2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

Ynt: 2012 MART-NİSAN-MAYIS BEBEKLERİNİN GÜZEL ANNELERİ ;)

05/31/2012 21:24:00

zeyynepp pozitif ana! :)) sanki böyle sakinn relax biri gibisin. maşaallah ne güzel.  banucum bende bilmiyordum kaç dikişimn olduğunu seni korkutmak istemiyorum belki de bende bi anormallik vardı bilemiycem ama 2ay rahat oturamamıştım ben. ve görünüşte bi problem yoktu. bünye meselesi bide sanırım.  hülya anne yi ben ilk defa gördüm. hoşgeldin diyeyim;) ben duvar kağıtlarını yaptırdım evime kızlarımın odasına ciciler aldım temizliğimi yaptım bekliyorum 2. kuzuyu.  40 olayında bende size bişi söleyim herkeş sölemiş.. annemde bi komşudan gelen yemeği falan bana yedirmedi. bişi olur sütün kesilir falan demişti.  senemle ben aynı gidiyoruz. bende 12  kilo aldım ve umarım bizim kızda 2900 olmuştur. babamız isim olarak mihrumah dedi:)) çok şaşırdı böle bi isim hiç düşünmemiştim. ona hayır diyemem heralde aslında hoşumada gitti. bakalım bi doğsun öle kesinleşecek bizimkinin adı. selamlar herkesee..

06/01/2012 08:45:00

benim 3dikisim vardi eriyen cinstn ama 1haftalikken aldi eskisi gibi teslim edeyim dedi :))) cok sukur bir skintim olmadi :) hergun ilik su iyi gelior ama.gececek hepsii :)

ya Masalin ense kismi cok terliyor.normalmi acba :/

dr.cum ozlemcimmm buarada basiniz saolsun.dun yazmayi unutmusum :(

Zeyneeep prensesler nasll :)

Banuucum goguslerine lansinoh diye bir krm var ondan sur cok iyi gelior.hatta emzirmeden once surunce bebefinagzindaki pamukxuklara cok iyi geliyormus.dr um onermisti onuda bana :)

herkeeese kocaman opucukler hayirli cumalaar ;)

06/01/2012 09:04:00

Kübracım evet genel olarak sakin bir yapım var :) tabi kızlar büyüdükçe durum değişebilir :P

Ayşegülcümm iyiler maşallah büyüyorlar minnoşlar :) Ense kısmı bizimkilerde de çok terliyor. Masal da iyidir inşallah. çok çok kokla benim için güzelliğii  :))

06/01/2012 09:30:00

Merhaba kizlar,ben sutumu sagip veriyordum biberonla.simdi emzirmeye calisitorum ilk 3dj emiyorso ra basiyor cigligi.emziren anneler sizce ne kadar surmeli emzirme ?

06/01/2012 09:35:00

Kızlar nasılsınız? :)))

Genel muhabbet üzerinden bişeyler yazayım, sohbeti bir yerinden yakalayayım diyorum...

Zeynep hamileliğinde de çok dirayetli müthiş pozitif ve sakindi... Çok takdir ederdim, şimdi de ediyorum... Bi de ikizzzz doğurduuuu aman allahımmm!!!:)))

Bizde Masalın odasını boyadık, yatak odasının  gelmesini bekliyoruz. Bi de perdesini halledersem rahat edeceğim. 

31 haftayı bitirdik. 32. haftaya girdik. Hala hastane çantamı hazırlamadım. Şu odayı hallediyim de öyle hazırlıyim diyorum, ha bire bi bahane uyduruyorum.  Bilinçaltım erken doğum riskine direniyor bence... Vallahi kızlar kilo meselesi ayrıca bi mesele ben şimdiden 13 kilo almış bulunuyorum. Nasıl oldu bu anlayamıyoruuummmm!!!!

Bi de bu uykusuzluk emzirme hikayelerini filan ne yalan söyliyim endişe içinde takip ediyorum. Hepinize sonrasında da bizlere allah sabır versin güç kuvvet versin...

İşte bendeki durumlar böyle iken böylee........... 

06/01/2012 09:47:00

ÇOK KÖTÜYÜM BEN KENDİ ADIMA :((

06/01/2012 10:05:00

MERHABA GAMZEE. HAYIRDIR? AĞLAMA KRİZİ FALANMI?

06/01/2012 10:11:00

yaa bebişimle sadece babası we onun ailesi ilgilenmediği zamanlar otrp ağlıyrm :(( 50 gün oldu hala kucaklarına mecbur kalmadıkça almıyolar sewmiyorlar :(( ama derdim o değil doğum snrası sıkıntılarm bitmedi :(( we psikolojm alt üst :((((

06/01/2012 10:18:00

babası sevmez olurmu hiçç. belki kucağa alışmasın die almıyorlardır. bizimkilerdede vardır bu tarz şeyler sonra bebek kucak ister hep diye.   dikişlerinmi zorluyor canım. kötü bi doğummuydu?

06/01/2012 10:22:00

benm doğum hikayem biraz traji komik dramatik bi hikaye oldu uzun anlatması yani ama ewet çok kötü bi doğumdu eşim sewiyo ama bana yardmcı olmuyo bi banyoya bile zar zor giriyorm iki dk tut desem kaçıyo sorumluluk almk zoruna gidiyo :( we onun ailesi zaten kaynım 3 yaşında oldğu için bebek sewgileri ewde war toruna gerek yokmuş o hesap sewmylr :( üstelk ilk torunları psikolojm alt üst üstüne bide doğum yaptm yapalı anal fissür we hemoroid çekiyorm ağlamaktan hitap oldum gece gndüz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...