2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/06/2012 17:01:00

selam kızlar pre par kullandınızmı hiçç?

05/07/2012 18:38:00

yok canım kullanmadım, sen nasıl oldun?

05/08/2012 11:09:00

doğum yapan arkadaşlar.en son ultrason kilosuyla dopum kilosu arasında fark var mıydı bebişlerinizde??? çok merak ediyorum

05/08/2012 11:43:00

Ewet muyar bunu bende merak ediyorum ediyorum. Fatma ayni. Ilaca devam. Yatiyoen. 250 gr almış. 2 kiloyu asti yani. Haftaya ilacı kescez 2 güne kadarda doğum olur dedi dr bugün.

05/08/2012 15:36:00

Merhaba buraya yazmayalı ne çok zaman oldu. Herkesi herşeyi kendimi bile çok ihmal ettim. Ama bütün işi gücü bitirdim şükür artık doğuma kadar ve elbette sonrasında da çalışmayacağım... Canım çıktı, ayaklarımın şişinden belimin ağrısından uyuyamaz olmuştum. Handeciğim sana katılıyorum ama bu hangi işi yaptığınla, nasıl bir tempo da çalıştığınla da alakalı sanırım. Benimde bacaklar ayaklar şişmeye başladı artık, sağ bacağıma her sabah mutlaka hemde hemen hemen aynı saatlerde kramp giriyor. Şaka gibi... :)))

Bu gün sabah şeker yüklemem yapıldı. İnternetten sonucunu öğleden sonra  öğrenebilirsiniz demişlerdi bakıyorum ama sonuca ulaşamıyorum. Umarım yolundadır herşey, yarın bakıcam artık. Tetanozumun 2.si yapılacak birde... Bunların dışında iki hafta sonra kontrolüm var yine... Öyle böyle 28. haftaya giriyorum. kızımın hareketleri artık dışardan da görünüyor en zevkli kısmı bu şu sıra hayatımın...:))) Birdeeeee alışverişlerrrrr...

Herkese tek tek yazamiycam ama artık daha çok girebilicem internete diye düşünüyorum... Umarım herkes iyidir... Benden haberler şimdilik bu kadar, öpüyorum herkesi...:)))

05/08/2012 16:00:00

Merhabaaa kızlar :)) oooo taze lohusamiz Fatmacim da gelmiş. Nuveyba ismini hatirlayamadim kusuruma bakma nolur.. Umarım hersey yolunda gider de saglikla alırsın kucağına. Dogum sonrası kilo ile ultrason arasında 200-300 gr gibi farklar olabiliyormuş ama bazen birebir de tutuyormuş. Hem burdan kızların hemde benim doktorumun söylediği bilgi bu sekilde. Handecim artık sende izin moduna girmişsin :)) uzatmayacaksan eğer fazla bisey kalmamış tatile hadi gözün aydin :)) yoncam sende hosgeldin. Bitirdin islerini cok şükür sende. Şimdi hem dinlenme hemde keyif yapma zamanı :) uzun zamandır gelmeyenler var galibaaa arada bir uğrayıp yoklama vermek lazım hanımlar merakta kalıyoruz valla :)) herkes bı pist desin en kısa zamanda inşallah. Umarım herkes iyidir ve mutludur :)) bana gelinceeeeeeeeeeeeeeee artık çok ama cok çabuk yoruluyorum ve gün sayıyorum :/ kocaman bir karnım var herkes baka baka bı hal oluyo sokaklarda görünce beni ;)) sanırım acıyorlar halime... Dün kontrole gittik hersey yolunda cok şükür doktor en kısa zamanda gelmesini istiyor artık. Açıkcası bende istiyorum :)) heyecan başladı iyice daha dogrusu garip duygular :)) geceleri garip rüyalar görüyorum :( Cumartesi yine kontrol var bakalım neler olacak. Bizim ufaklik biraz iri imiş .. Doktorumda bende normal dogum olsun istiyoruz :/ inşallah oglusumuzda normal yolla gelmek ister :) hakkımızda hayırlısı bakalım neler olacak....

05/08/2012 21:29:00

selamlar guzeller guzeli hamisleer ve anneler :) herkesler iyidir umarim. ii farmacum yoncam ve nesemde burdalarmis :) ay neseeee oglus geldi gelecek valla.son gunleeer hafi bakaliiim.

herkesi cok opuyorummm.bu arada benim bebegiminde ult. ve dogum kilosu tutmadi.3500 civari cikiorddu ult.da ama 3710 dogdu.

fatmamm nasil gidiyooor?ufaklik alistimi kardesine :) yaa bende bazen hamilelik gunlerimi ozlyorummm :))

05/09/2012 10:22:00

Mürrüvet bizim kızlarda epey fark olmuştu ikiz olunca ölçüm yapmak zor oluyor tabi... Ultrasonda 2500-3000 arası bekliyorum demişti dr.um... Ama 2080-2200 doğdular...

Kübracım umarım sağlıkla alırsın bebişi kucağına...

Yoncacım bundan sonra dinlen bol bol keyfini çıkar hamileliğin zira bunlar en güzel dönemleri :) sonra ağırlaşınca zor oluyor...

Neşecim şaka maka 39 olsun sende. Az kaldı minnoşa kavuşmana hayırlısıyla sağlıkla inşallah :))

Ayşegülcüm sen de iyisindir inşallah. Hamilelik günlerini bende bazzen özlüyorum ama hepsinin tadı başka :)) 

05/09/2012 10:53:00

Zeynep senin bebişler nasıl?buyudulermi??

Yonca zeynebin dediği gibi bol bol dınlen,bebeğinle zaman geçir,cok keyifli zamanlar bunlar emin ol.

bende herkes gibi bebekle ugraşmaktan çok fazla giremiyorum artık maalesef.herkesin iyi olmasına sevindim ama.

hamilelk gunleri gerçekten çok guzel geçen zamanlardı,hamileykende hiç ondan ayrılmak istemiyordum:)sımdıde oyle gerçi canıma okusada bir sn gozumden ayırmak istemiyorum.

dun aksam ama artık uykusuzluktan oyle bir uyumusımki.aksam 6 gibi eşim işten geldi ben biraz kestireyim beni uyandırırsın dedim içerde karanlık bir odamız var orda uyumaya gittim.sonra eşim geldi duygu hadi uyan içeri geç dedi bende ayy içim geçmiş suat dedim,eşimden gelen cevap:

ne içi geçmesi duygu saat 12!!!!!:)))))))

05/09/2012 10:57:00

Fatmacım bu arada sarı saçlarmı çok begendiğimi soyleyemem:)biraz petek dinçoz biraz muge anlı böyle arabesk bişey oldu sanki:)platin sarı yapalım dedi yok o kadar olmasın dedim oyle diyincede böyle kahveli sarılı acayip bişey çıktı ortaya:):):)

ama çekip koyarım,bakınki sizde aynı hataya düşmeyim:):):):)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...