2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/03/2012 16:53:00

Necla çok geçmiş olsun canım. Allah kolaylik versin. Arkadaşlar geçen gün iyi hissetmiyordum dr. Ye gittik. Seni bi catalda muayene etmek istiyorum iyi şeyler görmedim dedi. Baktı ve 2 cm. Açıklık. Ilaclar iğne verdi. Kullandığım vitaminleri 2 kereye yükseltti. Ve acikligi önlemek için bi hap verdi. 3 saatte bir ceyreke kesip içiyorum. Ama çarpıntı ve titreme yapıyor. Suan bunu bile titremekten zor yaziyorum. Varmı bole bisi yasayan? Bana bisi soyleyin bütün moralim sıfır. Bebekte 1900gr. Henüz:/(

05/03/2012 18:22:00

Necla gecmis olsun. Benim kizda da reflu var dedi dr. Burundan da geliyor kusunca arada. Emerken arada nefessoz kaliyor. Ben gaz a bagliyorum hep. Gecsin artik kuzularin gazlari.

Ozlem cok tatlisiniz resimde ben zaten oy vermisim.

Nuveyba cok gecmis olsun. Umarim ilaclar iyi gelir. İsmi ne ilacin. Titreme yapmasi normalmiymis dr una sordunmu.

05/03/2012 18:34:00

Yan etkisi buymus çarpıntı yani. Ama mahvdiyor beni.

05/03/2012 21:24:00

gecmis olsun canim :(

05/04/2012 06:25:00

Günaydın herkese :)

Artık pek kimse uğrayamaz olmuş gerçi buralara :) Ben de ancak fırsat bulup da gelebildim ama aklım burada...

Banucum hem de nasıl güzel kokuyorlar :)

Özlemcim Adel bebek pek bir narin ve de zarif olacak galiba annesi gibi :)

Doktorcum teşekkür ederim fırsat buldukça çekiyoruz işte fotoğraflarını :) senin fotoğrafta çok güzl ne güzel bakmışsınız birbirinize...

Senemcim maşallah bebişe de sanada. Çok istikrarlı gidiyorsun tebrik ederim :)

Neclacım çok geçmiş olsun umarım sıkıntıların bir an önce geçer...

Ayşegülcüm nasılsın ? Normal artık bebişler pek bir zaman alıyorlar :))

Handecim az kaldı seninde doktordan güzel haberlerle gelirsin inşallah...

Kübracım geçmiş olsun. Çok dikkat et kendine. İnşallah bebiş dayanır biraz daha...

05/04/2012 09:29:00

Gunaydinnnn ve tunaydin ortaya karışık :))) herkes arada bir gelir olmuş anlaşılan :)) ee anneler çoğaldı hamisler azaldı doğal olarak ortalık sakinlesti :)) ama herkesin saglıgı keyfi yerinde olsunda ayda yılda bir uğrasın farketmez... Neclacim gecmis olsun inşallah hersey duzelmistir. Nuveyba Hülya sana da gecmis olsun canım ya. Moralini bozma en önemlisi moral çünkü böyle zamanlarda. İnşallah ilaçlar faydalı olurda bebisin saglikla gelir zamanı geldiginde.

Herkesi tek tek yazamiyorum kızlar kırılmayın olur mü?

Bana gelince iyiyim cok şükür. Evimiz Ankara'ya taşındı aklım eşimde :) garibim tek basına ugrasti hep. Ama en onemli olan kısmı yani eşyaların Ankara'ya geçmesi kısmı halloldu. Gerisi de olduğu kadar yavaş yavaş olacak bakalım hayırlısı ile. Bugün yine kontrolumuz var. Ayrıca ilk defa nst ye baglanicaz bugün. Dönüşte haberleri veririm. Artık son zamanlar olunca zorlanmaya ve heyecan duymaya başladım iyice :) Bugün pek bı haraketli bizim oğlan. Sabahtan beri bı rahat vermedi :/ ağrılarım oluyor birde. Doktor gecen hafta herseyin normal olduğunu ağrıların da normal olduğunu söylemişti. Yürüyüş cok onemli ama bizim sipa içerde fazla gerilip hareket edince yurumekte zorlaşıyor. Artık olduğu kadar idare etmeye çalışıyoruz yani. Biz hamislerin sayısı da azaldı iyice. Ozlem, ben, senem, hande, Hülya bide yoncam kaldık geriye galiba.. Aaa diğer herkes doğurdu valla :)))

Hepinize yani hem size hem bebislerinize ve tabiki tüm ailenize saglık diliyorum. Güzellikler diliyorum canlarım.. Birde annelerden bir öneri istiyorum. Biberon kullanan oldumu içinizde bu ilk zamanlarda. Anneden yani memeden uzaklaşmasın diye bı aralar hep konuştuk chicco medela falan diye.. Tecrübe edenler şimdi söyleyin bakalım hangisi güzel ve memnun kaldığınız ürünleri :)) hepinizi öpüyorum kontrol dönüşü uğrarım yine ;)

05/04/2012 10:32:00

Neşecim hayırlı olsun gitti demek eşyalar. Artık eşine zor olur biraz ama idare etsin artık sende de az yük yok hani :)) Doktordan güzel haberlerle gelirsin inşallah... Evett hamişler azaldı artık sizde zamanında kavuşun bebşlere...

05/04/2012 10:50:00

Hastaneye yatis:(

05/04/2012 14:26:00

herkese merhaba:)tahmin ettiginiz gibi ben uykusuzluktan nete falan giremiyorum,bırakın neti wc ye bile giremiyorum:)benim oglan fena:)gazdan balon olup ucacak oglum yakında!ya el kadar yiyor 2 katı kaka yapıyor,bir o kadar gaz çıkarıyor hala kıvrım kıvrım!dun bir guzellik yapıp 4 saat uyudu gece ama ben ha uyandı uyanacak derken uyuyamadım gene:)

bu kadar işimin arasında artık goruntumden oyle bir sıkıldımki sabah arabasıyla ankaraya gidip saçımı boyatıp aksam arabasıyla geri dondum:):)delimiyim neyim:)sarışın oldum,begenmedim:)müge anlı gibi oldum:):):)bakalım biraz dursun belki gozum alışır.

sizler napıyorsunuz?bebişler nasıl?bana wrap sling i öneren arkadaşım allah razı olsun,annemle 5 metre kumaştan yaptık,inanılmaz rahatlattı bebeğimi sardıgım gibi uyuyor bırakınc ağlıyor ama olsun iyi bir susturucu oldu,en azından birazda olsa rahatlıyor bende kollarımı dinlendirmiş oluyorum.hint fakirlerine benziyorum ama çok komik onu sarınca:)

05/04/2012 16:01:00

Duygu süpersin :)))Hayırlı olsun yeni saç rengin :))))  gözün alışır zamanlaa yaaa.. radikal değişimlere alışmak zaman alır. Bende düşünüyorum ama sonra senin gibi beğenmezsem naparım diye düşünüyorum :)))) Senin oğlanda baya zorlu çıktı. inşallah en kısa zamanda düzelir kuzun yaa.. Valla çok üzülüyorum sizin yazdıklarınızı okudukça.

Benim doktor işi iptal oldu kızlar.. Saat 3 te randevumuz vardı. 2 de aradılar hastaneden. Doktorun acil ameliyatı çıkmış ve mecburen bazı randevuları pazartesi atmak zorunda kaldık dediler bizde peki dedik :)) buluşamadık oğluşla yanii. Pazartesi kısmetse artık. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...