2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/04/2012 16:37:00

Rrrr titreme.....

05/04/2012 19:36:00

necla şimdilik bişey yok gibi bilemiyorum ama tabi uzun vadede sonuçlrı nasıl olur,ama pratik bişey çok tutmuyorum zaten sakinleşince alıyorum gazınıda çok guzel çıkarıyor.zaten cok ezılıyor içinde kafası falan biraz yamuk uyuyor bebek içinde uzun surelı iyi olmadıgını düşünüyorum ama bende o kadar işe yaradıki.likralı bir kumaştan 5 metre falan yetiyor,doluyorsun zaten youtube da videoları var nasıl bağlancağına dair ben ordan baktım yaptım.

05/04/2012 19:57:00

selamlar, bir baakyım dedim ki duyguyu gördüm, DUYGUUUUUUU o slingi öneren arkadaş benim şekerim ;) ne mutlu sana tabi ki de bana:)))))))

kızlar okuyamadım pek, hemen kaçıyourm öpüyorum sizi ve kuzularınızı 

05/04/2012 20:51:00

valla hatırlayamadım biran isim olarak kusura bakma:(ama gerçekten cok sagol inanılmaz işime yaradı.

http://www.invodo.com/Demo/p/Z1BS1001 bu linkteki gibi bağlıyorum ben guvenlı oluyor.

05/04/2012 21:49:00

selam kizlaaar.su an bi bi yandan masalimi uyutuyorumm kolumda emerken uykuya daldi bi yandanda bakinaykm dedim ne var ne yok.ya duygucumm bahsettigin sey cok aklima yatti benimdee.oncedend dusunuyordum ama simdi daha da yatti :) bu arada saclarin hayirli olsuuuun.ya bende boyaticam bi turlu firsag bulamadim :(

nesecim pazartesiye o zaman bekliouz oglusun guzel habeerleriniii :)

kizlar bu arada daha once de babsetmmistim benim dr.um manisa yerel tvde prog. yapior.2hafta ust uste yenidoganbakimi ile ilgili prog yapti.masajlar banyo alt degistirme gaz cikarma vs. videolsrini ben sayfasina ekledom.izlemek isterseniz www.ozguratli.com da izleyebilirsiniz.cok basarili bir program oldu hakkaten.kacirmatin derim ;)

hadi bakalim ben masalimi yatirayin artik bende devrilme kivamina geldim :)

herkese iyi ve gazsiz geceleeeeer :)

05/05/2012 11:04:00

arkadaşlar benim kadar sezeryandan korkan var mı acaba aranızda?geçen çarşamba günü yani 37+4 de bebeğim 3350gr dı.bu hafta çatı muayenesi yapacak doktor.ama ben normal olmayacak diye felaket korkuyorum.sezeryan yaşayan arkadaşlar tecrübelerinizi yazın nolur :((

05/05/2012 11:08:00

muyar şuan hastanedeyim eminim senn kadar korkuyorum. doktor bebek güçsüz sancı süreci uzarsa sezeryana alırız dedi. o kaDAr tedirgin oldum ki anlatamam. 

05/05/2012 11:15:00

Nuveyba gecmis olsun canım. Allahın izniyle hersey yolunda gider umarım. Muyar korkma lütfen. Oğlumu 38 de epidural sezaryenle doğurdum. Cok rahat gecti. Allahın izniyle kızımda da sez. olucak. Doktoruna Guven kendini Allah'a emanet et. Hersey yolunda gidecek.

05/05/2012 11:30:00

özlem sana bişey sorcam. playtex biberonlardan almışsın sanki öyle okudum. emzikleri bana cok zor geldi. sence bebek emebilirmi

05/05/2012 11:33:00

emzik derken biberon ucu yani:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...