2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/30/2012 13:54:00

Hosgeldinizzz. Hayırlı uzun ömürler. Geçmiş olsun banucum. Herşey düzelir modelini yüksek tut. Bol bol öpücük:)

04/30/2012 18:10:00

Banucum hosgeldin.. Çok gecmis olsun zorlu olmuş ama çok şükür ki ikinizde iyisiniz ve suan hersey yolunda. Kalan sıkıntılar da en kısa zamanda gecer inşallah. Allah anali babali büyütsün tüm bebislerii... Gazsiz, sakin, uyku uyuyabildiginiz günler, geceeler sizinle olsun. :)

04/30/2012 21:50:00

Fatmacımçok güzelsiniz maşallah size :),

Banucum hoşgeldin. Duru bebekte hoş geldi tabii çoook tatlı maşallah :) Güzel annenin güzel kızı :) Çok geçmiş olsun sana da inşallah iyisindir şimdi. Yaşadığın zorlukları kızının yaşattığı mutluluklar unutturacaktır eminim. Ben de çok zor geçirmiştim doğumdan sonraki 1 haftayı ama geçti gitti bile :))  çok öpüyorum seni kendine iyi bak duru bebişi de kokla benim için...

05/01/2012 06:32:00

Canimsiniz , Zeynecim, Nesecim, Nuveybacim cok tesekkurler. İyi ki varsınız bu zor günlerde bu içten desteginiz ve temennileriniz cok iyi geliyor gercekten. Allah hepimizin miniklerini korusun, sikintisiz gunler nasip etsin hepsine.

Zeynepcim mutemadiyen kokluyorum minigimi :) senin icin de bol bol koklarim:) cok sagol. Nasıl da guzel kokuyorlar degil mı?

Nesecim seninde yaklaştı gunün:) heyecan doruktadir. Allah hayırlısı ile eline almayı nasip etsin. Tüm dogumu yaklaşan annelere de. Müthiş duygular sizi bekliyor.

Ozlemcigimin de son günleri, hadi bakalım guzel haberler bekliyoruz sizlerden de.

Hepinize iyi Gunler, sevgiler.

05/01/2012 06:41:00

Kızlar herkese günaydın

Son zamanlar geldi çattı :)) ayaklar, el, yüz, sis nefes nefese devam.

Dün kontrolumuz vardı. İlk kez nts ye bağlandık. Adel pek bir kızdı sürekli ittirdi göbeğin üstündekileri :) ölçümleri bile zor aldı doktorumuz sürekli bir ittiris mevcuttu :)

2900 olmus kizce :) abisi bu haftada 3600 doğmuştu :) e kızlar narin olucak tabi :)

Haftaya tekrar bakarım belki biraz one alabilirim duruma bağlı dedi Dr :)

Annem geldi süper oldu. Daha eksiklerimiz cok annemle birden atağa geçtik. Perdeler, tüller hersey yıkanıyor. dusundukce heyecan basıyor. Öyle merak ediyorum ki kızımı :) nasil bir bebek olucak ?

2 numara olunca Abi'den kaynaklı beklentiler de var tabi :)

Sağlıklı sihatli ömürlü hayırlı evlat olsun inşallah. Hepimizin kuzusu da benimkiler de :))

Herkesi cok öpüyorum.

05/01/2012 09:23:00

Merhaba güzel anneler...
Günlerdir doğru dürüst takip edemiyorum, gaz sancılarımız ağlamalarımız 6. hafta itibariyle pik yapmış durumda, nevrimiz döndü ailecek :(
Banucum ve Fatmacım, grubumuzun en taze anneleri, tekrardan tebrikler, mis kokulu kuzularla huzurlu günler diliyorum :)
Neclacım Sueda nasıl oldu, tıkanıklığı hırıltısı düzeldimi kuzunun? Neşem sanırım sen de hastaydın, iyileştinmi, keyifler nasıl son günlerde :)
Özlemcim Adel'e kavuşmana az kaldı, gün belli değil henüz heralde, belli olunca haberdar et bizi...
Hande sen de 30lu haftalara geldin artık günler daha zor ama daha hızlı ve çok daha keyifli geçmeye başlayacak, tadını çıkar :)
Zeynepçim facede kızların fotolarına baktım da maşallah özellikle beraber çekilenlere bayıldım, çok tatlılar :)
Duygudan da ses çıkmamış, sanırım o da benim gibi gazlı bebeğiyle uğraşıp duruyor akşama kadar, Allah tez zamanda rahatlatsın yavrularımızı inşallah...

05/01/2012 09:36:00

yorulmuş bitkin ama mutlu anne ile çokbilmiş gazlı bebiş :)
www.nurturia.com.tr/competition/photo/c130c0ac-fab6-4465-9a30-a04400c6a7cd

05/01/2012 09:55:00

merhaba güzel anneler,karnı burnunda hamiş arkadaşlarım:))nasılsınız?fatmacım gözünüz aydın,çok tatlı minişin,allah bağışlasın,geçmiş olsun..
banucum sana da çok geçmiş olsun,zorluk çekmişsin ama değdi değil mi?senin de kızın çok şirin maşallah..bundan sonrası için de ikinize de kolaylıklar diliyorum..
diğer tüm annelere de maratonlarında başarılar:)))hamişler olarak da hepimiz son dönemeçteyiz artık..allah hepimize kolaylıklar versin..
bizden haberlere gelince,benim prenses de büyümüş 2100gr olmuş..ben de 10kg aldım toplamda şimdilik..son 6hafta bizimde heralde..heyecan büyüdü..benkursa da gidiyorum kpss için,ama hiç çalışamıyorumartık..konsantrasyon tamamen bebişe odaklandı:)))
herkesi öpüyorum,kendinize ve bebişlerinize iyi bakın..

05/01/2012 13:48:00

neclacım çok geçmiş olsun...offf ne çok çektin sen..allah biran önce rahataerdirsin seni inşallah..

05/02/2012 13:53:00

selam kizlaar guzeller guzeli anneleer :) ozlemcimmm cok tatlisiniz yaas masallah nasi sirin bskmis sana o oyleee tam yemelik :)

nejlacim sana da cok gecmis olsun nolmussun sen oyle nazarami geldin yahu :( kiyamam ufaklik icinde cok uzuldum hemen bir an once iyi olun insallah.Allah hicbirimize dermansiz dert vermesiiin :(

bende pek gelemiorum malesef ufaklikla ilgilenmekten.uykusuz zombi gibiyim :) ozlemcim sab simplex veriyormusun hala? yan etkisi yoktur demi yaa.ben veriyorum da tereddutte ediyorum acikcasi :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...