2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/16/2012 10:08:00

biraz sıkış oldu ama şimdilik idare etsinler baktık olmuyor Mert kuzuma oda yaparız artık :)

04/16/2012 10:10:00

daha geniş acıdan mertin yatapıda görünüyor

04/16/2012 10:40:00

Sağol canım benim, diyorum ya çok içime sinmedi ama idare ediversinler artık :D

04/16/2012 11:48:00

sağol nejla, neden oturma odasında uyuyorsunuz:?

04/16/2012 12:05:00

Merhabaaa...
Necla biz de aynı sizin gibiyiz, kızımın odası var ilkokula kadar kullanır artık, ayrıca yatak odamızda beşiği var ama ben bir türlü beceremedim yatakta emzirmeyi beşikte uyutmayı falan, malum biraz da sorunlu bizimki ha dedinmi emip uyumuyo hatun :) bir de park yatağımız oldu oturma odamızda, kanepelerde sürünüyoruz, çok masraflıyız yani maalesef...
Fatmacım çok sıcak güzel bir oda, güle güle kullansın küçük beyler...
Neşem aman sen drun dediğine bakma, zamanını bekle kendini yorma gülüm :) benimki de 2900 görünüyordu 36. haftada ama 36+3 de 2400 doğdu ( eylemin oğluşu ile aynı kiloda ), zor oluyor kiloalsın diye yırtınıyorsun resmen, ama herşeyden önce sağlıklı olsun bebişlerimiz, Allahım korusun hepsini...doğduğunda bana 2700 dediler meğer kıyafetle battaniyeyle tartmışlar :(
Hülyaaa hadi siz iki çocukla uğraşıyorsunuz, ben tek çocukla sefilleri oynuyorum, mahvetti bizi gazlı bıdık :))

04/16/2012 12:12:00

bende geldimmm :) 

vaaay anne olduk be yaaa :)) Eylemmm harika görünüyor maşallah. Allah ikisine de sağlık sıhhat versin :) 

Fatma odanıza da bayıldım.. Müthişş :) Güle güle kullansın minnoşlar :) 

Özlemcimm ah napcaz bu gaz problemiylee.. Geçenlerde bi yöntem duydum; acı elma yağını bir kesme şekere damlatıp ye dediler emzirmeden önce. o bebeğe geçermiş. Hakkaten bizimki hem kakasını sık yapmaya hemde gazını daha da rahat çıkartmaya başladı. Ama o kakacık gelene kadarda uyku yok :( kıyamam yaa gözlerinden uyku akıyor resmen ama uyuyamıyor. Omzumda dalıyor ya da emerken öyle uyutuyoruz artık.. Birde kucağa alıştık gib. Uyanık olduğu zamanlarda hep kucakta gezsin istiyor :)) yatırınca viiiikliyo hemencik :'))

Yalancı meme veriyormusunuz yaa? ben vermicektim ama dayanamadım verdim hatun istemiyo :( 3 çeşit emzik aldık yok :D 

04/16/2012 12:15:00

Özlem benim dr de kilo alıyor bebiş erken alabilirim dedi, 2 haftada 160 gr almış, kilo önemli değil de bebek yeterince oksiyen alsın sıkıntı olmasın bebekte diye korkuyorum diyr, ya sen neden erken doğurmuştun ben biliyorum onu suyun mu gelmişti?

Ayşegül bende vermicektim verdim ya emzk önemli yoksa hep meme de kalmak istiyordu :(
a

04/16/2012 12:16:00

ama biraz büyüynce sadece uyuturken vermeye başaldım öyle meme ağzında gezmedi hiç 

04/16/2012 12:21:00

Çok şükür bizim emme problemimiz yok. geçenlerde yatarak emzirmeyi denedim onu da çok sevdi, emerken uyuyor.. Bir de çok hıçkırıyor yaaaa :/ kıyamam nası sarsılıyor çocuk :')

Ha birde sivilceler çıktı yüzünde :/ normal sanıyorum demi?

04/16/2012 12:24:00

ya bende abisini uyutmaz diye düşünüyorum, birde kardeşi odada diye mertte bizimle yatmak ister diye de tırsıyorum zor işşler merti hç yatağa almadım 3 aylıktı kendi odasında uyumaya başladı benim için zor oldu ama hiç taviz vermedim bunda nasıl olacak göreceğiz:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...