2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/30/2012 10:17:00

Neşecim takma kafana sezeryan oldu diye hayırlısı olsun. Siz iyi olun yeter.

Kübrcım seninde az kaldı miniğe kavuşmana :)

Yoncacım iyiymiş valla :))) İçini karatmak gibi olmasın ama sıcaklarda gerçektende zor olur özellikle son aylar. İnşallah geçecek bu sıkıntılı zamanlar. Masal'ını kucağına alınca unutursun hepsini :))

Neclacım bence de değişiklik iyidir rahatlatır insanı :))

05/30/2012 10:17:00

yoncam hamilelik yaramış sana maşallah :)))))) fantazilerine bayıldımmmmmmmmmmmm...

nuveyba nolur kusura bakma ismini hatırlayamadım bir an :(( ama koklarım oğluşu merak etme :)
Ayşegülüm doğru söylüyosun önemli olan sağlık... İyiyiz ikimizde çok şükür ama çok istedik normal olsun diye kısmet değilmiş. Bende biraz kıvrılayım suracıkta koltukta :)) bizimki az önce uyudu bende karnımı doyurdum. Misafir gelecekmiş hayırlı olsuna :) gelmeden biraz kestiririm belki

Öptüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmm

05/30/2012 10:19:00

aaa yanlız değilmişim kimler gelmiş kimler..

Bu hafta benim saçlarımı boyatasım var yaa.. Hafta sonu kuzenim evleniyor. Yarım saatliğine düğüne gidip hediyemi verip eve gelicem sanırım. Düğüne gitmeden bi boya badana lazım gibi geliyor ama karar veremedim :/

05/30/2012 10:24:00

Neşecim bende doğumdan sonra biraz toparlanınca ilk işim saçlarımı boyatmak oldu :))iyi geliyor insana. Zaten zor durmuştum hamileyken boyatmamak için :))

05/30/2012 10:57:00

Merhabalarrr...
Yoncacım senin işin zor tabi sıcaklarda ama bu gidişle yaz gelmeyecek zaten merak etme, fantazilere devam :)
Ben Neclanın fantazisini daha çok beğendim ama, uyku uykuuuuuuuu :))
Neşecim git hemen boyat saçlarını, kendine gel, hatta al beni de götür nolur, ben hala bu cadıyı 1 saatten fazla bırakamadım, yani bırak boyayı saçımı kestirmem lazım onu bile yapamadım maalesef, ufffff :(
Kübracım 36 haftayı da bitirmişsin ne güzel, inşallah sancılar biraz daha bekler...
Ayşegül maşallah Masal'a, annesi gibi kıpır kıpır bir kız oldu desene ;)
Zeynebim pozitif ikiz annem benim, saçlar da boyanmış, ohh miss :)

05/30/2012 11:14:00

selamlar.nese allah hayırlı evlar eylesin.tebrikler.kokuları zaten öldürüyor insanı.biz eşimle zor sabrediyoruz yememek için :) yeni gelenlerde hoş gelmiş.

handenin sorusuna bende cevap yazayım.ben pompayı sonradan aldım.göğüslerim doldu bebek boşaltamadı diye ama 3-4 gün ancak kullandım sonra emmeye çok alıştı şimdi bırakmıyor maşallah :)

05/30/2012 15:40:00

Doktorcum hadi gidelim kuaföre boyanalım güzel güzel ;)))) bende benimkini 2 saat falan bırakırım ancak. Uyuyo o kadar :)) ama benim düğün ısı yatacak sanırım. Gelen giden düğünü meselesi acildikca ay daha yeni lohusasin 40 basar ay yok kırkın çıkmadan gelinle lohusa karsı karşıya gelmez ay yok nazar deger falan filan :((( yemin ederim icim şişti. Bana 40 değil asıl siz basiyosuniz demek geldi içimden bugün bir ara :( her gelenin akıl vermeleri, yorumları, ve bu batıl inançları delirtmeye başladı beni ufaktan ufaktan

Bend bugün gitmekten vazgeçtim gibi çünkü sürekli yapılan olumsuz yorumlar icime kurt düşürmeye başladı. Ama sacımı boyaticam yinede :)) haftaya lohusa mevlidim var ona hazır olur :)) mevlid bitince gelenlere güzel görünmek lazım :))

Bugün bunaldım ben cidden. Hayırlı olsuna gelenler gitmek bilmiyor. Saat 7 ye kadar oturulur mü yaa :(( neyse ben bizim oğlanı emzirmeye gidiyom kızlar. Gelirim yine

05/30/2012 15:52:00

Nese ben çıldırmak uzereyim. Su kırk mevzusu acaip sıktı. Annem Dr hariç hic biryere yollamıyor. Şimdilik yarı kırkta anlaştık. O da ikindiye kadarmış :(

05/30/2012 16:15:00

Ay valla annemden yana pek bı sıkıntım yok. Yani en azından beni sıkmadı annem. Ciktim ben evden ama isimi halledip geldim hemen. Gezmeye cikmak istesem belki bizimkide izin vermez :) Ama batıl yok değil onda da :)) bebeğin kıyafetleri ikindiden sonra dışarı asilmazmis falan gibi :) gidenin arkasından güle güle dememem lazimmis meselaa :)

Ben gelen gidenin yorumlarından cok bunaldım.... Elbette gelecekler basımın üstüne ama ee bizde cahil değiliz cok şükür :) hem insanı bunaltip kurt düşürüyorlar hemde kalbini bozma yinede sen bilirsin diyorlar :)) cok alemler cooookkkk

05/30/2012 16:55:00

Ya bizim kız meme haricinde durmadigi icin ben hiçbir yere gidemiyorum :( sacımı boyatmam lazım 20 miz dolsun gerekirse mamayla dursun Adelcik :) ikindi ve güle güle bizde de var.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...