2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/16/2012 20:24:00

Neşecimmmm:)))

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım, çok heyecanlı... Bak öyleydi böyleydi derken nasıl geçti zaman... Sağlıkla al kucağına inşallah canım:)))

05/16/2012 20:57:00

Ayyyy sagolun canlar yaaa ... Fena biseymis bu bekleyiş :)) yoncam gecti valla zaman.. Anladın mı dersen anlamadım ama son dönemler zorluyor insanı ve artık doğsun demeye başlıyorsun. Ben dogurucam sende geldin bak kaçıncı haftaya :)) kalan zamanı da rahatça geçirirsin inşallah. Sisliklere ister istemez oluyor ama benim ayak be bacaklarım dısında sisligim olmadı. Yuzum gözüm hala normal görünüyor :)) benim asıl sislik göbekte çünkü her gören karnımda tek bebis olduguna inanmıyor :D:D

kübra valla dediğin durumla karsilasmaktan korktum ama neyse ki donduk eve.. Bide hafta sonuna kadar dayansın istiyorum açıkcası çünkü hafta arası esim yanımda olmuyor hafta sonları geliyor. Gerçi artık bu hafta izin kullanıp Pazartesi gitmeyecek yanımda olacak ;)) cumaya kadar beklerse süper olur :))

05/17/2012 19:30:00

Haftasonu için istanbula kayınvalidemin yanına gidiyoruz bebek mobilyasıda bakıcaz,kartalda oturuyor,o civarlarda yada anadolu yakasında bildiğiniz güzel biryer varmı bebek mobilyası için?

05/17/2012 20:18:00

duygucum anadolu yakasında modoko tabi ki..mobilyacılar çarşısı..en fazla çeşidi orada bulabilirsin...biz avrupada oturuyoruz,burada da masko..

05/17/2012 20:36:00

Tesekkurler senem,Modokoya zaten ev icin mobilya bakmak icin planliyorduk simdi kesin giderim:)

05/17/2012 21:42:00

Duygucum Modako da HAİDİ diye bir mobilyacı var. Sorarsan yerini gösterirler mutlaka Çilek mobilyaya yakındı sanırım. Biz Masala oradan aldık.  Hatta dur şu koca göbeğimi kaldırıp şu kartlarına bi bakiym........ Evet, 9.sokak no 206/A tel: 02163131331 de telefon numaraları...

Dolaşırken göreceksin, pek çok çeşit pek çok ürün var elbette fekat genellikle MDF kullanılmış. MDF sağlıklı bir malzeme değil maalesef... Eve geldikten sonra bile odayı mobilyayı havalandırman gerekiyormuş 1 ay kadar. HAİDİ masif ağaç malzemeyle çalışıyor. Bu sebeple biz oradan alışveriş yaptık. Mutlaka gitmeni tavsiye ederim. Üstelik son derece şık tasarımlar var bence...  Birde ayrıca bir mobilya mağazaları var yine modakonun içinde orasıda son derece başarılı, biz oradanda kendimize bir L koltuk aldık. Mağazanın adını hatırlamıyorum şimdi sorarsın canım. Oraya da ev mobilyası için bakmanı tavsiye ederim. Kolay gelsin....

Şöyle bir bakayım diye girmiştim, herkes iyi inşallah... Benimki malum gece uykusuzlıkları işte... Benim kızda geceleri coşuyor zaten içerde, ana kız 2 lere kadar cin gibiyiz. Herkese allah kolaylık versin, öpüyorum hepinizi... 

05/18/2012 00:38:00

Kızlar uykusuz anneler kervanından selamlar

Alışma donemi zor geçiyor. Ruzgar ne kadar büyük olsada kıskanıyor. Sürekli öpmek istiyor. Adel ise devamlı emmek ve memede uyumak istiyor. Göğüslerim yara uykusuzluktan harap ve lohusalik depresyonunun tavan yaptıgı bir donemdeyim. Bu gece bir de rüzgarın bogaz kulak agrisi ve öksürüğü başladı. Kızı emziğim yatırmamış uyanması bir oluyor. Neredeyse sürekli memede. Gazı oluyor sanırım o yüzden emmek istiyor. Ruzgar hiç böyle degildi. 2. Cocuk düşünenler ilk cocuğunun sakin olmasına aldanmayın.

Ama her zaman şükrediyorum bunlar geçici seyler zamanla hersey yoluna girer saglıgımız iyi olsun da.

Hiçbirşeyi okuyamadım sanırım nese dogurucak artık ona da hayırlı doğumlar olsun. Yoncacim anne karnında sabirsizlaniyoruz doğsun diye dogunca 40 i geçsin diye 40 i geçince yadi geldin diye :)

Annelik halleri. :) su ağlamalarım bir bitse rüzgara ihanet ermişim duygum bir geçse Adel biraz daha uyum sağlasa işlem tamam :)

Öptüm.

05/18/2012 03:27:00

Gunaydin:)sabahin 6si gun basladi guzel bir gun olacak gibi geliyor:)yoncacim cok tesekkurler yarin gideriz herhakde modokoya dedigin magazadan baslicam artik bakmaya.bu arada sende 29hafta olmussun masallah valla.gecen yazdiklarini okudum devlet tiyatrolariyla ilgili olan ne diyim valla allah yardimciniz olsun.sanata bilegelir ider hesabini yapan bir zihniyetle iyi bile dayandilar!ozlemcim ilk gunler gercekten cok zor geciyor ikincide olsa demek herkes yasiyor bunlari.ben simdi ilk 3-4haftami dusunuyorumda surekli aglama uykusuzluk misafirler geldiginde bile cekinmeden onlarin yaninda agliyordum:)ama gecicegini sende biliyorsun bu bile insana guc veriyor.ruzgarda umarim en yakin zamanda adele alisir.

05/19/2012 22:37:00

anaaaam herkeş nerde yawww:)) bi benmiyiiim:)) neyse direk gündem gireyim o zaman. oda değişikliği duvar kağıdı:) evet gündem bu. yarın gidip koltuk bakıcaz ve kızların odasını oturma odamızla değiştirecez. tabi bu arada ben doğurmassam. 

yoncanın dedği dükkana geçen hafta gitmiştik. harika bi gardrop beğendikk. ürünler gerçekten çok güzeldiler. kendi evimize taşınınca o dolaptan düşünüyorummm. 
   VEE hala doğurmadım... iyiyiz ilacı bıraktık. bakalım artık balkız ne zaman gellirse kabulümüz. 2.450 gr olmuş kendisi. korku yok yani. 
    ÖZLEMM ama neden böyle diyosuuun ben çok pozitifim yaa:( kurmayım o zaman hiiiç öle benim kızım sakin kolay atlatır hayallerii:((   ÖZLEMcim peki rüzgara kardeşi ne hediyeler getirdi? biz düşünüyoruzda karar veremiyoruz. hediye getirdimi adelcik abisini tavlamak için?:))

05/20/2012 10:15:00

Merhaba kızlar...:))

Özlemcimm canımın içi biraz zaman, sen herşeyi halledeceksin kısa süre sonra... Lohusalık depresyonu da tavan yapmış hormonların  bir anda ve hızla düşüş yapmasıyla ilgili biliyorsun. Tamamiyle fiziksel birşey, duyguların aklınla buluşacak yakında...:))) Tabii buradan vıdıvıdı konuşmak kolay benim için... Son derece zor olduğunu biliyorum. Ama kadın denen şey ne güçlü bir varlık allahım. İnanın bu süreçlere erkeklerin dayanması mümkün değil. Güçlüyüz biz. En önemlisi bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almamız- almış olmamız. Sonraki kısımların zor olmakla beraber bol bonuslu olduğunu düşünüyorum.

Duygucum umarım gönlüne göre bişiyler bulursun canım...

Neşe cim sen nasılsın doğurdun mu kuzum? Hayırlısıyla sende kucağına al bebeğini canım inşallah... Hep dua etmekteyim herkes için... 

Benimde randevum pazartesi bakalım kızım nasımış... Bu gün bana geçmez artık... Herkesi pek çok öpüyorum... Kolay değil biliyorum ama kolay gelsin kızlar...:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...