2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/10/2012 09:12:00

Herkeze cok guzel bir hafta diliyorum:))

Bugun bizim icin biraz farkli birgun oglum baska bir okula basliyak

İcim pirrrrr pirrrr :))

Masal icin hiperaktif demek icin cok erken sadece masallahi var

Cimcimenin

Benim ki hala kusmaya devam reflu damgasini

Vurmak istemiyorum ama doktor dizinkileri nasil

Anladi

Kucak kucak kucak en fazla 2 bilemedin 2 bucuk sene suren bir

Seruven bitakin koklasinlar sizi birakin guvende

Hissetsinler sizden baska guvenicekleri kim varki

Buyudukleri zsman siz istesenizde gelmiycekler kucaga

Alissinlar tabi kollar vede bele dikkat:))

09/10/2012 12:18:00

Merhabalar :))
Ooo Ayşegülüm coşmuş bu senin kızın, hızını alamıyor speedy ;)) ama sen de kızının hızına ayak uydurmuş gibisin, ek gıda konusunda :) yani aydaşları daha ek gıdaya başlamadı, sen balığa kadar yedirmişsin, yakında kaşık çatal kullanıyor kendi kendine yemeye başladı dersen hiç şaşmam valla :D şaka bir yana MAŞALLAH cimcimeye, hiperaktif olup olmadığını söylemek için çok çok erken ama farklı ve özel bir çocuk olacak, orası besbelli :) bundan sonraki süreçte de dil gelişimi ve davranışlarını yakından takip etmek gerek, ama şimdiden çocuğa hiperaktif damgası vurup hem kendini hem de çocuğu sıkmanın anlamı yok bence, tadını çıkar sedece ;)
Neclaaa okudum yazını, ağlattın beni, işe döneceğim zaman her aklıma gelişinde bir karanlık kaplıyor içimi, kalbim daha hızlı atmaya başlıyor, şu anda anneannesine babaannesine bile güvenip bırakamazken, ben bile zor bakıyor, binbir oyunla krizle yediriyorken, onun varlığına kokusuna bu kadar alışmışken ve en önemlisi bana bu kadar ihtiyacı varken nasıl bırakacağım kuzumu, kim benim kadar uğraşır, emek verir, düşünür, ilgilenir...büyüdüğünde bana ''ben küçükken yanımda yoktun, hep başkaları için çalıştın, geceleri bile beni bırakıp gittin'' derse nasıl cevap veririm :(( oooff of keşke evden yürütebileceğim, mesaisi daha az ve daha stressiz bir işim olsaydı, herşey çok daha kolay olurdu herhalde...

09/10/2012 12:37:00

Ah Özlem ahhh :((( Şuanda gözümde tütüyor Duru. Şimdiden o süreci düşünme lütfen. Bıdığının tadını çıkar. Bol bol öp kokla sev....

09/10/2012 13:47:00

ÖZlemcimm haklısın aslında çok fazla kafaya takmamam gerek ama ne bileyim ister istemez içimde bir şüphe de olmuyor değil. Çok azimli, çok gayretli. Balığı öyle doyuracxak kadar yedirmedim yaf :') azcık böle 5-6 çimdik kadar :)) yedi sevdi baya. Kendisi yemek istiyor zaten.. ve biz masada yemek yerken illaki o da masada olmak istiyor, masanın üzerindekileri pür dikkat inceliyor.kaşığıyla besliyorum bende bişeyler :) En çok avokadoyu sevmesi hoşuma gitti ne yalan söyleyim :))) 

Bu arada bence de işe başlama sürecini düşünme anın tadını çıkar ;) Ben yine şanslı hissediyorum kendimi öğle arasında da eve gidip onla 1saat vakit geçirebiliyorum :) zaten sonrasında uyuyor. 

Bugün banyosunu yaptırıyordum elimden kaydı düşürdüm çocuğu. Çok ciddi bir düşüş değildi ama düştü işte.. Kahroldum içim eridi.. Çok şükür birşey olmadı, sanırım benim paniklemem korkuttu ağlattı. ama hala o an ki bakışları aklımda.... kafayı yicek gibi oluyorum :(

09/10/2012 13:57:00

Ayşegül çok geçmiş olsun :(Şuan içinin sızısını içimde hissediyorum. Ya ne olacak bizim bu halimiz. Soğukkanlı olmamız lazım güçlü olmamız lazım. Şimdi yazını okuyunca ağlamamak için zor tuttum kendimi. Sabah işe gelirken arkadaşın oğlu ağlıyordu ananeme gitmek istemiyorum diye. Başladım bende ağlamaya :((( Bu halim beni sıktı. Güçlenmem lazım.

Masal'a da bol bol dua oku, nazar değimesin.... Maşallah ona. Benim için de kokla lütfenç

09/10/2012 15:32:00

herkese merhaba
zaman nasıl çabuk geçiyor hepimizin kuzular büyüyor öyle böyle derken
ben epeydir yoktum.zor bir süreçteydim.çok şükür daha iyiyim
sık sık uğrarım artık
tüm anneleri ve bebeklerini öperim

09/10/2012 15:45:00

Canım geçmiş olsun Masal'a, cidden yaa ben inanırım nazara, maşallah Allah esirgesin...

Hulyaaa hoşgeldin cancan, sık sık uğra artık, iyi olduğunu bilelim bari ;) Çınar oğlan nasıl, büyüdük hepberaber ne güzel :)

09/10/2012 15:49:00

dr cum çınar aynı bildiğin huysuz:))
defne de hafif kırgınlık var.kreşe sezonu başladı ya artık hastalıkları bitmez.
sen nasılsın?özdecik nasıl?tatil nasıldı?

09/10/2012 16:15:00

Geçmiş olsun, kısa sürer inşallah, aman dikkat et Çınarı öpmesin azcık uzak dursun bir süre... Ben de iyiyim, bilirsin işte biraz inişli çıkışlı ruh halim ama genel anlamda iyiyim :) Özde de bildiğin huysuz işte ;)) ilk zamanlarımıza göre çok iyiyiz çok şükür, hergün yeni birşey öğreniyor, tatlı zamanları :)

09/10/2012 17:10:00

oyy dr cum sorma öpme meselesini gelip gidip yapışıyor çocuğa:((
iniş çıkış hepimizde var merak etme sen.bu yavrular delirtti hepimizi:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...