2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/11/2012 11:21:00

Hoşgeldin Duygu' cum:) oh çok iyi yapmışsın uzatmakla. Bende uzatmayı düşündüm ama aman dedim zaten yönetim değişti bu sefer işten de olmayalm :))) 

Özlemcimmm ya temizliği sen üstünkörü yap, pasta böreğide dışarıdan al zaten Özde ile işin başından aşkın, e gelen de ikram düşünmesin canım :)) Çocuklu yeni tazecik bir anneyiz biz, anlayış bekliyoruz yani :')

09/11/2012 11:52:00

Hoşgeldin Duygucum :) Bence de iyi yapmışsın uzatmakla. Bol bol yanında ol kuzunun...

Özlemcim Ayşegül haklı. Sakın zorlama kendini, bende gelenlere çoğu zaman haxır şeyler ikram ettim. Kusura bakmayın dedim. Hiç vakit bulamıyor insan. Gelenler börek açmanı beklemesin senden :))

09/11/2012 11:57:00

Merhaba Duygu, ne güzel olmuş uzatman, imkan varsa daha da uzat valla...

Annem yardımcı oluyor zaten sağolsun, o olmasa ben hiçbir şey yapamazdım zaten, bir önceki misafirler için poğaça ve börek yapıp bir kısmını pişirmeden buzluğa atmıştık, yanına bir de kremalı havuçlu tarçınlı kek yapıcam, bir iki çeşit daha var evde, daha da uğraşamam valla, kimse kusura bakmasın...sabahtan beri evin üçte birini temizledim, 1 saattir çorbası için uğraşıyorum Özde'nin, yese bari...

09/11/2012 12:04:00

Ohooo Özlem'im sen ikram konusunu aşmışsın valla, benim bile gelesim geldi yani :)) 

09/11/2012 12:05:00

Ahh keşke siz gelseniz canlarım, sizin için on katını yaparım beeenn :))

09/11/2012 12:08:00

Valla bu potansiyelimle hepiciğini ben yerim :D kimseye de bişi bırakmam :P 

09/11/2012 12:16:00

Kendine haksızlık etme, sen daha beni görmedin Ayşegül :))))

09/11/2012 12:17:00

Yerim sizi ben :) İyi ki varsınız :) Hep gülün hep gülelim inşallah :)) Ayşegül sanırım sende de iştah olayı devam ediyor, bende aynıyım... Ne bulsam yiyesim var. 

Özlemim daha ne olsun canım benim, bir sürü çeşit olmuş. Ah o annelerimiz yok mu allah sağlık versin uzun ömürler versin onlara. İnşallah bizde kızlarımızın yanında oluruz o zamanlarında. Ben şimdiden diyorum inşallah çok yaşarım da Duru'ya hiç birşey yaptırmam diye. O sadece bebeğiyle ilgilensin. Ben temizlerim, pişiririm, ütülerim :)))

09/11/2012 12:23:00

lütfen fotoğraflarıma aldanmayın :D 

Şimdi şöyle ki; baya kocaman bi can simidim oldu göbeğimde ya, ooy oy. napim sütüm olsun diye yedikçe yiyorum :)))) sütüm çeker acık bundan, sütüm çeker acık bundan derken....

bir de kız kardeşim de bebek bekliyor ya; birleştiğimizde birimiz sütlü birimiz yüklüyüz diyip götürüyoruz yanii :D 

Valla Banu' cum çok doğru söylüyorsun, inşallah uzun sağlıklı ömürlerimiz olsun da her daim kızlarımızın yanında olalım. Anne olunca daha da iyi anlıyor insan annesinin değerini :))

09/11/2012 12:26:00

:)))) Sütten kesene kadar böyle, yapacak birşey yok :))) Sonra veririz allahın izni ile. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...