atarken, "2. de de böyle sıkıntılı mı olur?" diye; "43 e kadar beklersen olabilir.. :) " dedi :)))))

Neyyyyse Aman Banu' cum kaderin bana benzemesin sen 40ında hayırlısıyla doğur, gerek yok hiç 43ü görmeye :))) 

Öpüyorum çok siziiiiiiiiii... Ayşegül teyzeleri yisin onlarııı :))) 

04/22/2012 03:45:00

Alemsin sen yaa Aysegulcum:))) bence de allahım o güzel enerjine hiçbir zaman zeval vermesin ve zeval verecekleri senden uzak tutsun. Cok sagol Aysegulcum güzel temennilerin icin.

Güzel pazarlar canlarım... Bende hepinizi öpüyorum.

04/22/2012 17:04:00

kızlar selam, herkesin günü belli galiba allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.necla geçmiş olsunortalıkta çok fena salgın var evden çıkmak bilmiyor, dikkat lütfen benim doğumumu başlatan da bu hastalık oldu.fatmaaa naber hayatım, nasılsın, kızlar hepinizi öptüm iyi akşamlar, kendinize iyi bakın.

04/23/2012 16:03:00

Geldimmmm, koca kişi evde ya giremiyorum pek :) ama facebook tayım :p arada bir bakıyorum oraya zira, baba parka indirdi oğluşu ayy heyecan dorukta az kalsın bugün doğuryordum ama kısmet değilmiş 2 günüm kaldı :))

Banuuu yarın yatış mı yapacaksın tatlım bir avaz da doğur inşallah prensesi :) 

Özdenin gaz sorunu sarılığı derken özlem bunalmış çok :( canım benim hepsi geçici ama işte gelde yeni anneye anlat bunları :( Allah yardımcın olsun canım benim

04/23/2012 17:25:00

Amin Banu' cum aminnn.. hepimizin inşallah :) Allah hiç bir zaman kimselerin enerjimizi morallerimizi bozmasına izin vermesin :)

Özlemcim, ben günde 2 bardak rezene içiyorum, ve bir kesme şekere Adaçayı(elma)çayı damlatıyorum bir kaç damla onu yiyorum, o çok iyi geldi gazımıza :) rezeneyi de hazır almadım aktardan aldım. Tavsiye ederim kızlar ;)

Ama kaka yapana kadar ıh ıh ıh ıkınıyor yavrucek :) anasından gördü tabi doğumunda :D bana mı özendi nedir :P

Ayyyyyy Banum sen yarın nasipse Durumuzu alcaksın kucağınaaa, Yoncam Masal' ımızı görceeek, benim Masal' ımda aşı olcakkkk... Acımaz umarım yaa, ateşimizde çıkmaz inşallah :(((

Öptüm çok çok hepiniziiiiiii :)

04/24/2012 11:51:00

neşemm nasıl oldu acaba uğramamış galiba bu aralar...

duyguzynp hoşgeldin... bizde mutlu oluruz seninle tanışmaktan:))

banucum ayyy yarın kavuşuyormusun Duru bebişe  yoksa kavuştun mu bile uğramamışsın bugün :)) Güzel haberlerinizi bekliyoruz sağlıkla gelsin senide bir avazda kurtarsın allah...

Fatmacım sağlıkla kavuş minişine :)

geçmiş olsun neclacım nasıl oldu ufaklık...

eylemcim senin oğluş nasıl ? iyisinizdir umarım...

özlemcimde inşallah en kısa zamanda atlatır sıkıntılarını.

Yoncam da güzel haberlerini getirir inşallah masalımızın

Ayşegülcüm masalımızın aşısını yaptırdın mı. Bizde geçen hafta yaptırmıştık diyor valla onları öyle görünce:( bizimkilerde ateş yapmamıştı inşallah masalcıkta da olmaz...

çok çok öpüyorum hepinizi...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...