2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/11/2012 08:22:00

gerizekalıya bak sen.fikrini soran mı olmuş ona.boşver sen ya canım.kıskanmıştır kesin terbiyesiz insan

09/11/2012 08:26:00

Ayşegül takma yaa öyle insanları, hiç ama hiçkimse önemli değil, sen kızın ve babası dışında...

09/11/2012 08:26:00

olsun özlemcim ya sağlıklı olsun.defnede çok iştahsızdı halada öyle 3 yaşında 13 kilo düşün.çınarda meme delisi ya.sürekli emmek istiyor.sürekli aç içtikçede iyice şişiyor:((
yani demem o ki zor hepsi de bu çocukların kendini yıpratma:((

09/11/2012 08:32:00

Tam gerizekalı.. Acaip bozdu sinirimi ya. Biri daha doğum yapmış, o bebeğini getirmiş dün, dayanamamış yine izin almış bilmem ne. Of banane elalemden ya.. İşte insanın canını nasıl da sıkıyorlar ya..

Özlem' cim çok haklısın hiç kimse önemli değil :( Bu arada, ben 2,5 yaşında 7,5 kiloymuşum. Düşünün halimi :D :D :D annem hiç yemek yediremiyormuş bana. Emmeyi de 10 günlükken bırakmışım :( Nazardan :( Annem 2 ay zar zor emzirmiş ama alsam alsam 1-2 yudum anca alıyormuşum.. Ama sağlığım sıhatim çok şükür yerinde :)) Oyüzden Özlem' cim sende hiç üzülme, Özde' nin maşallahı var. Elbet atlatacak bu dönemi ;)

09/11/2012 08:40:00

Özlemcim benim umarım en kısa zamanda düzelir. İnşallah diş çıkarma döneminin verdiği bir iştahsızlıktır ve geçer. Lütfen birinin ahı tutmuş falan deme :(( Keşke elimizden birşey gelse..

Ayşegül allahaşkına takma o gerizekalıyı!!!!!! Zaten hassasız birde bu gereksiz insanların yorumları ile daha da kötü oluyoruz. Biz bilmiyoruz sanki kendimiz bakmayı. Şartlar koşullar engelliyor bizi. Onların geleceği için çalışıyoruz. Salak şey!!!!!

Evet hepimiz zaman zaman kötü hissedeceğiz kendimizi hatta her zaman, yanlarında olamadığımız için. Ama sırf onlar için çalışıuyoruz. Bunu ileride bizim gibi bilinçli ve sevgi dolu annelerin çocukları anlayacaktır. Lütfen öğlen git sarıl Masal'ına kendine gel. Özleminde dediği gibi onlardan önemlisi yok bizim için.

09/11/2012 08:49:00

Ne anlıyorlar moral bozmaktan hiç anlamam... :( Aynen öyle, gidicem kızıma sarılıcam anca kendime öyle gelebilirim. :( 

09/11/2012 08:51:00

güzel canınızı sıkmayın kızlar herşey yoluna girer zamanla.yalnız bu aralar akıl verecek en son insanım ya neyse:((
ben kaçayım yavaştan.ablamızı kreşten almaya gideceğiz çınarla
gelirim yine

09/11/2012 10:07:00

bir de çok iş var bugün, temizlik pasta börek falan, yarın gündüz öbürgün gece misafir var yine, neredeyse 6 aylık oldu hala görmeye gelmeyenler geliyorlar, yardımcı da gelemiyor, bana kaldı bütün iş...

09/11/2012 10:57:00

Jgönlüne göre bir bakıcı bulmana çok sevindim çok şanslısın inşallah bende bulurum öyle birini bende şimdilik 2-3 ay daha uzattım başlamamaya karar verdim işe ben bakıcam sonrasını hiç bilmiyorum Ayşegül

Jama şimdi anneliğin tadını doya doya çıkarıyorumJBanucum herkes aynı şeyi yaşıyor ve hissediyor maalesef yeni hayata alışma donemi sanırım,ben ilk 3 ayımı hatırlıyorumda şaka gibiydi

Özlemcim sıkma canını sen daha iyi bilirsin olur böyle günleri,Umutta aynı moda giriyor arada sonra düzeliyor,kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyor,gören 3 gundur yemek vermiyorum sanır bazende yedirene kadar 40dk geçiyor!

Joluyor oyle iyi sen oyle yap diyip geçiyorum bendeJinsanlar başkaları üzerinden ahlak dersi vermeye bayılır aklınca seni ezip kendini yüce anne ilan edicektiJAyşegül sende canını sıkma daha neler duycaz neler

09/11/2012 10:58:00

deli saçması gibi gitmiş yazdıklarım:)

orjinali:

Jama şimdi anneliğin tadını doya doya çıkarıyorumJBanucum herkes aynı şeyi yaşıyor ve hissediyor maalesef yeni hayata alışma donemi sanırım,ben ilk 3 ayımı hatırlıyorumda şaka gibiydi

Özlemcim sıkma canını sen daha iyi bilirsin olur böyle günleri,Umutta aynı moda giriyor arada sonra düzeliyor,kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyor,gören 3 gundur yemek vermiyorum sanır bazende yedirene kadar 40dk geçiyor!

Jgönlüne göre bir bakıcı bulmana çok sevindim çok şanslısın inşallah bende bulurum öyle birini bende şimdilik 2-3 ay daha uzattım başlamamaya karar verdim işe ben bakıcam sonrasını hiç bilmiyorum  Bu arada Joluyor oyle iyi sen oyle yap diyip geçiyorum bendeJinsanlar başkaları üzerinden ahlak dersi vermeye bayılır aklınca seni ezip kendini yüce anne ilan edicektiJAyşegül sende canını sıkma daha neler duycaz neler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...