2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/10/2012 17:32:00

o aranma olayı reflex.ozellikle gazı oldugunda yaparlar.doktorumuz son kontrolde hatırlattı bunu.emzik belki care olur(bizde oldu)oyle zamanda beni emerken aglamaya devam ediyor ,emzik verince susuyor.

ben aşıdan once 1/3 paranox s veriyorum.

05/10/2012 17:38:00

emzigi zar zor almaha basladi yeni yeni..vermeye cslisinca oguruyordu.birde surekli atiyor uzun sureli tutmuor emzigi :( yavas yavas alisacak bakalim.

simdi disari cikaricaz uyuyor gerci..gelincede banyo yaptiricaz rahat uyusun :)

bi doktoruna gidip ilaci danisayim bari..onun onerisi ne olacak.bende veririm ya ilac rahatlasin bari :)

05/10/2012 18:35:00

Gaz herkesin ortak derdi,gazi olmadigi gunler o kadar sakinki butun gun uyuyor o kadsr huzurlu oluyorki,haftada bir gun boyle ama diger gunler araliksiz aglama modunda.herkese allah kolaylik versin

05/10/2012 20:10:00

Özlemcim yoksun epeydir gerçi hepimiz öyleyiz pek fırsat bulamıyoruz...

Ayşegülcüm şu aşı işi zor gerçekten yaa bizimde haftaya bakalım ne olacak. Sizinkilerin ağlamasının 2 katını düşün.3 birine, 3'te diğerine :(   Ağrı kesici vermek iyi olabilir aşıdan önce. Bizimkilerde emzik almadı bende zaten vermek istemiyordum. Ççok zorda kalınca denedim birer kez almadılar bende üstelemedim...

Duygucum bizimkilerde de çok oluyor gaz. Pek uyumuyorlar bizim kızlarda...

05/13/2012 05:21:00

zeynepcim cok haklisinnn.aman aglamasinlar kiyamaam :( ya emzij bende istemiyordum ama iyi oluyor :)) surekli agzinda degil ama zor durumlarda veriyorum.zaten istemeyince atiyoor :))

bu arada tummm annelerin ve anne adaylarimizin anneler gunu kutlu olsuuuuun :))

05/13/2012 06:05:00

Günaydın güzel anneler, anneler günümüz kutlu olsun :) bize en güzel hediye yavrularımız, onların mutlu sağlıklı günlerini görmek, Allah onları yanıbaşımızdan ayırmasın tabi kendi annelerimizi de :)

Duyguzynp ne kadar uğraşsam da emzirme aralarını açmayı başaramıyorum ben, gazı oluyor meme, makasını yapamıyor meme, karnı ağrıyor meme, uykusu geliyor meme, acıkıyor meme, canı sıkılıyor meme... En fazla 1 saat oyalayabiliyoruz cadıyı, feryat figan naparsın sayarsın memeyi düsturunu olarak, bu sefer de gaz üstüne gaz ekleniyor ama :( emzik de tutturamadım bir türlü, tek silahım oydu ama atıyor tükürüyor resmen, yattığı yerden ayak ucuna kadar fırlatmışlığı var yani :) banyo olayını da oturtmaya çalışıyorum ama her gün yıkayamıyorum, anneme ihtiyaç duyuyorum, zamanla ben de bebişin de alışacağız inşallah...

Hepinizi öper güzel güpgüzel bir gün dilerim :)

05/13/2012 06:07:00

"Dayarsın memeyi susturucu olarak" demek istemiştim :)

05/13/2012 07:31:00

masal cok oguruyodu.hala istmediginde oguruyor.yaklasik 1haftair rahatiz ama ;)

bu arada bi tavsiye uzerine masalin biberonuna 50ml su kaynatip koydum.sonea kenime yaptigim rezene den 3 cay kasigi biberona koydum soguyunca 7-8 yudum icirdim.bir guzel uyudu kakayida gazida cok rahat cikardi ') ama baya uyudu yaw keyifli keyifli :)) aksam agladi biraz yine kaka yalti uyudu sonra yine :)) yan etki yaparmi acaba :/ bunu yapan arkadas cokrahat ettigini soyledi bakalim simdilik bizde rahatiz :)

05/13/2012 11:04:00

bütün annelerin ve hamile arkadaşlarımın anneler gunu kutlu olsun:)

oglusum dun gece hiç uyumayarak bana çok guzel bir anneler gunu hediyesi verdi:):))canı sağolsun napalım:)

ama arada o dunyaya bedel gulusuyle gonlumu almayıda başardı hani:)

05/13/2012 11:18:00

Kızlar okuyamadım kimseyi,

ce-e deyip kaçıcam,
anneler gününüz kutlu olsun kocaman öpüyorum :*

ben bugün hiç iyi değilim nedense, depresyona mı girdim ne delirmek üzereyim iki çocuk psikolojik olarak çok yıpratıcıymış, birinin ruh sağlını diğerinin can sağlığını düşünmekten helak oldum:(

kocanın anneler günü hediyesini de kafasına atmamamın tek sebebi annesi yanımızdaydı, ya siz söyleyin insan anneler gününde blendır mı alır karısına yaaa, çok affedersiniz ama kocaman buradan YUUUUUH demek istiyorum bir şey almasaydı daha iyiydi:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...