2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/09/2012 12:53:00

Duygucum büyüyorlar valla biri 4200 gr diğeride 4500 gr oldular :)

Senin bebiş epey yoruyor seni baksana bir iç geçmesi 6 saat :))  çok güldüm yine :)) Tek başına mı bakıyorsun sen kimse yok mu yanında ? Ben annemle birlikte bakıyorum yine de çok zor yetişiyoruz...

05/09/2012 13:44:00

selam kızlar ohh sizin kuzular ne güzel kilolar almışlar öyllee, darısı başıma inşallah,

şu saç olayına benim de girmem lazım acil :D

Duygu güldürdün beni de sen süslen ekle bir foto biz karar verelim kime benzemişsin :)))

Ayşegül'cüm alışmaya çalışıyoruz her fırsatta indiriyor bir tane:( hiç yalnız bırakamıyoruz sürekli bir uyandırma derdinde çocuğu filan işte:))))

05/09/2012 15:58:00

Aslinda gunduzleri annem geliyor cogu zaman,ama onada kiyamiyorum ayagi cok kotu agrisi var evlerimux yakin ama yinede in cik zor oluyor.bazen biz aksam 2 saat falan birakip alisverise gidiyoruz.ama tek basina zor oluyor,haftada 2gun kadin geliyor yarim gun evi temizliyor utu falan,cok memnun degilim gerci yalandan is yapiyor vakit dolduruyor bakalim bir ay dolsun belki baska birini bulurum.siz nasil yapiyorsunuz yardimci falan varmi?

05/09/2012 19:50:00

benim annem yanimdaydi,kiyamam cok yoruldu 3 aydir ynimdaydi.birde disinden rahatsizlandi onla ilgilendi falan sonra yazliga gitti haftaya gelecek.bu sure icerisinde evlede masallada ben ilgileniyorum :) baya zor oluyor ama alistm gibi artik :) utulerim yigildi ama :)

05/09/2012 21:56:00

Valla cok sanslisin aysegul en zor zamanlarinda annen yanindaymis,bir haftalikbir tatili haketmis:)utu falan bosver biriksin utusuz giyinmekten kimse olmez:)nefret ederim utuden ev temizliginden falan kadin yarim yamalak yapsada canima minnet valla:)abla yerleri neyle siliyim diyo ben sen ne uygun gorursen diyorum:)o derece:)

05/10/2012 05:00:00

Günaydınlar herkese
Fatmacım Mert paşa inşallah en kısa zamanda alışır kardeşine...
Duygucum bende ayşegül gibi şanslı olanlardanım. Annem yanımda geceleri o bakıyor kızlara genelde. Kızlar çok sıkıntı yarattığı zamanlarda ben de kalkıyorum :)) Temizlik, yemek işlerini de birlikte yapıyoruz.
Ayşegülcüm anneye sürpriz yaparsın bak bu ütüleri senin için biriktirdim diye :))  Şaka bir tarafa annelerin hakkı ödenmez valla. Çok yoruluyorlar ama yine de kıyamıyorlar... İlerde bizde aynı şeyleri yaşayacağız galiba :))
Neclacım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda düzelir. Bizimde haftaya tetanoz,karma aşı ve verem aşısı. Herkes zor olduğunu söylüyor. Umarım ateş problemi yaşamayız...

05/10/2012 05:24:00

Zannetmiyorum farklı olacağını. Ben hepatit B aşısını da sağlık ocağında yaptırdım

05/10/2012 06:58:00

KıZlar eşim ısrarla kullandığım ilacı birakmami istiyor. Geceleri kabuslar görüyorum gelenekten 3 kez üst değiştiriyorum. Eşimde vucutta bitince ilacı bırak yoksa bisey olacak sana diyip duruyor. Bırakırsam 3 güne doğum olur. Yani 35. Hafta dolmuş olacak. Kuveze girermi. Problemi olurmu bebekin. 2 kgyi asti. Ciger gelişimi için ignede vuruldum. Arada kaldım. Napsamm??

05/10/2012 07:00:00

Gelenekten=terlemekten

05/10/2012 07:01:00

Vucutta= bu hafta

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...