2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/12/2012 13:18:00

:)))) Ayşegül ya sen çok alemsin :)) Neşem sana aşağıdaki şarkıyı hediye ediyorum.

Kaynanayı ne yapmalı

Kaynar kazana atmalı

yandım gelin dedikçe

üzerine odun atmalı :)))

(Neşem gülücük atmışsın diye bende böyle yazdım, yani çok ciddi bir durum olmadığı için)

09/12/2012 13:29:00

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19575/belkis-akkale-amp-odun-kizlar-kaynana

hadi bakalım, benden size gelsin o zaman :) 
Odun kızlar eşliğinde.. :D

09/12/2012 13:36:00

:):):):) Hahahaaaaa :))

09/12/2012 13:37:00

ayy bide ağlama videosu varmış koptum :)))

Biz daha hızlı ağlıyoruz be, buda bişi mi :)) Kırdık bu rekoru biz :))

09/12/2012 14:55:00

CANLARIIIIIMMM ben sizi çok seviyorum yaa, yani hiç görmediğim en iyi arkadaşlarımsınız siz benim, çok teşekkür ederim destekleriniz için :) Var ya beni ancak şu hayalini kurduğumuz çoluk çocukla yapılacak kır toplantısı çıkarabilir şu depresif halden, istiyorum ben is-ti-yo-ruuuuuuuuummm...
Hülyacım biz doktorlar çareyi hemen ilaçlarda aradığımızdan herhalde benim eşim de seninki gibi başla bir lustral gitsin modunda, bense emzirmediğim halde çok istemiyorum kullanmak ama dediğin gibi fazla derinleşmese bu halim çok iyi olur, gidişat pek iyi görünmüyor yani...sen de annenin yanında rahat et biraz, çocukları ver anneanneye dedeye sen biraz keyif yap canım...
Banucum Duru daha küçük bizim kızlara göre, o da tepki vermeye, sana atılmaya başlayacak yakında :) Bu arada alemsiniz kızlar, yine kaynana yakılmış, altına odunlar falan atılmış, Ayşegül o son video ne öyle yaa, kadın kameraya bakıp ağlıyor, hoş aynı yetenek bende de var ya komikmiş yine de :)))
Neşecim canım benim önemli birşey olmadığına sevindim, ama hatırlatmak isterimki senin de oğlun var ve sen bize göre daha bir kaynana olacaksın, yani sanki erkek anaları kaynana olur ama kız anaları olmaz gibi geliyor ya insana, ayağını denk al yane seni de yakıp altına odun atmasınlar, müstakbel kaynana adayı ;))))
Bir de bugünün özetini geçeyim arkadaşlar, az önceye kadar evimde 15 tane hatun ağırladım, hepsi de öğretmen, benim kaynananın iş arkadaşları, yediler içtiler Özde'yi sevdiler, kız bu kadar kadını birarada görmemişti hiç, şaştı kaldı uğultular kahkahalar yükses sesle sevmeler falan :)) neyse atlattık bunu da, ben de millet gider gitmez kendimi pc başında buldum, özlemişim sizi, kendimi en iyi ve en rahat hissettiğim, en iyi ifade edebildiğim yer, terapi mekanım :))

09/12/2012 15:35:00

hoşgeldin terapiye özlemcim
çocukluğunu anlat bana öncelikle:)) içindeki çocuk yaşıyor mu birde onu söyle:)))

yav öğretmenler geveze olur birde yüksek sesli konuşurlar malum sınıf hakimiyeti:)))
kendimden iyi biliyorum

09/12/2012 16:03:00

Hülyacım içimdeki çocuk yaşıyor da nerede yaşıyor onu bulup çıkarmak lazım, ben sana çocukluğumu anlatayım en iyisi sen bul çıkar nerdedeyse... Şimdi ben 1980 yılının sıcak bir yaz günü 3 erkek çocuğu olan bir ailenin 4. kız çocuğu olarak hastanede saat gece 23:00 civarında normal spontan vajinal yolla dünyaya gelmişim, ben doğduğumda düğün bayram etmişler ailecek, sonra beni el bebek gül bebek büyütmüşler, üstüme çok titredikleri için sık sık hasta olan ve ayağı doktordan çıkmayan ben taa o zamandan doktor olmayı koymuşum kafama (hay ben o kafama tüküreyim), mutlu el üstünde bir okul öncesi çocukluktan sonra okul yılları başlamış ve ben yine sınıfın gözdesi, başarılı öğrenci olarak el üstünde hayatıma devam etmişim, o zamanların etkisiyle mükemmeliyetçi ve bir o kadar da duygusal bir çocuk olarak büyümüşüm, zannedersem şu anki endişelerim ve bebeğim için herşeyin en iyisi olmalı, en iyi şekilde beslenmeli, uyumalı, büyümeli tarzındaki düşüncelerim ve mümkün olamayınca yaşadığım serzeniş hali, kendimi ağlamaya vermem, en ufak şeyden etkilenmem, çocukluğumdan bana miras kalan bu iki duygudan kaynaklanıyor... der daha fazla uzatmadan keserim, sanırım kendim anlattım kendim çözdüm olayı :))

Ha öğretmenlere gelince gerçekten ses ayarları yoktu kadınların, Özdeyi salona yanlarına getirdim, bir kıyamet bir uğultu koptu, ''ayyy canııım ne tatlııı...'' bağrışmaya başladılar, çocuk bir ona bakıyor bir diğerine, gözler kocaman açılmış şekilde, çok komikti :)))

09/12/2012 17:59:00

cidden sen kendi psikanalizini kendin yaptın dr cum:))
ama sen mükemmlel bir anne ve dr sun hiç serzenişte bulunma.sadece özde için en iyisini istediğin böyle duygusalsın
bak bende çok yüksek sesli konuşurum.ilk öğretmenliğe başladığımda eşim niye bağırıyorsun evde diyordu:) garibim o da alıştı sonradan

09/12/2012 18:05:00

Yaa ben kaynana olmak istemiyorum.. Nese anne olayım ben ılerde insallah :))

09/12/2012 18:29:00

Sağol Hülyacım, var ya pohpohlanmaya da ihtiyacım var sanırsam, birileri de takdir etsin, niye bu kadar geriliyorsun yerine ne güzel annelik yapıyorsun falan desin :)

Neşe Anne canımsın, senden bal kaynanamı olur, şanslı gelin olacak valla ;)
Neclacım canım ben de sana süt allerjisi için verilen şu özel mamalardan önerecektim ama zaten çok mama almıyor diyorsun, onların tadı da fena yani, daha da kötü olmasın diye söylemedim. Ek gıda da başlayınca tam bir karmaşa oldu :(( bana sorarsan drun dediği gibi fantomaltla 1 hafta 10 gün kadar devam et, ama baktın olmuyor bence tekrar katı bir diyet+mama gerektiğinde özel mamalardan, böyle 2 hafta idare etsen anlaşılır zaten allerji varmı yokmu. Ama gastroenterolog daha iyi bilir tabi, bir de önceden bahsettiğim testleri de yaptır derim, inş en en en kısa zamanda çözülür bu iş, artık rahatlasın gezenti kuzucuk :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...