2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/25/2012 15:07:00

Duru kızımız 16:00 itibari ile kavuşmuş ailesine, herkesler iyiymiş:)

hoşgelmiş sefalar geirmiş, hayırlı evlat olsun, uzunn sağlıklı ömürler görsün inşallah

04/26/2012 07:30:00

Gunaydinlar... Ay Banunun Duru su gelmisssss hosgelmissss :))) Allah anali babali büyütsün. Hayırlı, sağlıklı ve uysal, sakin bir bebek olsun :))) Fatmaaaa sende aldın mı ki bebeğini kucağına. Seninde hayirlisiyla kucağına konsun bebisin. Aynı sekilde seninde sakin, uysal, hayırlı ve sağlıklı olsun. Anali babali büyüsün inşallaaahhhhh :)))))

Necla Allah tez zamanda gönlüne göre bir yardımcı nasip etsin sana inşallah :/ aileden uzakta olmak heleki iki küçükle uğraşmak eminim çok zordur. Hem senin hem Hülyanın şimdi de Fatma nin Allah yardımcısı olsun. Ben bile suan ailemin yanındayım iyi güzel ama kendi evime döndüğümde nalarım diye düşünmeye başladım artık. Burda biraz rahatlığa alisip sonra evde tek kalmak nasıl olucak gorucez. İnşallah zorlayan bir bebek olmaz diye dua ediyorum. :(

04/26/2012 09:30:00

Nasılsınız nurtinin güzel anneleri ve de hamişleri :)) Hepiniz iyisinizdir inşallah...

Eveet dün Duru bebek gelmiş dünyaya annesinin sıcak kollarına allah uzun ömür versin sağlıklı ve de huzurlu. Banucuğuma da gözün aydın deyip bol sütlü, az gazlı günler diliyorum :)) 

Bugün de Fatmacım da kavuşacaktı minnoşuna. Belki de kavuşmuştur bile :) Onun da güzel haberlerini bekliyoruz. İnşallah iyilerdir ikisi de :)

04/26/2012 12:22:00

Merhaba güzeller :)

Uğrayamadım kaç gündür izin vermiyor benim cadı kızım :)

Banuuuuu Duru kızımız hoşgelmiş dünyaya, bol sütlü az gazlı uykucu bir bebek olur inşallah...

Fatmaaa iki çocuk annesini oldun şimdi sen ;) güzel haberlerini bekliyoruz, belki de face de paylaşırsın bekliyoruz paşayı...

Duygucum seninle aynı kaderi paylaşıyoruz, senin oğlanla benim kız biraraya gelse çok iyi anlaşırlar eminim, ikisi de aynı kafada çünkü ;) kırklanmışsınız hayırlı olsun, gerçekten bir mucize olup değiştimi 41.gün ben de umutla bekliyorum :)

Neclacım Allah yardımcın olsun canım sana özelden msj atıcam

Bir de Hülyacım söylemeden geçemeyeceğim, çok sıcak bir sesin var, bana moral oldun teşekkür ederim :)

04/26/2012 14:22:00

valla özlem,dedim ya gülüyorum halime:)bittim tükendim resmen ama yinede bir güç var işte ayakta durucak.eşimin işten gelmesini dört gözle bekliyorum gelicekki ben bir saat olsun uyucam.neyse büyüyünce bu zamanları kesin güzel hatırlıcam,hep diyorum insanlar çekilen tüm eziyeti unutuyorki ikinciyi yapıyorlar:)geçicek özlem dayan:)bu arada 41.gün hiçbişey değişmedi:)fal gibi bişey zaten bu,fala inanma falsız kalma:)ben yıkandın o yıkandı sonuç ertesi gun gene bas bas bağırıyordu:)

04/26/2012 14:42:00

Duygucum doktorcum bana da anne karnındaki zamanını doldursun düzelir dediler doldurdu ozamanı tık yok. sonra baktılar olmuyor kırkı çıksın dediler ozaman düzene girer bakalım bugün kırkımız çıktıı hadi hayırlısı diyorum :)) yine de çok şükür ilk zamanki hallerine göre daha iyi gibilerr :)

04/26/2012 15:49:00

Selam herkese bende geldim arkadaşşlar bir iki hafta nete giremedim. bu grup çok iyi olmuş... bizim ufaklık pek izin vermiyor tabi .. yavas yavas alışıyoruz birbirimize ama şu geceler çok zor geciyor hakikaten... yine uayndı ben kactım...

04/26/2012 16:21:00

iyiakşamlar kızlar banu okurmu şimdi buraları bilmem ama bebişi hayırlı ugurlu olsun inşallah güle güle büyütsün, fatma dan haber alan varmı aramaya çekiniyorum..

04/26/2012 16:26:00

neclacım bu emme sorunu neredeyse hepimizde var. Bizimkilerde ememiyorlar :( mecburen sağıp veriyorum aslında emseler büyük rahatlık olacak ama ne yapalım sütüm olsunda sağıp vermeye razı olmak durumundayım. 

Bizim de Duru kucakta uyuyor yatağa koyunca zırtt diye uyanıyor :) Allahtan İnci rahat o konuda yatağa koyuyoruz uyuyor arada gözleri açıyor sonra tekrar uyuyor :) 

Hoşgeldin nisanayğmuru (ismni hatırlayamadım kusura bakma) bu aralar kendi adımı bile unutablirim :))

04/26/2012 22:37:00

Burası daha bir hareketli yaw. Ben pek geride kaldım sanırım. Duru gelmiş hosgelmis. Bende yarın alisverise cikacagim. Ee birde arkadaşlar belki bbiliyorsunuzdur ama ben yinede söylemek ayetini. " harvey karp= mahallenin en mutlu yumurcagi" suan okuyorum. Uygulamaları kolay çok güzel tavsiyeler var. Özellikle sebepsiz yere ağlayan bebeler için.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...