2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/12/2012 18:49:00

O kızlar bir büyüsün bak nasıl utandırıyorlar seni, nasıl söz o Neclacım, bahsediyoruz ya hepimiz yaşıyoruz o tırlatma anlarını, sen de bizim kadar düzgün ve iyi bir annesin, hem sen 2 cadıyla birden uğraşıyorsun yahu kolaymı ;)

09/12/2012 18:51:00

Ya bu arada Kıvanç zayıflayınca ne çirkin olmuş be, nerede o canlar yakan babyface Behlül nerede bu sıska Kuzey :))

09/12/2012 18:59:00

Bir kısım da muhteşem sülümanı izliyor zannımca :))

09/12/2012 20:23:00

kızlar depresyon falan yok hepimiz becerikli sabırlı mükemmel anneleriz:))

özlemcim kıvancı bende beğenmedim.dağ gibi behlül çiroz kuzeye dönüştü gitti:))

09/12/2012 21:04:00

iyi aksamlaaar,

kivanci gormedim ama anlasilan bayaa zayiflamis :)) peki ama nasilllll?

formulu ne acabaa :')

zumba dansimii yapsaak? :P

handecimm bu arada sen izmir'de misiin?

09/12/2012 21:06:00

Necla ben de avent pompa kullanıyordum, ilk zamanlardan beri 30-40 cc sağabildim ancak, her iki göğüsten 60 cc falan gelince sevindirik oluyordum, sadece bir kere 100 cc çıktı, rekorum 100 de kaldı, daha da çıkmadı, tabi zaman içinde kızım da emmeyi iyice bırakınca azaldıkça azaldı :(( her zaman hayret ettim burada tek seferde 150-200 çekenlere (Allah daha bol versin tabi orası ayrı), hep hayıflandım durdum, çektikçe stres oldum, ama bir damla alsa o da fayda diye bitene kadar çektim ve çektiğimi son damlasına kadar içirdim, ama olmadı ben yetemedim kızıma :((((( bir de orada burada her annenin sütü bebeğine yeter, mutlaka gelir, şöyle böyle değişik yöntemler falan deniyor ya iyice kötü hissediyorum kendimi, iyi niyetle söyleniyor biliyorum ama olmayınca olmuyor işte, ben istemedimmi, ben uğraşmadımmı, ben hiçbir yol denemedimmi sanki, olmadı işte! inan bana bazen mastit olmak acı çekmek istedim, çünkü süt varsa mastit olursun ama ben hiçbir zaman sızlatacak kadar dolgunluk hissetmedim göğüslerimde, kızımı göğsüme alıp doya doya emmesini izlemek bağrıma basmak istedim ama olmadı ;((( şimdi seni çok iyi anlıyorum, moral bozup emzirme azmini kırmamak için hiç söylemedim ama bazen yetmiyor maalesef, bir de geçen gün bezleri hep kuru oluyor yazmıştın, yeterli beslenen bir bebeğin bezi neden kuru olsun! çok ince bir noktadasın şimdi, mamayı arttırırsan memeden iyice soğuyacak ve emmeyi bırakacak, böyle devam edersen yetiyormu yoksa yetmediğinden gelişmiyormu hiç emin olamayacaksın, zor bir durum ama ben aynı noktadayken mama verip destek olmayı tercih ettim, sonuç şimdi emmiyor ama en azından besleniyor, ite kalka da olsa besleniyor ve artık içim rahat...

09/13/2012 04:23:00

günaydın kızlar
süt işi şans cidden.hiç suçlamamak lazım kendini.varsın sağlıklı olsunlar gerisi boş.
neyse ben tekrar gelirim

imza:sabah kocasına kahvaltı hazırlayan o arada da nurtilemekten geri kalmayan deli hülya anne:))

09/13/2012 05:56:00

Aaaaa ikidir yazmaya çalışıyorum kendi kendine kapanıyor sayfa, gidiyo yazdıklarım.. Telefondan girmek te basa belaaa.. ;)) Hülya cim yalnız degilsin!! Saygılar :)) bendeniz sabahın 6 sindan beri ayakta olan ortalığı toplamaya çalışan mutfağı toparlayan çılgın anne :)) koca kahvaltı yapmaz benim sagolsun :)) arada canı isterse söyler hazırlarım ama her sabah öper hadi görüşürüz der ve gider :)) Allah is rastligi versin hepsine :))

Bugün evim temizlenecek :) Ozlemcigim sagolsun ona gelen yardımcıyı yönlendirdi bana 2. Gelecek kadıncağız temizleyecek evcazimi :)) özlemle bir araya gelemedik ama dayanışma tam gaz devam :)) hatta agdaci Kuafor vs vs alıyorum arada bilgileri :)) sıra doktor önerisinde :) Hülya sende önerde bulunurmusun?? Benim doruk icin burada bir doktor bulmam lazım artık..

Niyseee temizlik icin Kadin geldi gelecek benim kv hala uyuyor :)) zil calinca uyanır herhal.. Keyfim yerinde bugün ev temizlenecek aksama valizler hazırlanacak ve yarın yola çıkılacak :)) önce Bursa ordan anneyi almaca be Cumartesi sabah erkenden Antalya yollarına insallah.. Yani değmeyin keyfime.. Bugün baya is var yorulucaz ama olsun ;)) Doruk sorunsuz bir gun geçirirse zaten gerisi hallolur.. Haydi ben şimdilik kaçtım.. Gelirim yine

Mucxxxxx

09/13/2012 06:29:00

Günaydıııın,

Oh Neşecim tatil geliyo ha, hayat sana güzel valla :)) Şimdiden çooooooooooook güzel bi tatil geçirmeniz dileğiylee :)

git pokele kv. yi :))) öksür aksır tıksır, iki bardak çırpıştır kalksın ayol.. Kv' nin gelinden sonra kalktığı nerde görülmüş :P

09/13/2012 06:53:00

Buralar serinleri Hande' cim evet. Aman ona göre tedarikli gelin :) Ha gündüzleri güzel ama ;) 

Bende haftasonu muhtemelen İzmir' deyim. Denizaltı' nı biliyorumm :) Hadi bakalım iyi tatiller size de ;) 

Valla hiç hazetmem yani gelinden sonra kalkan kv'den :P Benim kv erken kalkar hep bişiler yapardı bak hakkını yiyemem şimdi :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...