2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/13/2012 07:59:00

yaa banu adam eşimin arkadaşı düşünsene beraber çalışıyorlar hastanede.ben diyorum ki özgür al çocuğu sanki düşman elinde:))

09/13/2012 08:00:00

:)))))) Ayyy bende çok güldüm yaa.. Biz karı koca ağlıyoruz valla, adamı da benzettim kendime :D Gerçi o daha soğukkanlı benden yine de. 

09/13/2012 08:02:00

benimki öyle şeylere ağlamıyor malesef:))
dr soğukkanlılığı var adamda:))

09/13/2012 08:05:00

:))))) Benim eşim de çok soğukkanlı :) Üzülüyor ama benim gibi tepinmiyor :)

09/13/2012 08:07:00

tabi üzülmek normal tepinmek anormal olan:))
aaaa gelmesin kimse üstümüze taze anneyiz biz:))

09/13/2012 08:33:00

Tunaydin canlar:))

Kuzularin asilarini takmayin okadar kafaya Allah beterinden korusun sonucda olmasi gereken rutinler bunlar bir 3-5 bilemedin on dakkika sonra unutuyorlar 2. Cocuk olunca herhalde eahatli insan Emire ilk fitil atisimda komalik olmustum simdi Alyada cok rahatim yoksa yillar gaddar mi yapti beni ise gidinlere kolay gelsin ama hersey onlar icin sonusda mesai bitiminde evdesiniz kuzular kucakda mutlu anlar tadini cikartin

09/13/2012 08:41:00

Pınar' cım haklısın, sanırım ilk kez anne olmanın verdiği hisler bunlar :)

09/13/2012 09:25:00

Amaaannn bizimde var asımız tatil dönüşü. Hemde 3 tane :(( umarım sorunsuz gecer hepimizin ası seansları :/ Hulyacim sagol yine de bana yakın gidip gelmesi rahat bir yer olursa elbette süper olur ama bulamazsam da yapacak bisey yok tabi.. Tatil dönüşü yapılacak aşıları yine Bursa'da yaptiricam zaten. Çünkü tatil dönüşü yine 2-3 gun ordayiz :D

Esim yıllık izinde olduğu halde istanbulda bir toplantıya katılacakmış cuma gunü :/ Bursa'ya zaten mecburen sonust annemi bırakmak icin gidicez. Gitmisken kalır İstanbul olayını halleder öyle geliriz eve dedi paşam.. Bu adamın is askı beni öldürüyor :))

Yaa yatak odasında tikili kaldım :)) salon temizlendi diye girmedim. Suan oturma odası temizleniyor. Bende Doruk uyudu rahat uyusun diye yatak odasına yatırdım malum hala oğlumun odası hazirlanamadi :( diğer oda misafir yatak odası kv bişeyler yapıyor bide süpürge gürültüsünden ağlarsa sesini duymam diye geldim buraya :)) aldım rezenemi de :))

09/13/2012 09:30:00

Aaa su ası anlarında ben ağlamıyorum ama cok geriliyorum.. Yani biri bisey söylese oracikta girisebilirim kendisine :)) bir keresinde hemşirenin biri atlattı bu ihtimali zaten ama neyse ki dokunmadım kadına :)) gaddarını değil de farklı tepki veriyorum.. O huzursuz olduğu zaman Yada cok ağladığı zaman ben feci geriliyorum.. Aslında yapmamam lazım çünkü o gerginlik oglumada yansıyor ister istemez ama elimde değil :/

09/13/2012 09:43:00

Hoşgeldin Nesecik :) Ohh mis gibi olacak evin tatil öncesi. İçin daha rahat gidersin. 

Haklısın Pınar, alışacağız inşallah. Bende fitil atarken Duru'ya kopmuştum, poposu acıyor diye :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...