2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/14/2012 12:46:00

ne zaman vurdular kaç cm olunca. sancı ne kadar çektikten sonra vurdular anlat herşeyi:)

05/14/2012 12:51:00

Herkese selamlar gecen anneler gününüzü kutluyorum söyle bı baktimda hediyemiz anneler gunünü bende kabul etmiyorum benimkide almadı bisey ama dosta düşmana karsı bursuru sürpriz falan diye ayaküstü yalan attım Allah affetsin ama araba sözü aldım bakalım nezaman gerçekleşecek Banu bebisini gördüm cok tatlı resimlere de bayıldım cok guzeler benimkiler uyuyor kızlar ufaklı G azlı ve kusmuklu çıktı cok uğraşırıyor büyüğün kıskançlıkları şimdilik şiddet ile vuku bulmadı ama cok yakın hissediyorum neyse bugunlük bu kadar keyfim yerindeyken bı havucu kek arttıracağım bu arada buradan Nurti den bı yardımcı buldum kendime evde rahatım yerinde yinde aksama kadar ayaktayim yemekle çocuklarla uğraşmak yetiyor amaaaaa Allah nurtiden razı olsun aylardır arayıp bulamadığımızı zirt diye buradan bulduk yazım hataları için özür diliyorum hepinizi öptüm annelere kolaylıklar hamislere sabırlar diliyorum

05/14/2012 12:59:00

3cm civarinda bir acilma olunca yapiyorlar ama bende kemik sorunu vardi.onun icin suni sanciya ragmrn acilma 1cm civarinda falandi..epidural yaptilar suni sanciyi arttirdilar ama tabi ben h ic hissrtmedim ;) valla cok rahat heleki dogum sonrasi...hic kafana birsey tskma.icini ferah tut.ha kasilmalarr biraz bulanti yspiyor ve sutekli wcye gitmek istiyor insan..derin nefes al bol bol ve tamamen bebisine odaklaan ;) epidural vurulunca coooook rahatliyorsun ;) sormak istedigin ne varsa hepsini yanitlarim ;)

05/14/2012 13:06:00

ayşegül çok saol... gecen nst için evin yakınlarında bi hastaneye gittik. iyi biyer değil. doğum katına çıktık. kadının biri sancı çekiyordu. feryaaaat figaannn öldürün beniiii nasıl bağırıyorr. eşim yanımda. acaip etkilendim. başladım ağlamaya. doğuramıycam diye.. kabuslar görüyorum:(( yapamıycam o sancıyı tekrar alamam.. suni sancı vermişlerdi 1 saatte doğum yaptım ama mahvoldum... buda öyle olmasın istiyorum. ama annemler  bana bu konuda destek değil. felç olursun bişi olur. diye beni korkutuyorlar:S

05/14/2012 13:22:00

yooook felc falan olmaz yahu komple uyusmuyorsun ki..igne yapiliyor ve masadan kalkip yayagina kendin gidiyorsun ;) ayni sekilde dogum sonrasindada kalkiyorsun ;) sonrasinda belinde agri bile olmuyor. ki ben belimden rahatsizim tetikler diye korktum ama hic yan etkisi ve tehlikedi yokmus ,)

05/14/2012 16:40:00

Hanımlar selaaammmmm :)) bakıyorum da anneler gunünde yalnız degilmisim :))) sevindim :D

Ozlem bugün sabah sezeryana girecekti. Bende face ten görüştüm en son. Sanırım artık bebisi kollarindadir ve inşallah cok iyilerdir. Haber alan burdan herkese yazarsa hepimizin merakı gecer inşallah. Kübra hayirlisiyla atlatirsin inşallah doğumunu. Sonra darısı basıma :) bende epidural normal düşünüyorum tabii bizim pasa normal yolla gelmeye karar verirse. Bugün dogum izni evrakları için başka bı hastaneye ve doktora gittim SGK ile anlaşmalı biryere yönlendirdi kendi doktorum. Bugün görüştüğüm doktor artık son haftanız dedi :D bir daha ki rapor için görüşmemizde doğurmuş olmanız lazım dedi :) bende inşallah diyerek ayrıldım odadan ama bakalım asıl kontrol Çarşamba gunü :) çatı muayenesi de yapılacak tekrar galiba. Umarım artık bizim kide gelir :) ama Söyle hafta sonuna doğru cuma cumartesi olursa misssss olur valla ;)) Rabbim gönlümüze göre versin inşallah. Dualarınızı esirgemeyin olur muu ???

05/14/2012 19:36:00

Kızlar doğdu Adelim şükürler olsun. Sürekli emmek istiyor emmese bile kucağımda uyumak istiyor. Ayrıntıları sonra yazarım. Hepinizi öperim.

05/14/2012 20:22:00

özlemmmm kokla benim yerimedee:) minnak minnaktır şimdi ooo:) rabbim hayırlı evlat etsin....

05/14/2012 20:25:00

arkadaşlar ben ne yapacağıma karar veremiyorum ya. bu kafa karışıklığı öldürüyor beni. gittiğim hastane esenlerde avicenna hospştal. ebelere soruştum hast. yatrken epidural uygulanıyormu falan diede çok uyguluyoruz bi problem cıkmadı şimdiye kadar dedi. ama başka ark.larda 2. kolay oluyor gerek duymazsın diyorlar. ama suni verirlerse dayanamammmmmmm:((((

05/14/2012 22:40:00

2.de acilmada rahat oluormus ama belki suniye gerek duymszlar..epifural gibisi yok yaa..

oyyy Adel oglusumuzda gelmiiiiiis.Ozlemcim Allah anali babali buyutsun..kokla benim icinde :) optum cok senidee ;)

neseee sira sendeeeee :) dualarim seninleee.hayirli coook rahat gececek bir digum olacak insallaaah ,)

ve diger guzel hamisler icinde dua ediyorumm.hayirli digumlar :)

bu arada masal hanimi uyutmaya calisiyorum cadi besiginden agular yapiyo uyumuo.. saaat 2 oldu be kizimmmmmm :((

herkese iyi geceleeeer.. ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...