2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/27/2012 08:14:00

benim adım Güner:) olsun söylerim ben hep.. zira bende de aynı unutkanlık dalgınlık var .. en son dun aksam salata hazırlatken bütün salatayı, lavabonun içine doğradığımı , eşim gelip "ne yapıyorsun?" dediğinde farkettim.. çöplerini de salata tabağına tabii :)  sonra kurabiyeleri yaktım, off bitmiyor valla durum pek iç açıcı değil...  tamamen bebeğe odaklandığım için sanırım bu kadar dalgınım ve tabi yorgunluk, uykusuzluk...  neyse düzelecek inşallah...
Yok valla 40 ı cıksa da bir anda değişmiyor ama üç ayı doldurunca en azından gaz sorunu bayaa azalıyor..ama ondan sonra diş sancıları başlıyor ... bu da benden size guzel haber kızlar :)

hava guzel kızlar artık dışarı çıkalım biraz... benim bugun 22 gun bitti..  hafta sonu dışarı çıkacağım açık havaya çocuklarla... yoksa afakanlar gitmeyecek benden...  Emmeye alışıtık ama şu meme acısı bir türlü geçmiyor... var mı bunun bir çaresi ?  sağarken acı olmuyor pek, ama bebek emerken, bir de arada gaz sancısından memeyi agzında bir oraya bir buraya çekiştiriyor ya mahvoluyorum resmen...sizin bebelerde böyle mi a dostlar? 

04/27/2012 14:27:00

Sağol Güner az çok aynı şeyleri yaşadığımız için birbirimizi iyi anlıyoruz :) Ama senin durum epey vahim görünüyor umarım eşin çok geç kalmamıştır uyarmak için :)  Bizim kırkımız çıktı bugün. Bakalım nasıl olacaklar :) Valla biz 3-4 kez çıktık dışarı havalar iyiyken. Yoksa insan çok bunalıyor. 

Bizimkiler pek emmedikleri için çok fazla yorum yapamayacağım. 1-2 gündür İnci yavaş yavaş emmeye başladı inşallah devamı gelir.Duru da keyfi gelirse emiyor işte arada :)  Ama emerken çok fena sıkıştırıyor İnci resmen tost oluyor meme :)) 

04/27/2012 15:17:00

selam kizlaaar herkesler iyidir umarimm ve minnoslardaa :) annem bir muddet yanimdan ayrildi yalnizim ondam pek nete gelemiorum :(

bizde gecen aksam masal hanimi gezdirelim dedik bir aglamaya basladi aman yarabbimmmm kosa kossa donduk eve :) sesi duyan yol verdi o derece :)) bu aksam bi daha denicez sansimizi :))

duru prenseste geldi hosgeldiii :) cogalioruzzzz yuppiiii

04/27/2012 17:21:00

Telefonu da yok. Faceten arkadaşı olan yok mü? Oraya koymuştur belki resim vs.

04/27/2012 17:36:00

İnşallah.

04/27/2012 20:47:00

ayşegülcüm anne yanında değilse zor işin :)) Masalcık sevmedi mi gezmeyi :) Bizimkiler çok seviyor gezenti olacaklar galiba :)) arabaya koyunca anında uyuyorlar :)

Fatmadan ses yok gerçekten umarım herşey yolundadır...

04/28/2012 06:33:00

Güner salata olayına koptum:)bende aynı derece komik vahim bişey anlatayım o zaman:)bende ilk hafta gece salonda yatıyordum gece eşim uyanmasın diye odadan alıyordum bebeği.koltuğa uzanıp saatide yere halının üzerine koyuyordum çalar saati kurup.gece çaldığında uykusuzluktan artık diyim,ne diyim bilemedim,halıyı çalar saat sanıp dört bir köşesine gidip çalar saati kapatmaya çalıştım,niye nerde bunun düğmesi diyede aklımdan geçiriyordum:)gece yarısı salonda gecelik,sabahlıkla saç baş dağılmış,ayakta yün çorap falan birde sahneyi düşünün,tam kaçık:):)eşime anlattıgımda dehşete kapıldı adeta:):):):)

04/28/2012 10:46:00

Geçmiş olsun Neclacım. İnşallah Fatma da bebek te iyidir.

04/28/2012 12:31:00

Komşundan rica et bence 1 saat kalsın kadınla Neclacim. Daha yeniyse bırakma kuzuları. Gecmis olsun minigime.

04/28/2012 14:43:00

Duygucum senin halı olayında bayağı iyiymiş :))

Neclacım geçmiş olsun bir an önce iyileşsin kuzucuk...

Fatma nın ve bebişinin resmini gördüm face te iyi görünüyorlar :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...