2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/13/2012 17:15:00

:)))))))))))))))) Fatmaa öldüm gülmekteeennnn.. Olsun seninki yine iyiymiş benim koca bana hiç bişi almadı :(((((((((((( Senin hediyen anne olunca dedi geçti valla :((

Hanımlar akşamın bu saatinde gün biterken olacak biraz ama hepinizin Anneler Günü Kutlu ve Mutlu olsun.. Daha nice günleri yaşayalım inşallah evlatlarımızlaa... 

Bizim oğlan bana resmi anlamda yaşatamadı anneler gününü ama olsun belki gecikmeli olarak haftaya kutlarız :))) belli mi olur :)) bizim için mayısın 3. pazarı olur anneler günü :)))))) Hepinizi öpüyorum kocamaaaannnn... Bebişlerinizi de kokluyorummmmmmmmmmm

05/13/2012 18:14:00

Canlarım benim hepinizin anneler günü kutlu olsun. Bebeklerimiz ile birlikte daha nice güzel anneler günü geçirmemiz dileği ile. Hepinizi çok öpüyorum.

05/13/2012 18:57:00

Fatmacım çok güldüm yaa :) Neşenin dediği gibi bizmkde almadı bişey :) sonra telafi edecekmiş:) olsun bizim en büyük hediyemiz bebişlerimiz zaten

hepimizin anneler günü kutlu olsun diyorum ve öpüyorum hepinizi :))

05/14/2012 08:19:00

herkesin geçmiş anneler günü kutlu olsun:)))fatmacım süpersin,can sağlığı ruh sağlığı koruma triplerini ben de yaşayacağım yakında,sana da kolay gelsin..hediye olayına da şükret,benim koca şehir dışında,arayıp kutlamadı bile..ben hatırlatınca da "senin anneler günününü oğlun kutlasın,ben niye kutlayayım?"diyor bi de pişkin pişkin:))))bu arada özlemdoğum yaptı mı?gözükmüyor ne zamandır..ben takipteyim çoğu zaman..yarın benim de kontrol var,bakalım büyümüş mü bizim cadı..acayip türk kahvesine aşeriyorum,burnuma nasıl güzel kokuyor anlatamam..kara bi kızım olacak galiba:))))öptüm hepinizitaze anneler,kolaylıklar size..

05/14/2012 10:38:00

herkese merhaba.

anneler gunu olunca ihtiyacı olan bişey alıyım diye düşünmüş herhalde fatmacım,böyle düşün bence:)ben en başından dedim sakın bana robot,blender falan alıyım deme diye:)bende böyle bişeyin geliceğini kestiriyordum çünkü:):)

05/14/2012 11:17:00

:)) gülün gülün ilk anneler gününde kızdı bana hiçbişy almadı maalesef ilk anneler günümü hiç iyi hatırlamıyorum:( neyse dediğiniz gibi bıdıklarımızz bize en güzel hediyeler, ama gazlı uyumayanlar kervanına bizde katılmış bulunuyoruz 3 gündür, hoş bulduk :p

hakikaten özlem ne zaman doğuracaktı yakınlardaydı diye hatrlıyorum ama

05/14/2012 12:35:00

blender deyil gecme fatmacim eli bos degilmis en azindan.. valla bbenimkide bisi almadi :( beklentimde yok drgildi hani ama gumledim :( bir yemekle gecistirdik artik.. kizimin hediyeside gece super bi uyku cekmesiydi ,) bende guzel uyudum :)

05/14/2012 12:43:00

kızlar epidural normal doğum yapan varmı aramızda????

05/14/2012 12:45:00

ayyy ayşegüllll... bana güzel şeyler söyleeee

05/14/2012 12:45:00

ben varimmm :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...