2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/11/2012 06:38:00

Kızlaar günaydııın :)

MAsal' ı mı bol bol okuyorum valla, sanırım yıldızı düşük nazara çabuk gelecek.. Kendi nazarım bile değiyor yahu.. okur gezer oldum zaten, yolda biri baksa bile başlıyorum hemen duaya, karıştırmayayım diye bide azcık sesli okuyorum :)) dikkat çekiyorum ama napim alla alla. bide üflüyorum ooooh :D

Sizlere bi haberim var, MAsal' ı annem gibi gönlümce gözüm arkada kalmadan bırakabileceğim bir bakıcı hatta bacıdıdan da öte bir abla-anne buldummmm :) Bayanla tanışana kadar acaip bir tedirginlik huzursuzluk vardı ama tanışınca o kadar rahatladım ki.. bir tanıdık aracılığıyla tanıştık, dünya tatlısı bir kadın, Masal ı zaten hiç kucağından bırakmadı kendi çocuğu/torunu gibi ilgilendi :) şimdi annem de bendeyken gel-git yapacak, bizim eve alışma açısından. sonrasında her gün bana gelecek, çok şükür bunu da atlattık.. içim rahatladı gerçekten. 

MAsalda dişinden artık acaip huysuzlanmaya başladı, emerken canmı yakıyor, ısırmaya çalışıyor :( umarım rahat bir şekilde atlatırız bu durumu :')

09/11/2012 06:51:00

Günaydın canlarım :) Hülyacım hogeldin tekrar :)

Ne kadar aynı şeyleri yaşıyor ve paylaşıyoruz. Benimde ruh halim inişli çıkışlı :( Dün yine dipteydim bugün biraz daha iyiyim. Sanırım ben artık böyle olucam, niye böyleyim derken bakıyorum herkes aynı şeyi yaşıyor :(( Biran önce düzelmek ümidiyle...

Hepimize çok güzel birgün diliyorum.

09/11/2012 06:54:00

Ayşegülcüm günaydın :) Alem kızsın valla :) Olsun sen oku sesli sesli :))))

Çok ama çok sevindim iyi bir bakıcı bulduğuna. Onlar bizim canımız. Güvendiğimiz birine teslim etmek hem bizim iç huzurumuz hem de bebeklerimiz için çok önemli. 

Duru'mun da diş etleri sertleşti, sanırım bizim de yakın diş olayı. Umarım her ilklerinde yanlarında olur şahit oluruz o eşsiz anlara....

09/11/2012 06:58:00

Evet yaa inşallah Banucum inşallaah.. Dün bayanla muhabbetimiz esnasında kadına bakakalmışım... Kızımın ilk dişini o mu görecek, ilk söylediği kelimeyi, ilk adımlarını..vs içim nasıl burkuldu anlatamam... MAsal' la oynarken onu severken falan da kıskanmadım değil hani... :) Çok memnunum, çok mutluyum iyi bir bakıcı bulduğumuza ama sanki kızım benden soğuyacakmış gibi geldi bi an. Zaten konuşurken kelimelerim birbirine girdi :((( kafamda binbir düşünce olduğu için rahat adapte olamadım muhabbete.. 

09/11/2012 07:04:00

Ah Ayşegülcüm, seni o kadar iyi anlıyorum ki, aynı hisleri ben annemken yaşıyorum:((( Duru'nun ona bakan kişi ile mutlu olması çok önemli tabiki ama benden fazla sevecek diye bende çok korkuyorum :(( Annelik böyle birşeymiş işte....

Ama bir yanımda onun annesi benim diyor ve teselli oluyorum. Daha çok yeni anneleriz :) Yolun başındayız. Sanırım zamanla daha iyi olacağız, en azından böyle temenni ediyorum :))

09/11/2012 07:05:00

günaydın
ayşegülcüm sevindim bakıcı bulduğuna.allah iyilerle karşılaştırsın
banucum sana da merhaba

09/11/2012 07:08:00

kızlar hiç ama hiç endişelenmeyin bebekler annelerini bilirler.ve inanın kim ne yaparsa yapsın sizden daha çok kimseyi sevemezler.sonuçta çocuklarınız için çalışıyorsunuz yine.biliyorum zor ama duygusallığa kapılıp çok yıpratmayın kendinizi.o zaman işler daha sarpa sarıyor.küçükler ama enerjimiz onlara geçiyor malesef

09/11/2012 07:13:00

Valla karmaşık duygular içerisindeyim işte :') 

Hülya' m hoşgeldin sende bu arada ben atladım kendime daldım. Hmm zor zamanlardan bahsetmişsn, umarım tüm zorluklar hepsi geride kalmıştır 

09/11/2012 07:16:00

Günaydın

Ne güzel başlamıştık güne güle oynaya ama delirtti yine bu çocuk beni, ne yapsam ne denesem bir lokma alıyor sonra kapatıyor ağzını, deli olucam ben yaaa :((( ne meme ne mama ne ek gıda, hiçbirşeyde gözü yok, yok, yok, offfffffffffffffffff...

09/11/2012 07:27:00

:((((( Özlemcim benim yaa, allah kolaylık versin :((  Bugüne özel mi? Yoksa pek iştahı yok mu?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...