2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/28/2012 14:47:00

Merhaba kızlar... Ben hala iyilesemedim :( hatta iki gündür bogazimdada bı acıma hissi belirdi. Bugün kontrolum vardı. Doktorum artık ilaç verdi. Hem burun tıkanıklığı için hemd öksürüğüm için. Hatta bu durumun alerjik olmasından şüphelendi :( kayseri havası ve Bursa havası arası degisim ve bahar geçişi yüzünden olabilme ihtimali yüksekmis! İlaçlar fayda eder inşallah ta başka seylere gerek kalmaz :(

Grip dısında iyiyim çok şükür. Ama tabi bizim ufaklik zorlamaya başladı artık iyice. Gece uykularım hem gicik öksürük hemde ağrı birleşince adam akıllı bozuldu. Uyandığımda yorgun kalkıyorum artık. Elim yüzüm şişmedi ama ayaklarım artık sürekli sis ve ağrıyor :/ doktorum hepsinin normal olduğunu söyledi. E malum artık son haftalar. Gelişimi gyet iyi gidiyor çok şükür. 3.300 olmuş bizim ufaklik. Bundan sonrada herseyin yolunda gitmesi için dua edicez ve hayirlisiyla doğumu bekleyeceğiz... Su çatı muayenesi olayını bugün gördüm :) doktora belimde sizlama ve ağrılar başladı diyince doğal olarak muayene etti. Bir problem olmadıgını söyledi .. Bizden haberler böyle :)

Fatmadan haber yok demişsiniz. Aklım onda kaldı. İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız. Tabi banucugumun da... Necla cim sizede çok gecmis olsun. İnşallah en kısa zamanda şifanızı bulursunuz ( darısı basıma ve tüm hastalara inşallah )

Hepinizi öpüyorum.. Bebislerinizi kokluyorummm

04/28/2012 18:11:00

Neşecim en kısa zamanda iyileirsin inşallah. Doruk paşanın kilosu çok iyi maşallah :) Vaktinde sağlıklı bir şekilde doğum yaparsın umarım.

Fatmanın bebişle resmi var face te iyi görünüyorlar çok güzeller :))

04/28/2012 18:37:00

Gecmis olsun Nese:(

04/28/2012 19:09:00

neşecim geçmiş olsun,bende maalesef son hafta öksürükle gribe yakalanmıştım.ben sezeryan olduğum için beni doğumdan sonra çok zorlamıştı öksürükle beraber dikişlerim çok acımıştı.ama geçiyor sonuçta,şimdi ne anısı var ne izi:)ben ilaç kullanmamak için inat etmiştim ama doğumdan sonra çok daha fazla ilaç kullanmak zorunda kaldım.umarım en yakın zamanda iyileşirsin.
benim ufaklık bugün biraz daha iyi nerden baksan 2 saat uyudu:):)adam olana çok bile diyor sanırım içinden:)inşallah büyüdükçe uykusu düzelcek,hacı yatmazım benim:)

04/28/2012 19:37:00

Teşekkür ederim kızlar.. Fatma benim istegimi kabul edemedi o yüzden göremedim ben Facebook te. Ama iyi olduklarına sevindim :) Allah anali babali büyütsün inşallah. Bizimde zaman azalıyor :( karmaşık duygular başladı :) hayirlisiyla alalım inşallah kucağımıza...

04/28/2012 19:50:00

Güzel hanımlar, anneler, hamileler... Hey nasılsınız, çok oldu giremiyorum... 1 haftayı buldu sanırım... İş güç feciydi, biraz zor geçti...:)))

Banu dan haber var mı? Doğurdu biliyorum ama iyiler miy miş ne haldeler? Fatma iyiymiş sanırım... Her iki yeni anneye de geçmişler olsun... Bundan sonrası da gazsız sorunsuz geçer inşallah... Neşecimmmm sana da geçmiş olsun, bir an önce iyileş inşalalah canım. Maşallah oğlan da iyiymiş sağlıklıymış ne güzel... Kilosu da şahane... Vakitlice gelsin paşamız...:)))

Ben de geçen hafta iş güç arsında kontrolüme gittim. Masal hanım da iyiymiş, herşey yolunda görünüyor, biraz ufak tefek bir bebek ama gelişimi yerinde, şükür benim de büyük sıkıntılarım yok. Haftaya şeker yüklememi yaptırıcam. Bu hafta da yaptırabilirdim ama hakikaten çok yoğundum... Temmuz ortası gibi gelecek bızdık ama gün ve hastane belirlemedik daha, 30. hafta da konuşacakmışız... Hedef 30 lu haftalar artık... İyice bi büyüsün yarabbim, en korktuğum şey erken doğum...

Bu gün ablamla bana gecelik pijama sabahlık terlik aldık. Banunun tavsiyesiyle NİLÜFER den aldım... Gerçekten çok güzel şeyler var... 2 tane gecelik- 1 pijama ve sabahlık aldık. 1 tane de   doremi den bu günler de giymek için bir gecelik aldım. Ben hele yazın şort tshırt yatan biriyim. Ama bu yaz gecelik hayatımı kurtaracak... Şimdiden sıcak basmaya başladı bana:)) Ama gerçekten keyifli bu alışveriş olayları... Şimdi artık kızıma ciciler alma vakti geldiiii... Aldığım kilo 10 u buldu. Göbek filan şahane trafik duruyor yani beni görünce... Uykularım da iyi şimdilik... ama çok ayakta durursam gün boyu ayaklarım şişiyor sızlıyor... Neyse az kaldı haftaya da çalışıyorum sonra bye bye...:)))

Kızlar hepinizi pek çok öpüyorum, kolay gelsin herkese....

04/29/2012 15:47:00

Selam kızlar biiz geldik,

şimdilik bilindik sıkıntılar dışında bir sorunumuz yok, paşam 2855 kg 49 cm dünyaya geldi Alp paşa, darısı bekleyen herkesin başına,

neşeee kabul etim canım aşk olsun :)

04/29/2012 18:17:00

gördüm Fatmacım :))))))))) çok güzel görünüyorsunuz. Allah yüzünüzdeki gülümsemeyi hiç eksiltmesin. Maşallah hepinize..

04/30/2012 08:43:00

fatma çok tatlı bebişin.sende öylesin.
hamişler bende bugün itibari ile doğum öncesi iznime ayrıldım ve çok mutluyum :)
ama benim ağrılarımda var ya bu normail mi bebiş erken gelecek diye korkuyorum.azıcık işlerim var daha bitmedi :) hem annem de gelmedi ay inş erken gelmez

04/30/2012 13:48:00

Merhaba kızlar ben geldimmm:) hepinize guzel temennileriniz icin cookkk tesekkur ederim.cok zor bir normal dogum süreci geçirdik. Ama Duru kızım saglikla dünyaya geldi. Sonra dikişlerin enfeksiyon kaptı:( cok zordu ilk Gunler yani. O yüzden ugrayamadim . Şimdi ise bilindik sıkıntılar var. Ama hersey yolunda. Cok mutluyum Duru ya bakıp bakıp ağlıyorum bu benim mı diye. Allah isteyen herkese versin. Darısı dogumu bekleyen tüm anne adaylarının basına. Saglikla alin bebeklerinizi elinize. Hepinizi cok ama cok öpüyorum. Bebeklerinizi de kokluyorum:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...