2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

04/16/2012 12:25:00

Ne kadar benzer şeyler yaşıyoruz kızlar, neredyse oda düzenlerimiz bile benzemiş :) Ayşegülcüm bir an benim kızı tarif ediyorsun zannettim, memede uyur sonra yatağa koyar koymaz kıvranmaya başlar, gerçi emerken de bazen kasılıyor kıvanıyor gazdan sonra tekrar dönüp devam ediyor :) ben emzik vermeye başladım önce almadı ama yavaş yavaş alışıyor gibi, yoksa benim mememi emzik olarak kullanacak ne yapayım :(
Fatmacım doğumdan 2 gün önceye kadar hiçbir problem yoktu, ben kendimi biraz fazla yoruyordum hem işte hem de uzun ve taşlı yollarda, sonra bir baktım bir lekelenme, nişanmış meğer, gittim açılma yok ama bebek doğum kanalına ilerlemiş, rahim incelmeye başlamış, 2 gün bekleyebildi ancak suyum da geldi sonra, sancı falan yoktu henüz ama doğum başlamıştı, kısmet böyleymiş....

04/16/2012 12:26:00

Buna özlem bilir kişi olarak cevaap verebilir ama süt yapıyordur ayşegülcüm:))

yatarak emzirmek iste sizin için çok erken  gece yapmıyorsan sorun değil ama uyurasan allah korusun tehlikeli ben 1 yaşından sonra yatarak emzirdim çok rahat oluyor gerçi ama :))

04/16/2012 12:27:00

evet anyen öyle Özlemcim zamanlarını kendileri belirliyorlar bakalım benim ki ya 23 nisan olacak ya 26 nisan abi 29 ekim olduğundan 23 olsun istiyorum amma kısmet tabi:))

bu arada bende hep nişan takip ediyorum ister istemez çok yoruluyorum yaaa:(

04/16/2012 12:34:00

Ayşegül senin kızın memişler de büyümüştü değilmi ;)) senin hormonların etkisinden canım :) sivilceler gerçek sivilce gibi ortası sarı içinde iltihap olan döküntü şeklinde olmadıktan sonra korkma, güzelce temizle yüzünü hergün geçer... bu arada Özde de çok sık hıçkırıyor, karnımdayken çok hoşuma giderdi ama şimdi deli ediyor beni, tam gazı geçti kakasını yaptı uyuyacak derken hooop hıçkırık başlıyor :)

04/16/2012 12:39:00

durun ben değiştireyi onu :D değiştirilebiliyormu ki? 

04/16/2012 12:40:00

değişmiyor sanırım olmadı bir sonraki 2012 anneleri diye açarız :) ama herkes katılabiilir yaaa:)

04/16/2012 12:51:00

kimler ki onlar:)

04/16/2012 13:49:00

arkadaşlar,güzel hamişler,yeni annişler:)sizin başınıza geldimi acaba?benim bebişim sanki ters dönmüş gibi hissediyorum 36.haftada dönebilir mi?yani 2 hafta önce doktorda başı aşağıda sol tarafımda normal duruyordu.bugün sağlık ocağında sağ tarafta duruyor dediler ama usg yoktu.sadece yön mü değiştirmiştir?kasıklarıma doğru kıpırtılar hissediyorum küçük küçük aşağı mı indi acaba?çok korkuyorum ya ters dönecek diye :((((

Güncelle

04/16/2012 13:51:00

Kızlar merhabalar;

Oohhh yeni gruba mı başladık. Hadi bakalım güzel paylaşımlar dilerim.

Dün gece 1,5 ta Rüzgara hamileliğimde hiç yaşamadığım batmalarla ve ağrılarla uyandım. Yarımsaat bekleyince geçti. Yarın kontrolümüz var, inşallah herşey yolundadır.

Hazırlıklarımı tamamlamaya çalışıyorum ama herşey çok yorucu oluyor artık. Daha hastane çantam bile hazır değil :(

04/16/2012 14:11:00

ya kalsın bence böyle, isteyen herkes katılabilir sonuçta, ama illa değiştirelim derseniz yazarız yöneticiye:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...