2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/16/2012 15:18:00

zeynepcim bende dun yaptırdım aşılarını,onla beraber bende agladım:)ama hemen sustu allahtan igneden sonra.

neşecim hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah bebegini biran once.

ayşegul sana normal dogumu bu kadar cazip kıldıgın için odul falan vermeliler,senin bu dogum hikayeni daha onceden dinlemiş olsaydım kesin normal dogururdum:)

dun emzirmeyle ilgili çok guzel bir program vardı,bende sütümü sagıp veriyorum emzirdiğide doymuyor cunku.herkes emzir biberonla degeri gider sutun falan diyor ama cok ugraşıyorum emiyor fakat en fazla 5 dk emiyor sonra ya aglıyor ya uyuyor sonra daha 10dk geçmeden uyanıyor aglıyor butun gun boyle geçiyor gecede uyumuyor bu sefer bende ne yapıcagımı şaşırdım.emzirmek gerçekten cok guzel bişey ama nasıl yapıcam bilmiyorum.

05/16/2012 16:08:00

neşecim acaba senin gaz sancısı dedğin doğum sancısı olabilermiii:))) benim öyle olmştuda:)) necla haklısın korkudan çok fazla kasılmam oluyor. ama ben kendi sancımla olursa epiduralsiz doğurcam. suni verirlerse isteyebilirim o zamn epidurali.

05/16/2012 16:11:00

galadrel benim normal olacak allahın izniyle fakat bizim kızımız beklemiyor be güzelim ilacı bırakınca sancılarım başlıyor açılmam artıyor. ve cuma günü itibariyle ilacımı bırakıyorum. 35. hafta bitmiş olacak o zamanda. annem benşm gözümü çok korkutuyor. ypoksa ben istiyorum epi. eğer cuma günü dr. kübra gitme başlatalım doğumu derse şaşırmıycam. haber ederim sizede zati:)

05/16/2012 17:19:00

Kızlar Adel ve ruzgarla hayat cok farklı. Bebeği unutmusum ve ilk cocuk olmak ne zormus. Kız sürekli memede göğüslerim şimdiden yara oldu. Emziriyorum yatırıyorum ve ağlıyor. 24 saat memede olsa süper ona gore. 3 günde uyuduğum toplam saat 4 değildir. Şükürler olsun gene de inşallah hersey düzene girer.

05/16/2012 17:21:00

sabret özlemmm... öp ikisinide yerimeee

05/16/2012 17:33:00

ozlemcim 2.cocuga ozendirenlerden biride sensin beni :) deme boyle emsin minnos bol bol.masalda hala korukluyor resmen :))

nuveyba,hic bir yan etkisi yokki.bas agrisida olmuor.sezeryan icin yapilan epiduralde oluyormus.benim hiiiic agrimadi ve sabaha kadarda uyumadim ;)

05/16/2012 18:15:00

Özlem Adelin hoşgelmiş.2. cocukta olsa herseye silbastan beslıyorsun degilmi...

sütün tam gelmediği için buyuk ihtimal surekli emmek istiyordur.birkac gune kadar duzene girer sıkma canını...

05/16/2012 19:35:00

Canlarım, güzel annelerrrr, anne adaylarııı Merhaba:)))

Özlemcim hayırlı olsun tekrar, kolay gelsin canım, gördüm Adelin fotoğrafını çok güzel maşallah... Eh ilk günler biraz zor geçiyor sanırım ama düzene girecektir herşey, allah kolaylık versin bütün annelere...

Benim bir süredir canım sıkkın... Gündemi takip ediyorsanız biliyorsunuzdur... Tiyatroların özelleştirme mevzuu epey sıkıntıya soktu bizi... Şimdi buradan uzun uzun anlatmayacağım ama beni ve meslektaşlarımı oldukça zor günler bekliyor... Öngörümüz oldukça karanlık maalesef...:(( Yani epeydir yazamıyor olmamın sebebi biraz da bu... Bir yandan da hamilelik halleri elbet...

Benimle aynı haftalarda olanlar ne halde bilmiyorum ama ben çok çabuk yoruluyorum artık. 29. haftaya girmek üzereyim. 28+ 6 günlüğüm şu an ve aynaya bakınca kendimi tanıyamıyorum. Şimdiden ayaklarım ellerim yüzüm şişiyor sanki, yoksa kilodan mı? Ay bilemiyorum. Bel ağrılarım da başladı, ohhh artık baya baya hamileyim yani:))) İşin doğrusu zorlanmaya başlıyorum şimdiden, e peki bu son 2 ay ne olacak kızlar? Bazen karnım sertleşiyor ve bu durum kaburgama baskı yapıyor... Midemde bir sıkıntı yok çok şükür ara sıra bulantılar sadece... En güzel kısmı Masal hanımın dansları, meksika dalgasından baçataya kadar geniş bir repertuar oluşturdu. Karnımı açıp açıp seyrediyorum:))) Pazartesi günü dr randevumuz var. Bakalım ne haldeyiz... İşte bendeki durum bu kızlar, hepinize kolay gelsin, bu hafalar için önerisi olanlar yazsın bana mutlaka, öpüldünüz....  

05/16/2012 20:03:00

Merhaba hanımlar :))) Ozlem cim Allah anali babali büyütsün evlatlarını inşallah. İlk günler annesinden ayrılmak istemiyor demekki prenses. İnşallah en kısa zamanda düzene girer hersey canım... Ay kübra o gaz sancıları benide şüphede bırakmıyor değil hani :))) ama düzenli değil suan için :)) inşallah sende hayirlisiyla atlatacaksin bu bekleyişi ve alacaksın bebeğini kucağına. Buyumustur iyice artık. Bize gelinceeeeeeeeeeeeeeee ;

Bugün kontrol vardı yine. Sıkıntı yok dedi sadece onceki kontrollere göre suyun biraz azalmış. O gaz sancısı gibi seyleri söyledim bırak olsun artık dedi :)) hareketlerini takip et aksi bir durum olmadıkça beklemeye devam ama cumartesiye kadar :)) Cumartesi tekrar kontrol var oglusum o güne kadar gelmezse. Nst, çatı muayenesi falan yapacak doktor sonrada durumu netlestiririz dedi. Ama söylediği en onemli şey en kötü ihtimalle kendi gelmezse Pazartesi suni sanciyla falan bı sekilde dogurturuz artık seni dedi :)) ve tabi bana fena heyecan yaptı bu cümle. Malum eğer kendi gelmezse Pazartesi biz bı sekilde getirticez sanırım bizmişti oğlanı :))) ama son karar yine o güne kadar dogurmazsam Cumartesi verilecek :D

Yaaa iste böyle bu uykusuzlar kervanına katılmaya az kaldı yani :))) ama inşallah sakin ve gazsiz bı bebek olur diye dualara devam ( hepimizin ki inşallah )

05/16/2012 20:14:00

hayırlı haberlerini bekliyoruz o zamannn.. bende dedim heralde dr. göndermedi bebek geldi:)) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...