2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/05/2012 11:33:00

Ben hep ondan kullandım ama senin ki küçük doğucak olursa bilemiyorum canım. Hastanedeki hemşireler daha mı iyi bilir acaba?

05/05/2012 11:39:00

ya bilemedimki ona göre eşimden şistiycem getirsin diye. idareten başka bişimi alsam ona evde karar veririm. ucundaki delik ok küçük ben cekerken bile zorlandım bebekler yapabilirmi. oğluna ek gıdadan sonra vermişsin ama... ben kulanırım en baştan die düşünmüştüm.

05/05/2012 11:44:00

hiç gaz sıkıntısı yaşamadık o biberonla.. zaten çekince gelmesi iyi ya, anne memesinden vazgeçmesin diye

05/05/2012 11:46:00

hmmm. deneme yanılma yapıcaz o zaman biz. saol canım.

05/05/2012 11:49:00

emer emer inşallah. Sende saol, durumdan haberdar et bizi.

05/05/2012 11:55:00

tama canım inş.

05/05/2012 14:51:00

nüveyba 33.haftadasın erken geldi galiba bebek.inş sağsalim alacaksın kucağına sabret.ben bide hemşireyim ya insan utanıyor walla söylemekten ama hastaneye kendim için gidince bişeyler oluyor bana korkudan elim ayağım titriyor :) özlem teşekkür ederim desteğin için ama inş sorun olmaz normal doğum yapabilirim dualarınız bekliyorum.
bu arada adım mürüvvet :)

05/05/2012 17:08:00

Merhaba guzel anneler. Bende sürekli uğrayamaz oldum. Bu arada kendimi cok iyi hissetmiyorum. Sürekli bir ağlama durumu var. Kızıma baktikca aglayasayim geliyor. Ona birsey olacak diye aklım çıkıyor. Hep kendimi telkin ediyorum kızın iyi şükret diye ama bu korkulu ve heran birsey olacak hissini üzerimden atamıyorum. Umarım kısa zamanda bu duyguların üstesinden gelirim. Daha şimdiden kızımı nasıl bırakıp ise gideceğim diye düşünüyorum. Sanırım beni en iyi siz anlarsınız:(( Allah hepimize kolaylık versin.

Nuveybacim Allah yardımcın olsun, hayırlısı ile saglikla al bebeğini eline.

Neşecim guzel haberlerle gelirsin inşallah. Hepinizi öpüyorum. Atladiklarim varsa kusura bakmayın. Cok gecmise bakamadım.

Hepinize sevgiler.

05/05/2012 22:19:00

Selam kızlar

Hepiniz iyisinizdir umarım.

Mürüvvet sezeryan o kadar da korkulacak birşey değil merak etme. Normal doğumdaki ağrı ve doğum sonrası dönemi bilmiyorum ama sezeryandan sonraki 1 haftalık dönemi atlatınca pekte bir zorluğu kalmıyor Yine de umarım istediğin gibi normal doğum olur.

05/06/2012 10:52:00

selam kızlar:) 

Banu'cum gelmiş lohusalık sendemuyla birlikte:)) kendini telkin et canım ipin ucu kaçmasın, allaha emanet bebişlerimiz onlar cennet kokulular, ama o endişe emin ol hiç geçmeyecek yaşı kaç olursa olsun şekil değişecek sadece:))

Duygu saçlarını atlamış ay resim ekle bakalım nasıl olmuş bizde, bende niyeti bozuyorum ama nasıl olacak bilmiyorum,

birde süte geçecek o şeyler ya tedirginim öff ya
ilk sütümü sağsam atsam işe yarramı acaba yoksa geriden gelende etkilenmiş mi olur, yoksa bu kadar takılmamak lazım mı bilemiyorum bende dr ye danışıcam ama o kesin yaptırma der hiç sormasam mı acaba :D

Sezeryanı soran arkadaş hiç takılma şimdiden oralara ama mecbur kalırsan da süper bişiy korkma, 10 tane doğursam yine epidural yaparım o derece yani;))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...