2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/11/2012 06:39:00

Yapma yaaa :( Allah allah, diş çıkarma dönemlerinde öyle huysuzlanıyorlarmış ya onla alakalı bir durum olabilir mi damakları ağrıyordur belki :(( Hay Allah kıyamam ya. Aman sen sabırlı ol, acıkınca elbet yiyecek/içecek.. 

09/11/2012 06:44:00

Hep böyle Banu, yani 1 gün iyiyse 5 gün süründürüyor bizi, zorlamak istemiyorum ama kendiliğinden hiç birşey istemiyor, yani normal kilosunda tombiş bişey olsa bırakıcam bir kenara yemezsen yeme diycem ama olmuyor işte, aç aç oturmasına içim elvermiyor, kilo kaybedecek büyümesi duracak diye korkuyorum :((( kesin birinin ahı tuttu bana kesin ;((

09/11/2012 06:47:00

Ah Ayşegül belki diş de etkiliyordur ama bu hep böyleydi, memeyi bıraktı kesinlikle almadı, mamayı bile zor kabul ediyor her seferinde, yani bir çaresi de yokki iştahsız işte :((

09/11/2012 06:48:00

Özlem deme öyle, kimin ahı tutacak :( Ah eden varsa bin bir türlüsü başına gelsin inşallaaaaahhhhh... Eline bi meyve falan ver oynarken kemirsin.. 

09/11/2012 06:49:00

oynayıp oynayıp atıyor öyle şeyleri, oyuncaklarını kemirmeyi tercih ediyor arkadaş...

09/11/2012 06:52:00

Hep hayret ederdim ''bu çocuk birşey yemiyor, çok zayıf, çok iştahsız'' diyenlere, güzel bir dille anlatırdım önemli olan kilo değil sağlık diye ama o kadar kolay değilmiş işte, Allah başıma verdi...

09/11/2012 07:02:00

:( MAsal da kilolu diyemem ki, normalde olması gerekenden daha zayıfız. Önemli olan bence de kilo değil sağlık. Keyfi yerinde olsun yeter. GEceleri uykusunda falan alıyor mu mamasından?

Muhakkak düzelir Özlemcim, diş huzursuzluğudur onlar bence. Özde' nin maşallahı var annesi, döner yine eski hallerine. Bu dişler mahfediyor minnoşlarımızı :(( 

09/11/2012 07:11:00

özlemcim bunaltmış seni özdecik galiba.takma kafana bu kadar güzelim.meme almıyor mu?emzirsen birşey yemek istemiyorsa.birde diş olabilir ayşegülün dediği gibi

09/11/2012 07:19:00

Offffffff :( 

Temin bi arkadaş geldi, masala bakıcı buldum dedim resmen tüm günümün içine etti gitti :(
Neden sen bakmıyosun, neden işi bırakmadın, annene bile nası bırakabiliyosun bilmem ne... işin dahamı önemli bilmem ne :( Tüm keyfim kaçtı şu an resmen eve uçmak istiyorum oda üstüme geliyo desem yeridir! :( 

Yahu ben aptalmıyım ya, bende bir anneyim ve gönlümün sindiğine emanet ediyorum çocuğumu.Ve anneme de baktıracam elbet, annem ya varmı sanki ötesi :( 

Ay bide gelir gelmez göbeğime baktılar, deli oldum. Çok sinirlerim bozuldu ya yerin dibindeyim resmen.. Kızıma sarılmak istiyorum şu an deli gibi :'((((((

09/11/2012 07:21:00

memeyi tamamen bıraktı Hülya maalesef, bütün ısrarlarıma çabalarıma rağmen bıraktı, neredeyse 1 aydır almıyor :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...