2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

09/17/2012 13:12:00

Daha şimdiden o kadar çok detayları düşünüyoruz ki bende senden farklı değilim. Nasip belki hiç gerek kalmadan kendileri bir fırsatla öğrenirler :) 

Dil çok önemli ;) 

09/17/2012 14:26:00

İnşallah Aysegulcum:) umarım ülkemizdeki egitim anlayası bizim cocuklarimizin okul çağında değişir:((

09/17/2012 14:50:00

Ah ben sizi yerim... Şahane anneler bunlar dil eğitimlerini kadar düşünürlermiş, öperim ben sizi güzel gözlerinizden:))) Nasılsınız kızlar bi bakayım dedim Ayşegül le Banu buradaymış, çıktınız mı yoksa? 

09/17/2012 15:39:00

Bezi kullandim bugun bir kilot gibi beze citcitli ara bezler var ara bezi degistirdim gerektikce kirleneni hemen akittim astim cok cabuk cikti kaka bile en fazla 5 dak aldi ama su dolu kovada biriktirip aksam kisa prog makinede olabilir dediler 10 ara bez artarbile 2 gun icin yika yika kullan yani

Bu gun ben sadece 2 hazir bez kullandim ama gece riske atmam daha olayi tam cozmedim

Dile gelince plus international preschool var ciftehavuzlarda ( bagdat cad) orada 19 aylikdan beri anne bebek grubuyla baslayan bir grup bizimkisi tekrar yurd disina cikanlar veya gelenler ile cogalip azaliyoruz cocuklardan bazilari almanca veya fransizcada aliyorlar boylece hayata turkce ing almanca ike 3 dile sahip basliyorlar okula ek bizlerde sik sik goruserek destek veriyoruz

09/18/2012 06:13:00

Günaydın Yoncacık :) Biz çıkmışız sen gelmişsin :) Yoksa o güzel muhabbetinden yoksun kalmazdık...

Pınarcım bende denemeye çalışacağım. Verdiğin bilgiler için çok teşekürler.

Ayşegülcümmmm günaydın nerdesinnnn :)))

09/18/2012 07:01:00

Günaydınlaaaar :) 

Tüh Yonca' m yetilememişiz sana :( 

Banuşumm işte geldim burdayımmmmm :)) Nasılsıın, Duru prenses nasıllar :)

09/18/2012 07:29:00

Hoşgeldin Ayşegülcümmm:)) İyi diyelim iyi olalım. Duru'm da iyi. Biraz hapşırıyor hasta olacak diye korkuyorum. Dün eline birazcık limon verdim yalayıp durdu hiç yüzünü ekşitmeden :)) Fazla gelmesin diye zor aldım elinden :))

Bak biraz önce internette çok güzel bir site buldum. Adım adım sitesi., 9 aydan itibaren bebeğin gelişimi üzerine ayına göre aktiviteler ve kitaplarla dolu bir paket gönderiyorlar. İlgilenenler inceler belki. Henüz fiyatların bilgisini almadım ama yorumlara baktığımda uygun fiyat olduğunu gördüm. Bende Duru'm için 9 ayına girmeden alacağım.

http://www.adimadim.com/tr-TR/

Hadi bakalım Ayşegülcüm, güzel birgün olsun bizim ve kuzucuklarımız için :))

09/18/2012 07:30:00

Aaaa Ayşegülcümmm bana Banuşum demişsin :)) Bana sevdiklerim Banuş der :)) Çok sevindim öyle yazmana :)))

09/18/2012 08:04:00

:)) Masal da bayılıyor limona, o suratta hiç ekşimiyor.. Ben mahfoluyorum o şapur şupur yalarken :))

Hemen inceliyorum, bende bunu takip etmenizi öneririmm ;)

güzel yazıları var.

Ya kızlar daha önce de sormuştum ama, yürüteç almayı düşünüyormusunuz? Ben Masal' ı zaptedemiyorum :D

Dr.cum Özlemcimm nerelerdesinnnnn _?

09/18/2012 08:22:00

Aysegülüm ben almıstım Rüzgara. Hergün 20 dk. bindiriyordum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...